Serie A 15/16 (28): Atalanta 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:08

Chyba większość z nas, włącznie ze mną, była po prostu naiwna myśląc, że porażka z Interem wyjdzie nam na dobre. Nasi są wyraźnie pod formą. Z meczu na mecz coraz bardziej irytuje Pogba, który ma chyba największe problemy z decyzyjnością. Zamiast strzelać to podaje i na odwrót :roll: Dybala również nie zachwyca, ale przynajmniej zbiera żółte kartki i absorbuje uwagę obrońców. Mandzukic co chwilę rozkłada ręce i narzeka na grę naszego środka pola. Trudno mu się dziwić, bo to był piach. Zero kreatywności, a w rozbijaniu akcji rywali też słabiuteńko.

Osobny akapit dla naszej szwajcarskiej lokomotywy, która wyraźnie potrzebuje odpoczynku, a w przyszłym sezonie nowego i lepszego modelu :pray: Lichy bezproduktywny w ataku, a w obronie niepewny i większość groźnych akcji gospodarzy szła właśnie jego stroną. :doh:

Cieszy gol Andrzejka i świetna akcja Leminy! :bravo: Oby Gigi chapnął ten rekord!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:08

Cobra pisze:
Principino pisze:Lemina <33 mam nadzieję że wykupią/przedłużą wypożyczenie tego chłopaka, bo drzemię w nim spory potencjał.
:ok: Na pewno większy niż u Sturaro... :whistle:
Już się chyba zapomniało, że Sturaro strzelał podobnie efektowne gole. Dziwne, że wystarczają Wam takie pojedyncze epizody, by na poważnie proponować wykup Leminy. Chcecie, by klub wyciągał wnioski po pewnych zdarzeniach a sami nie potraficie tego robić (vide chwalenie Hernanesa po jednym dobrym epizodzie)
eastsider pisze:tak swoją drogą ciekawę czyje DVD oglądal bo na Makelele ani Davidsa ten wjazd nie wyglądąl.
Mówisz o Leminie i jego akcji bramkowej? Zresztą nieistotne. Nie wiem tylko czemu stawiasz w jednym rzędzie Makelele i Davidsa, skoro obaj mocno różnili się od siebie charakterystyką. Edgara jak najbardziej było stać na akcję w stylu dzisiejszego drugiego gola - zaliczył niejedną taką w barwach Juve.




Szkoda znęcać się nad występami niektórych zawodników Juventusu. Trzeba pochwalić Dybalę za drugą połowę i cieszyć się ze zwycięstwa.


Obrazek
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:10

Boogey96 pisze: Wow Lemina strzelił jedną ładną bramkę i już jest absolutnym Bogiem futbolu. Pogba za to słabo więc sprzedajmy go za 10 milionów. Niektórzy są jak chorągiewki na wietrze i zmieniają diametralnie opinie na temat zawodnika po 1-2 meczach.
Sam bym tego chyba lepiej nie ujął. Zgadzam się z tymi słowami w 100%. Akcja Leminy cudowna, ale nie można od razu wyciągać z tego większych wniosków.

Skoro dało się słabą grą ograć przeciwnika to znaczy, że zadanie zostało wykonane w 100%. Zachowane jest czyste konto, trochę sił a do tego dopisujemy sobie 3 punkty. Czego chcieć więcej ?
Ostatnio zmieniony 06 marca 2016, 17:11 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:10

Principino pisze:Lemina <33 mam nadzieję że wykupią/przedłużą wypożyczenie tego chłopaka, bo drzemię w nim spory potencjał.
Nie ma jak przesadzone oceny po pierwszym w miarę udanym meczu Mario w naszych barwach. :whistle:

Sturaro to akurat jest duzo lepszy gracz niz Lemina. Potencjal? Tu akurat jak narazie nie ma co porownywac.

Nie dziwiw sie jednak takim ocenom! Oczywista jest bowiem tendencja na tym forum, ze pilkarz zza granicy jest lepszy z samgo zalozenia niz Wloch. :whistle:


La fidanzata d'Italia
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:11

Najbardziej irytująca jest mentalność na boisku, coś tam gramy do przodu, strzelimy bramkę i wszyscy stoją się patrzą, brakuje ciągu na bramkę, chociaż mam nadzieje że to konsekwencja słabej formy i że wyskoczymy z tego dołka w miarę szybko. Nie było dzisiaj widać sportowej złości po porażce w Mediolanie...mnie to boli.

Lemina przeciętny występ ale bramka ładna, może to jest gość który ewentualnie powinien grać za Samiego w meczach z autobusami a Sturaro w LM.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:12

eastsider pisze:tak swoją drogą ciekawę czyje DVD oglądal bo na Makelele ani Davidsa ten wjazd nie wyglądąl.
Mówisz o Leminie i jego akcji bramkowej? Zresztą nieistotne. Nie wiem tylko czemu stawiasz w jednym rzędzie Makelele i Davidsa, skoro obaj mocno różnili się od siebie charakterystyką. Edgara jak najbardziej było stać na akcję w stylu dzisiejszego drugiego gola - zaliczył niejedną taką w barwach Juve.


tak, mówię o akcji bramkowej i nawiązuję do jego autorskiej wypowiedzi, że uczy się na bazie ich wystepów na DVD ;)
Ostatnio zmieniony 06 marca 2016, 17:13 przez eastsider, łącznie zmieniany 1 raz.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:12

Boogey96 pisze:
Na pewno większy niż u Sturaro...
Wow Lemina strzelił jedną ładną bramkę i już jest absolutnym Bogiem futbolu. Pogba za to słabo więc sprzedajmy go za 10 milionów. Niektórzy są jak chorągiewki na wietrze i zmieniają diametralnie opinie na temat zawodnika po 1-2 meczach.
To że Lemina ma większy potencjał piłkarski od Sturaro widać gołym okiem.
Jeśli pijesz do mnie z tą chorągiewką, to znajdź mi wypowiedź, kiedy sądziłem inaczej.

