Serie A 16/17 (6): Palermo 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 13:52

Khedira nie powinien grać w ogóle z Palermo, a pierwszy skład w Zagrzebiu i tak ma gwarantowany, to chyba jasne.

Zamiast Asamoah powinien dostać szansę ponownie Hernanes, bo z Cagliari całkiem nieźle takie zestawienie pomocy wyglądało, a Ghańczyk na razie - prócz pierwszego meczu - gra słabo.

Dybala gra bardzo dobrze, brakuje mu tylko bramki. Miejmy nadzieję, że tym razem strzeli, bo trochę zluzowałoby go to, bo widać, że bardzo chce. Jednak podkreślę - ciężar spoczywania bramek będzie spoczywał przede wszystkim na Higuainie, a Dybala ma zadania też inne: cofnięcie się, rozegranie, kiwka. Owszem, to napastnik i bramki są potrzebne, ale ja bym dopóty nie lamentował, dopóki Paulo gra dobrze.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 14:28

Niestety meczu nie obejrzę,bo niestety muszę iść na wesele nad czym strasznie ubolewam bo nienawidzę takich imprez.

Niech wreszcie Pjaca zagra od pierwszej minuty.Dybala musi odpocząć i zresetować się bo ma blokadę psychiczną.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 14:42

Maks na konfie potwierdził, że Dybala będzie grzał ławę z Palermo. :hellyes: Bardzo dobra decyzja, niech sobie Pawełek odpocznie. Allegri zaznaczył również, że bez Dybali będziemy musieli zagrać inaczej wiec jest możliwe 433.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 15:05

Poprostu pisze:Maks na konfie potwierdził, że Dybala będzie grzał ławę z Palermo. :hellyes: Bardzo dobra decyzja, niech sobie Pawełek odpocznie. Allegri zaznaczył również, że bez Dybali będziemy musieli zagrać inaczej wiec jest możliwe 433.
Nie mudzilbym sie. Pewnie wyjdziwny 352 z Igla i Mandzu w pierwszym :prochno:

Sorek21 Jak mozna nie lubic wesel...


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 15:27

Alexinhio-10 pisze:Sorek21 Jak mozna nie lubic wesel...
Też się zastanawiam, nie ma to jak machnąć zimną flachę z januszami, potem poprawić bimbrem i na balety :prochno:

Podobno Sycylia to wyspa, a jako, że gramy na wyspach to możemy spodziewać się wyspiarskiego futbolu. Gonzo postrzela, potwierdzone info.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 16:10

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... alermo.php

jest ekipa :hellyes:

Brak tylko Benatii i Marchisio.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 16:33

Sturaro powołany już 2 raz z rzędu. Ostatnio pogrywał też coś z primaverą, trenuje normalnie, mam nadzieję, że jak nie jutro, to faktycznie w najbliższych tygodniach go zobaczymy. Nasz środek pomocy potrzebuje konkurencji i nowych sił.

Nie widzę innej możliwości jak zdobycie 3 punktów. Sycylia to dość niewygodny teren, ale no nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie mieli zanotować małe serii kilku zwycięstw z rzędu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 17:09

Poprostu pisze:Maks na konfie potwierdził, że Dybala będzie grzał ławę z Palermo. :hellyes: Bardzo dobra decyzja, niech sobie Pawełek odpocznie. Allegri zaznaczył również, że bez Dybali będziemy musieli zagrać inaczej wiec jest możliwe 433.
Wydaje mi się, że Max mówił o tym że na pewno wychodzimy w obronie trójką.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 17:11

No to skoro 433 to mogłoby ono przechodzić momentami w 4231 z Pjanicem/Hernanesem w zależności grającymi bliżej bramki. Bo i tak pewnie wyjdziemy trójką w pomocy Lemina - Hernanes - Pjanic. Świetnie by było gdyby Pjaca dostał szanse od pierwszych minut. Jest również szansa na pierwszy występ Cuadrado w sezonie. W ogóle to mam nadzieje że Evra na ławce zapuści powoli korzenie - wejdzie tylko wtedy gdy nasza gwiazda będzie musiała chwilkę odpocząć, lub wejdzie w przypadku innego ustawienia.

