LM 15/16 (1/8): JUVENTUS 2-2 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:41

Ivory pisze:Na tle rywala to my gramy futbol jak za króla Ćwieczka. :stop:
W elemencie pod tytułem wychodzenie spod pressingu rywala w porównaniu z poprzednim sezonem (patrz mecze z BVB) zanotowaliśmy wręcz spory regres.
Maxowi należą się baty za te wyprowadzenie piłek od tyłu, zamiast kierować je długimi wykopani na silnych Mandżu/Pogbę/Khedirę.
Moze to nie jest kwestia tego jak Max ich ustawił, tylko wykonawców, co by nie mówić, ale Markiz jeżeli chodzi o przytrzymanie piłki i luz z nią nawet pod presją nie ma startu do Pirlo, poza tym pressing BvB a ten bayernu to jednak spora różnica.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:42

Po zachowaniu Allegriego widać, że taka była taktyka. Zero zdenerwowania, mało pokrzykiwania. Za głęboko się cofnęli i nawet nie potrafili wymienić kilka podań. Ale męka oglądać takie spotkanie a czekało się na nie ponad dwa miesiące :facepalm:


FORZA JUVE!!!
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:42

Wracając do tej obrony Bayernu - mysle, ze podobnie byloby nawet bez dwoch stoperów, szkoda nerwów


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:42

Jest słabo, Bayern ciśnie a my nic.. Na początku dziwiła mnie tak duża przewaga, aż zastanawiałem się czy nie cofnęli się celowo żeby dać im się wyhasać ;o ale nie, oni po prostu tak dziś grają..

Jeśli Allegri celowo obrał taką taktykę żeby cofnąć się i pozwalać Bayernowi na wszystko to :angry:

W drugiej połowie MUSZĄ pójść do przodu, z iskrą i pewnością siebie, inaczej możemy się pożegnać z dobrym rezultatem w tym meczu.

Nie uważacie że bramka na konto Barzagliego? Wybił leciutko, prosto pod nogi Mullera.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 21:48 przez Vojtimar, łącznie zmieniany 1 raz.


Z Juve na dobre i złe!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:43

Najgorsze jest to, że w sumie ciężko wskazać kogoś z naszych, kto faktycznie próbowałby popchnąć grę do przodu. Miał kilka zrywów Pogba, ale przy tak słabym Dybali (młody miał chyba z 4 straty z rzędu) się najzwyczajniej w świecie nie da. Musimy teraz zaatakować, bronienie się przestało mieć sens. Przegrać nie będzie żadnym wstydem, byle po walce. Forza Juve!


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:43

o ja pierdziu.... :facepalm:

Niestety ale bolesna prawda jest taka, że wygląda to żenująco. Tak jak Max mi zaimponował swoim wkładem w sukcesy w zeszłorocznej CL tak w tym meczu żałujecił trzymania Bayernu jak psa, krótko i na smyczy.

Jedyny piłkarz Juve który gra przyzwoicie to Vidal... Oh wait...

Przestraszone Juve w CL znowu powraca, niekończący się koszmar :angry:

tak czy siak, dopóki poiłka w grze, fino alla fine i takie tam... Forza JUVE


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:43

Paradoksalnie przez to, że Bayern gra bez podstawowych obrońców tak to wygląda. Grają bardzo wysokim pressingiem już na naszej połowie, dlatego, żebyśmy nie mieli szansy konfrontacji z ich obrońcami. A to, że ten pressing wychodzi im perfekcyjnie, a my nie potrafimy grać z pierwszej piłki tak to właśnie wygląda.

Spodziewałem się, że Bayern będzie częściej przy piłce, ale to co widzę to jakaś tragedia. Liczę na totalne przebudzenie się i w końcu ofensywną grę Juve.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:44

TURBOPAWEL pisze:Wracając do tej obrony Bayernu - mysle, ze podobnie byloby nawet bez dwoch stoperów, szkoda nerwów
Tam by mogło stać dwóch losowych kibiców ze stadionu. I tak nie mieliby co robić.
Się rozpisywaliśmy na temat ich obrony, nikt jednak nie wziął pod uwagi tego, że nasi nawet nie będą chcieli pograć na połowie Bayernu :P


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:44

Płaczecie jak rozkapryszone pipki, Zobaczycie zupełnie inne lepsze Juve w II połowie.

Dajcie spokój, bo damy radę ;). Trochę kisiel w gaciach mieliśmy, ale po stracie bramki wreszcie coś zaczęło wyglądać i na pewno tak będzie w drugiej odsłonie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:44

W Londynie tak samo, possesion 70 do 30 dla Barcy. Łączymy się w bulu i rzalu z Arsenalem..


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:44

HELENA MAM ZAWAŁ!!!!


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:44

Nie uważacie że bramka na konto Barzagliego? Tak lekko wybić po ziemi, powinien był za...lić wysoko i daleko.
Barzagli nie wybijał. Bardziej piłka się od niego tak niefortunnie odbiła. Błąd popełnił Lichsteiner dając Coscie dojść do piłki mimo iż mógł ją spokojnie odbić ale do 43 minuty Szwajcar jeszcze spał.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:45

Nawet Alex śmieje się z naszego "stylu" gry :facepalm:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 21:45 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:45

meda11 pisze:Pogba prócz nieodpowiedzialnego dryblingu na 19 metrze przed własną bramka pokazał zero.
Miał jeden bardzo dobry odbiór przy lewej linii, co i tak nie zmienia faktu, że masz rację. Nasze 120 milionów po raz kolejny w Lidze Mistrzów swoim stylem gry dopasowuje się reszty przestraszonych kolegów.

W zasadzie tak się zastanawiam.. a co liczyli nasi z Allegrim włącznie?


Obrazek
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:45

Barza i Bonu zawodzą niestety, za dużo sytuacji miał Bayern. Lewandowski dochodzący do czystej glowki przy stalym fragmencie WTF?
Dybale to bym już zmienil z 10razy.
Cuadrado Evra daja rade.


Zablokowany