Serie A 16/17 (1): JUVENTUS 2-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 14:44

Wojtek pisze:no i zaczyna sie :D albo para Lichy-Sandro albo para Alves-Evra, a juz sie cieszyłem, ze bedziemy miec silne skrzydła w postaci Alves-Sandro :mad2:
Podobno para Alves-Sandro jest za bardzo ofensywna i dlatego :roll:


Zero szacunku dla Pogby
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 14:48

To chyba będzie zależeć od rangi, przebiegu meczu czy całych rozgrywek. Poza tym nasz sztab medyczny na pewno zadba o to, żeby Allegri nie zawsze miał pełen komfort wyboru ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 15:42

Nie interesuje mnie nic jutro prócz 3pkt które zapoczatkuja nasz marsz po szóste historyczne scudetto.



Sorki za off ale można gdzieś w Zakopanym obejrzeć mecz?


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 15:45

Olek1987 pisze:
Wojtek pisze:no i zaczyna sie :D albo para Lichy-Sandro albo para Alves-Evra, a juz sie cieszyłem, ze bedziemy miec silne skrzydła w postaci Alves-Sandro :mad2:
Podobno para Alves-Sandro jest za bardzo ofensywna i dlatego :roll:
Ja wiem że sparingi niewiele znaczą ale dla mnie Sandro grał w to lato jak ostatnia łajza, szczerze to na ten moment naprawdę bardziej ufam sympatycznemu Patrice'owi.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 16:26

Wojtek pisze:no i zaczyna sie :D albo para Lichy-Sandro albo para Alves-Evra, a juz sie cieszyłem, ze bedziemy miec silne skrzydła w postaci Alves-Sandro :mad2:
Mam nadzieje że to zależy od indywidualnej dyspozycji. Bo to że najlepsi boczni obrońcy świata są świetny w ofensywie to przecież nie jest wada. Ja mam tylko nadzieje że bez Pogby ten zespół jednak wypracuje nową jakość. Bo Pogba to że zdarzało mu się przejść obok meczu, to zdarzało się - ale za to jako jedyny piłkarz z Naszych, zawsze potrafił tego magic-toucha kluczowego posłać. W tym przypadku bardzo liczę na nasze skrzydła, bo to od nich teraz będzie więcej zależało. No a Pogba na lewej stronie kapitalnie rozumiał się z Sandro, a także - może nieco w mniejszym stopniu - z Evrą.
Zastanawiam się cały czas nad tym jak nasza gra w środku będzie wyglądała - sądzę że Dybala będzie się więcej cofał, a ciężar zdobywania bramek spadnie głównie na Higuaina.

BTW: Pogba - jakoś tak smutno bez niego :roll: ...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 16:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze: jako jedyny piłkarz z Naszych, zawsze potrafił tego magic-toucha kluczowego posłać.
Kimś takim teraz będzie Pjanic, może nie już w sobotę, bo wątpie, że zagra, ale "magic-touch" będziemy widzieć dość często w jego wykonaniu.


Zero szacunku dla Pogby
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 16:41

Olek1987 pisze:Kimś takim teraz będzie Pjanic, może nie już w sobotę, bo wątpie, że zagra, ale "magic-touch" będziemy widzieć dość często w jego wykonaniu.
To się okaże, takiej bajecznej techniki i magii nie ma - dla mnie Pogba i Pjanic to różni piłkarze. Na magic-touche efektowno-efektywne, niekonwencjonalne zagrania połączone z serią zwodów w jego przypadku nie liczę. On nie ma takiej Joga-Bonita w nogach - bardziej liczę na to co grał Pirlo w 2011/2012. Bo dla mnie Pjanic jest następcą Pirlo; tak jak Dybala jest następcą Del Piero. Pjanic czarodziejem nie jest. No ale niech gra swoje.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 17:25

Przyjacielu mojej zdechlej muchy @Forza costam
- magic touch Pogby może i był efektowny ale za to rzadko kiedy efektywny u Pjanica będzie za pewne zupełnie odwrotnie co mi osobiście bardziej odpowiada.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 18:10