Pogba mimo średniego meczu i tak najlepszy z naszej podstawowej 3ki pomocników... :whistle:

Niezła druga połowa Dybali, dobry mecz Mandzukicia - 2 asysty, i słabiutki mecz Pereyry.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:13

Lemina po jednym dryblingu lepszy od Sturaro. Jesteście niesamowici. Dalej nie czytam. Pozdrowienia.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:13

eastsider pisze:tak, mówię o akcji bramkowej i nawiązuję do jego autorskiej wypowiedzi, że uczy się na bazie ich wystepów na DVD ;)
W takim razie musiałem tę wypowiedź gdzieś przegapić :)


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:13

@Patrol
Właśnie tak się zastanawiam czy po tym sezonie nie będzie właściwy moment, by zakupić kogoś do rywalizacji z Lichym o pierwszy skład. Szwajcar wciąż ma żelazne płuca, ale niestety przy akcjach do przodu jest już bardzo słabo - niedokładne podania, wypuszczanie piłek nie w tempo do graczy na ewidentnym spalonym i oczywiście te nieszczęsne wrzutki, których nie poprawił przez tyle lat gry w Juve. Dobrze byłoby wyciągnąć Vrsaljko z Sassuolo, bo na Caceresa już nie liczę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:14

Cobra pisze:
Boogey96 pisze:
Na pewno większy niż u Sturaro...
Wow Lemina strzelił jedną ładną bramkę i już jest absolutnym Bogiem futbolu. Pogba za to słabo więc sprzedajmy go za 10 milionów. Niektórzy są jak chorągiewki na wietrze i zmieniają diametralnie opinie na temat zawodnika po 1-2 meczach.
To że Lemina ma większy potencjał piłkarski od Sturaro widać gołym okiem.
Jeśli pijesz do mnie z tą chorągiewką, to znajdź mi wypowiedź, kiedy sądziłem inaczej.

Pogba mimo średniego meczu i tak najlepszy z naszej podstawowej 3ki pomocników... :whistle:

Niezła druga połowa Dybali, dobry mecz Mandzukicia - 2 asysty, i słabiutki mecz Pereyry.
Czym sie objawia ten potencjal? :whistle:


La fidanzata d'Italia
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:14

pumex pisze:
eastsider pisze:tak, mówię o akcji bramkowej i nawiązuję do jego autorskiej wypowiedzi, że uczy się na bazie ich wystepów na DVD ;)
W takim razie musiałem tę wypowiedź gdzieś przegapić :)
a proszę bardzo :)

http://www.juvepoland.com/news.php?id=32765


e: i ostatni komentarz
Niebylem to niewiem, ale w Gabonie pewnie do dziś video to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> prezent.
:D
Ostatnio zmieniony 06 marca 2016, 17:16 przez eastsider, łącznie zmieniany 1 raz.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:15

Cobra pisze:
Boogey96 pisze:
Na pewno większy niż u Sturaro...
Wow Lemina strzelił jedną ładną bramkę i już jest absolutnym Bogiem futbolu. Pogba za to słabo więc sprzedajmy go za 10 milionów. Niektórzy są jak chorągiewki na wietrze i zmieniają diametralnie opinie na temat zawodnika po 1-2 meczach.
To że Lemina ma większy potencjał piłkarski od Sturaro widać gołym okiem.
I nie widzisz nic dziwnego w fakcie, że tylko dla ciebie jest lepszy od Sturaro gołym okiem? :roll:
Stefano podobną bramkę strzelił z Napoli w tamtym sezonie. Co nie zmienia faktu, że i z jednym i drugim wiążę ogromne nadzieje.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:15

Cobra pisze: Pogba mimo średniego meczu i tak najlepszy z naszej podstawowej 3ki pomocników... :whistle:
Polemizowałbym - moim zdaniem więcej wynikało z gry ślimaczastego Khediry (choć w jednej akcji miał duuużo szczęścia, że sędzia odgwizdał na nim faul... byłaby bramkowa kontra).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2016, 17:15

Czy mi sie zdaje, czy Pogba w drugiej połowie miał 100% strat? Pisze zupełnie serio, nie przypominam sobie, żeby po przyjęciu piłki ktoś mu jej nie zabrał. Coraz bardziej irytuje duet Licht&Evra na skrzydłach, ale o tym juz wszyscy wiedzą..nie wiem czemu tak mało szans daje sie Cuadrado (jasne, dzisiaj grali 4 w obronie, ale nie mówie tylko o dzisiejszym meczu). [/list]


Zablokowany