Serie A 16/17 (7): Empoli 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jawak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2005
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 22:47

Oj zapowiada się nuda. Wszystko zależy od tego w jakiej fazie meczu strzelimy bramkę i jak bardzo Empoli nie będzie chciało stracić drugiej. Albo skromne 1:0, albo się rozstrzelają. Niech zagra Evra dla równowagi. Nie wiem po co oszczędzać Igłę, przecież to nie jest specjalnie łamliwy zawodnik.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2016, 22:48

albertcamus pisze:@Robaku, oni mają odpoczywać, żeby na Reprę być w gazie, tak?
nie, żeby się nie połamali.
Mamy pierwszy pełny miesiąc i trzech zawodników out. Jasne mogą też złapać kontuzje na kadrze, ale to zawsze jeden mecz mniej.

15.10 wchodzimy w ostry melanz. - Udine
18.10. - Lyon
22.10 - Milan
25.10 - Sampa
29.10 - Napoli.
2.11 - Lyon
6.11 - Chievo

W najbliższym miesiąću nie ma łatwiejszego przeciwnika niż Empoli. Jeśli chcemy grać i mimo wszystko w pewnym stopniu ryzkować np. Kielona, w sytuacji gdy nie mamy dwóch srodkowych obrońców przynajmniej do konca tego maratonu i Samim, w sytuacji gdy na pewno nie będzie dostępny na te mecze Asa i prawdopodobnie Markiz. To ja jednak wolę dać im ten odpoczynek przed kadrą.
Bo większości zawodników (całe BBC, Sami, Lichy, Pjaca, Mandzur, Pjanic) czeka zapewne 2x90 minut na kadrze.
Taki wybór nazwałbym po prostu minimalizowaniem ryzyka.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 września 2016, 00:23

Robaku pisze:15.10 wchodzimy w ostry melanz. - Udine
18.10. - Lyon
22.10 - Milan
25.10 - Sampa
29.10 - Napoli.
2.11 - Lyon
6.11 - Chievo.
I tak i tak okazji na kontuzje co nie miara, zawodnicy muszą też być w gazie, muszą się zgrywać. Fajnie jest bardzo udanie i w dobrych nastrojach skończyć rozgrywki przed przerwą na reprezentacje. Po tej pauzie wróci Benatia. Co do grania 4 z tyłu jestem za, a to dlatego że liczę iż Allegri zacznie korzystać z potencjału ofensywnego jaki ma.
Szczerze? Lista tych meczy nie powala na kolana - to są po prostu mecze co 3 dni - od Lyonu jesteśmy znacznie lepsi, zgoda - nie są ogórami, ale jednak my jesteśmy Juventusem :whistle:. W Serie A jedynie Napoli może nam sprawić problemy, ale przecież gramy w Turynie :). Poza tym mamy 3 domowe mecze pod rząd. Ostry melanż, może - ale nie za ciężki na nasze bardzo mocne głowy. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2016, 08:55

skład mają niezły, aż dziwne, że im nie idzie, oby nie mieli przełamania w tym meczu, a jak pamiętam w niedzielę o 12.30 cześto padają dziwne wyniki;)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 13:55

Hernanes, Pjanić, Khedira, Bośniak do rozgrywania akcji pod bramką rywala, a Brazol do rozprowadzania piłiki z Leo. Taki mój typ na skład pomocy :D


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 14:10

według mnie bez Samiego.

Hernanes - Pjanic - Cuadrado


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 15:03

Robaku pisze:według mnie bez Samiego.

