Serie A 16/17 (5): JUVENTUS 4-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 11:59

zagrania Chielliniego ostatnio to wolna amerykanka, niech on ogarnie te skowyrne kopytka bo mam wrażenie że w tym sezonie on gra z jakimiś protezami zamiast nóg albo w butach ortopedycznych. To co on posyła czasami do przodu to woła o pomstę do nieba. Dał mi swoją drogą trochę radości wczoraj podczas próby strzału prawą nogą, którą sam notabene skwitował szerokim uśmiechem. No cóż, taki jego urok, może do Chiellini, może to maybelline.

Zupełnie zapomniałem już o fakcie, że Higuain grał dla Napoli. Od pierwszego gola kibicuje mu z całych sił, żeby strzelał tak jak dla neapolitańczyków a nawet więcej. Storari zabrał mu cudownego gola, gdyby nie gol Verdiego może nawet kandydata do gola kolejki.

I kilka słów odnośnie Storariego to mam wrażenie, że Buffon zabrał mu "część życia". Gdyby nie był numero due w Juve to z pewnością mógłby być numero uno w każdym innym zespole w Seria A. Gość jest jak kot, niesamowity refleks, talent to przekozacki parad bramkarskich. A i jak wspomniałem o Buffonie, za każdym razem jak zagrywa do obrońcy drżę z przerażenia. Był okres kiedy to wychodziło ale teraz który to już raz jest gorąco ? Swoją drogą w drugiej połowie zagranie Neto między dwoma graczami z drużyny przeciwnej ... balls of steel


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 13:34

Fajny ofensywny mecz. Igla z kazdej pozycji jest mega grozny, w odroznieniu od Mandzukica :facepalm: . Szkoda Dybaly, ale sam czasami zamiast strzelac to kombinuje. Od poczatku sezonu podoba mi sie Lemina, wczoraj zagral tez dobrze jako b2b. Pjanic wiecej daje zespolowi jako b2b, tam moze pokazac wiecej walorow ofensywnych.

Drazni jednak dalej Allegri, pomeczowa wypowiedzia odnosnie za szybkiej proby strzelenia drugiej bramki i kolejnym pieprzeniu o Pjanicu przed obroncami...ehh


Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 16:29

Proszę bardzo, oto słaby Dybala (co dla niektórych):
Kluczowe podania: 4
Celność podań - 88,5%
Długie podania - 8/8
Prostopadłe piłki - 1/3
Strata - 1
Udane dryblingi - 1
Faulowany - 1

Średnia celność podań Dybali to poziom 84,4% (za stoperami, Hernanesem i Leminą)
Kluczowe podania na mecz - 2,6 (za Alexem Sandro)
Długie podania na mecz - 5,6 (za Bonuccim i Sandro)
Najwięcej udanych dryblingów w drużynie

Rozumiem, że to jest ten słabiutki Dybala? Nie wiem, jak można pisać, że gra słabo na podstawie tego, że nie strzelił bramki jeszcze. Owszem, to napastnik, ale jednak ma pewne inne zadania, niż np. Higuain, a jeszcze inne np. Mandzukic. Dybala często wycofuje się, a w lukę po nim wchodzi np. Khedira, jak kiedyś Marchisio czy Vidal. Zresztą wystarczy spojrzeć na bramkę z Lazio kto komu dogrywał.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 22:51

Fajnie że wygrali, fajnie że wysoko ale po co ten Allegri opowiada bajdury że postawi na 4-3-3 czy tam 4-3-1-2, skoro z uporem maniaka wychodzi niewolniczym 3-5-2?


Zablokowany