Poprostu pisze:Przyjacielu mojej zdechlej muchy @Forza costam
- magic touch Pogby może i był efektowny ale za to rzadko kiedy efektywny u Pjanica będzie za pewne zupełnie odwrotnie co mi osobiście bardziej odpowiada.
Koluniu z falistego papieru. Tak masz racje, macie racje - dyskredytujcie go, jaki to on był beznadziejny i jak mało wnosił - normalnie Giovinco pomocy. Fajnie dyskredytować kogoś - po to by zaklinać rzeczywistość. Pogba jednym zagraniem zmieniał losu meczu, czyli było to efektywne - to że coś może nie wyjść to się zdarza czasem, ale nie można kogoś obwiniać o indolencje napastników. Jak ja czytam takie posty o deprecjonowaniu Pogby zastanawiam się ile wy meczy obejrzeliście i co zapamiętaliście? Chyba tylko strzelców bramek. Ja oglądam KAŻDY mecz i to wnikliwie - a gra Pogby bardzo się rzuca w oczy - taka rola na boisku. Żal mam do Paula że chciał odejść - ale mu nie umniejszam przez to klasy. Poza tym skąd wiesz co będzie u Pjanica? Liczę jedynie na to - że duet Higuain i Pjanic zrekompensują nam jego brak, a Pjaca wywalczy podstawowy plac gry kosztem zmiany ustawienia. Mam nadzieje że Pjanic szybko zgra się z drużyną, wytrzyma presje lidera środka pola. Bo kiedy Juventus zaczął grać w zeszłym sezonie? Kiedy Polpo się ogarnął...

Jutro dzień prawdy, na ile to mercato zdało egzamin - jeśli będzie OK. Jeśli nie, to może to da jakieś przesłanki odnośnie tego ile będzie musiała się drużyna zgrywać. Gorsi niż w zeszłym roku nie będziemy, pytanie o ile kroków przesuniemy się. W radykalny progres nie wierzę, bo mam wrażenie że naszym działaczom zależy wyłącznie status quo.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 18:55

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Bo kiedy Juventus zaczął grać w zeszłym sezonie? Kiedy Polpo się ogarnął...
A kiedy pogba się ogarnął? Kiedy wrócili khedira z marchisio i nie musiał być liderem w pomocy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 19:55

Pjanic wśród powołanych na jutrzejszy mecz, więc powinno być ok.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 10:01

Obrazek
Już się doczekać nie mogę. Oby Pjanić zaczął mecz od początku, bo różnie to może być. Liczę również na brak kontuzji, szczególnie Kwadwo.
2:0. Pjanić z wolnego i Mandżukić. :hellyes:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 13:02

Póki co Tuttojuve awizuje do składu Leminę w miejsce Pjanicia. Nie oznacza to rzecz jasna, że Bośniak nie wystąpi, ale decyzja ma zostać podjęta tuż przed meczem. Zależy to od tego, czy ból Miralema ustąpi, nie warto ryzykować kontuzji.

Generalnie należałoby zwrócić uwagę na fakt, że przepracowaliśmy sezon przygotowawczy bez urazów (Pjanić stłuczenie, ale na całe szczęście nie uraz mięśniowy). W poprzednim letnim okienku tak dobrze to nie wyglądało. Oby tak dalej. :pray:

Trzeba to wygrać. Początek kalendarza mamy najtrudniejszy od lat, a nie możemy sobie pozwolić na falstart podobny do tego z poprzedniego sezonu (zwłaszcza, że chcemy się skoncentrować w większej mierze na LM). Fiorentina notowała w okresie przygotowawczym fatalne wyniki, ale musimy być bardzo ostrożni. Trzeba wysłać lidze kolejny wyraźny sygnał, że idziemy po swoje i rośniemy w siłę. Kilka spotkań trzeba po prostu "przepękać", czekając na powrót do formy Higuaina (choć Mandżukić dawał w ostatnich meczach radę, a Argentyńczyk zdążył już zrzucić co najmniej 5 kg) i przybycie kolejnego klasowego pomocnika.


Kicu91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 stycznia 2015
Posty: 3
Rejestracja: 08 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 14:49

Pomóżcie ludzie! Jestem w Holandii ze słabym internetem i nie wiem jak obejrzeć mecz. Na jakich kanałach wyświetlane jest serie a? Macie jakieś wskazówki jak mogę znaleźć pub w którym będzie wyswietlany mecz?

FORZA JUVE !


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 14:56

Stawiam na 3:1 dla Juve. Dybala, Mandzukic i Higuain.
Tak patrząc to Fiorentina praktycznie się nie wzmocniła. Oni w ogóle przeprowadzili jakieś transfery?


Zablokowany