Hernanes - Pjanic - Cuadrado
Jestem za! Bardzo chętnie bym naszego Kolumbijczyka zobaczył na B2B. Przecież on może być naszym takim Candrevą. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 16:22

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Bardzo chętnie bym naszego Kolumbijczyka zobaczył na B2B.
Ty tak na poważnie?! Cuadrado na B2B?! Przecież taki pomysł głupotą po stokroć przebija legendarne na tym forum "Giovinco na B2B" :facepalm2:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 16:29

mateo369 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Bardzo chętnie bym naszego Kolumbijczyka zobaczył na B2B.
Ty tak na poważnie?! Cuadrado na B2B?! Przecież taki pomysł głupotą po stokroć przebija legendarne na tym forum "Giovinco na B2B" :facepalm2:
Cuadrado grywał na prawej obronie, więc nie jest to gracz typu Robben, dziennikarze też go tam przymierzają nieraz, w Kolumbii też mu sie zdarzyło tam grywać jak i we Fiorentinie.
Zresztą uzasadnij dlaczego, poprzyj to statystykami, w jakich meczach tam grywał - co robił źle i dlaczego byłby/był tam gorszy od Hernanesa bądź Padoina? Są zawodnicy grający na różnych pozycjach.
Podeprzyj czymś swoją opinię lub zamilcz, bo taka Twoja pusta negacja nic nie wnosi.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 16:58

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Zresztą uzasadnij dlaczego, poprzyj to statystykami, w jakich meczach tam grywał - co robił źle i dlaczego byłby/był tam gorszy od Hernanesa bądź Padoina?
Masz mnie, nie mam takich statystyk. Ale wróć, dlaczego nie mam? Bo Cuadrado na takiej pozycji nigdy w Juve nie grał. Dla mnie B2B to głównie:

1. Żelazna gra w obronie
2. Dobre rozegranie

Z jednym i drugim Kolumbijczyk ma tyle wspólnego co inter z walką o scudetto. Podręcznikowy przykład skrzydłowego chcesz ustawiać na środku, w dodatku B2B? Litości...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 17:21

Z tego co mi się wydaje w KOlumbii mógł tak grywać. Choć tam mają coś innego niż 3-5-2 i innego niż 4-3-3.

Ja myślę, że jest jutro szansa w ogoóle na 4-3-3.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 18:24

Liczę na to, że Juventus bez problemu sobie poradzi z Empoli. Jutrzejsi rywale Bianconerich to nie jest ta sama drużyna, co rok temu. Empoli w tym sezonie ligowym zdobyło najmniej bramek (całe 2), więc będzie im bardzo ciężko, jak nie będziemy popełniać błędów w obronie. Aby tylko Juve weszło dobrze w mecz i zdobyło bramkę, a o wynik będę spokojny, nieważne kogo by na boisku wystawił Allegri. Po ostatnim wysokim wyniku w Zagrzebiu, chciałoby się tutaj też zobaczyć jakieś 3-0 dla Juve.
A co do pory rozgrywania meczu - przypomina mi się styczniowa potyczka z Chievo na wyjeździe z poprzedniego sezonu, gdzie było mnóstwo obaw na forum, bo też był rozgrywany o 12:30 i jeszcze jakaś mgła zaczęła się zbierać nad stadionem i były wątpliwości czy mecz się odbędzie. Skończyło się 0-4 dla Juve. :spiteful:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 18:55

Juventus to najlepsza defensywa w lidze ( 4 stracone)
Empoli to najgorszy atak w lidze ( 2 gole strzelone najsłabszemu Crotone )
Logicznie i racjonalnie wydaje się zagrać grubo na kurs 1.90 Juve wygra do 0
Strasznie mnie to kusi ale daruje sobie, bo jak zagram np za 100 to stracimy gola w ciągu kilku minut albo w ogóle przegramy.Zazwyczaj nie obstawiam Juve ale zrobiłem wyjątek na ....Sevilli.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 22:42

Oglądacie mecze i czytacie wypowiedzi Allegriego? Jeśli by tak było to nie obśmiewalibyście kolegi za Cuadrado w środku pomocy.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 23:01

Pomijając już fakt, że przez lwią część ostatniego meczu z Dinamem grał właśnie jako b2b ;)


Zablokowany