Edit: Ooo a jednak Khedira - no to i tak można by spróbować 433 przechodzącego w 4231 z Pjanicem grającym za Higuainem.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 17:27

Allegri powiedział, że zagra Rugani, odpocznie Chiellini, wróci Khedira, Mandzukic może grać z Higuainem, ale zasugerował też obecność Dybali. No i wybierze kogoś z dwójki: Lemina i Hernanes.

Mój typ:

Mandzukic - Dybala
A.Sandro - Pjanic - Lemina - Khedira - Lichtsteiner
Rugani - Bonucci - Barzagli
Buffon

Podejrzewam, że na Dinamo wyjdziemy skrzydłami Evra-D.Alves, dlatego jutro wystąpi Lichtsteiner. Środek Pjanic-Lemina-Khedira jest optymalny na ten moment.


pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 18:07

A Cuadrado po raz kolejny ława. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Tak się staraliśmy by mieć go w zespole tylko po co? Ten czas można było spokojnie przeznaczyć na pomocnika, a tak go po prostu brakło. I teraz ani nie ma pomocnika, ani Kolumbijczyka,bo po tylu meczach spędzonych na trybunach można było o nim zapomnieć :ok:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 18:46

Trochę biadolicie nad tym Cuadrado niepotrzebnie. Fajnie, że Kolumbijczyk zyskał tylu sympatyków, ale i on dostanie swoje minuty. Apeluje o spokój.

Na Palermow, Crotonow grajmy tym Hernanesem w środku, skoro już go mamy w składzie :roll: Wystarczy :ok:

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie ustawienie 4-3-2-1 grając w pomocy Khedira, Marchisio, Lemina przed nimi Dybala z... Pjaniciem i na szpicy Higuain. Zyczeniowo wiem.
Sorek21 pisze:Niestety meczu nie obejrzę,bo niestety muszę iść na wesele.
Ty... może idziemy na to samo :prochno:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 21:44

Sorek21 pisze:Niestety meczu nie obejrzę,bo niestety muszę iść na wesele nad czym strasznie ubolewam bo nienawidzę takich imprez.

Niech wreszcie Pjaca zagra od pierwszej minuty.Dybala musi odpocząć i zresetować się bo ma blokadę psychiczną.
Tez nie lubie takich imprez i również meczu nie oglądne bo co innego mi wypadło


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 22:11

wagner pisze:
Sorek21 pisze:Niestety meczu nie obejrzę,bo niestety muszę iść na wesele.
Ty... może idziemy na to samo :prochno:

Haha a może w ogóle we trójkę idziemy na to samo? Bo także jutro mam.
Ustawienie Higuaina lub Mandzukicia na szpicy a za nim Pjanica i Dybali (albo Pjacy) mogłoby okazać się ciekawym, alternatywnym ustawieniem. Jeśli dobrze pamiętam, to tak było w sparingu z Tottenhamem i nie wyglądało najgorzej, tylko wtedy obok Dybali wystąpił Pereyra. Czyli jakościowo byłoby na plus. :hellyes:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2016, 22:27

Czasami mam wrażenie ,że Allegri robi wszystko żeby Mandzukić się na niego nie obraził.Wiadomo,że Jugol ma trydny charakter i albo gra albo odchodzi.Jeśli teraz przy nieobecności Dybali Max postawi na Mario kosztem Pjacy czyli wybierze słabszą 9 kosztem naturalnego zastępcy Paulo to moja teoria się potwierdzi.

Na dziś najmocniejszy skład wygląda tak i tak powinni zagrać w LM
Buffon
BBC
Alves Sami Lemina. Pjanić. Sandro
HD

Szkoda tylko że Allegri przeszkadza w zgraniu temu zestawowi.Nie potrafi umumiejętnie rotować składem.Skoro w tygodniu jest LM,w której trzeba koniecznie wygrać to jutro np Dani Alves odpocznie - OK. Jest Stefan i Juan więc w lidze damy radę bez Brazola.Z kolei po lewej stronie nie jest tak wesoło- we wtorek zagra beznadziejny Evra a Alex Sandro czyli jeden z lepszych graczy w ostatnich meczach zostanie ukarany i usiądzie na ławce.Kreatywność zespołu spadnie dzięki trenerowi tchórzowi.

Jutro grałbym tak
Buffon
Barzagli Bonucci Rugani
Cuadrado Khedira Lemina Pjanić Evra
Mandzukić Pjaca


Zablokowany