Serie A 15/16 (25): JUVENTUS 1-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 19:26

zbysioJuve pisze:
Makiavel pisze:Napoli na wyjeździe nie ograło nikogo z pierwszej piątki w lidze.
Jak miało kogoś ograć jak w ogóle jeszcze z nikim z pierwszej piątki nie grali na wyjeździe w tym sezonie?
:lol: :lol: Staram się omijać jego posty, ale cieszę się, że przeczytałem Twój.


Obrazek
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 19:36

Jeśli Napoli się cofnie i będzie grało z kontry to BARDZO się zdziwię. Wydaję mi się, że nam jest na rękę ich "dominacja", niech sobie klepią i tworzą, a my się zamkniemy i będziemy kontrować :cooler:
Potrzebny nam bardzo świeży Dybala, bo w ostatnich meczach nawet nie cofał się do rozegrania, co zawsze robił, widać po nim spore zmęczenie.
No i pozostaje problem ustawienia na ten mecz 3-5-2 z Ruganim czy 4-3-1-2 ?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 20:16

Jedyne czego się obawiam, to to, że te dzikusy będą chciały urządzić sobie na boisku arenę walki, niezbyt czystej oczywiście. Przed nami naprawdę bardzo ważne starcie w LM i gdyby, odpukać...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 20:31

zbysioJuve pisze: Jak miało kogoś ograć jak w ogóle jeszcze z nikim z pierwszej piątki nie grali na wyjeździe w tym sezonie?
:rotfl:
Oplułem lapka... :smile:


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 21:28

Kamex22 pisze: Aha i tak jak zwykle nie podzielam zdania o "niszczeniu" rywali, tak ten rywal sobie zasłużył na najwyższy możliwy wymiar kary (chociaż będę oczywiście ukontentowany chociażby skromnym 1-0). Pastuchy, które rzucają moczem, dewastują z zazdrości i nienawiści stadion przeciwnika a co najgorsze rzucają kamieniami w piłkarzy (autokar), nie zasługują na szacunek.

:ok: wyjęte prosto z mojej głowy, takie pastuchy nie zasługują na cień szacunku.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 21:38

Makiavel pisze:
zbysioJuve pisze:
Makiavel pisze:Napoli na wyjeździe nie ograło nikogo z pierwszej piątki w lidze.
Toś, to teraz dowalił do pieca :) no, ale jak się większość czasu spędza w temacie o "polityce" to jednak nie trzeba się zbytnio co dziwić. Jak miało kogoś ograć jak w ogóle jeszcze z nikim z pierwszej piątki nie grali na wyjeździe w tym sezonie?

A co do meczu to trudno się czegoś spodziewać, aczkolwiek chyba nie da się ukryć, że mimo wszystko Juventus jest faworytem tego spotkania. No, ale cóż zobaczymy jak to będzie, mam też nadzieję, że wszystko odbędzie beż żadnych kontrowersyjnych decyzji gdyż wiadomo do czego zdolni są ci sędziowie z Italii.
Nie mogę odpowiadać za to, że kogoś przerastają moje wpisy. Napisałem, że nie ograli, bo nie ograli. To, że nie grali nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli powiem o bokserze, że nigdy nie wygrał z żadnym czołowym zawodnikiem swojej wagi to kwestionuje znaczenie jego dorobku a nie mówię, że z kimś przegrał. Tak samo z Napoli: nie wygrali na wyjeździe z nikim z czołówki co oznacza a) ich drobna przewaga nad nami to wynik korzystniejszego kalendarza b) Napoli nie potwierdziło swojej siły w ani jednym meczu podobnym do sobotniego. To, moim zdaniem, istotna informacja, przemawiająca na naszą korzyść.
Teraz to już nie odwracaj kota ogonem cwaniaczku bo wiem dobrze o co Ci chodziło. Chciałeś umniejszyć dokonania Napoli na wyjazdach sugerując, że ograli tylko m.in. dosyć słabe wg Ciebie, zespoły Milanu i Lazio jednocześnie nie ogrywając nikogo ze ścisłej czołówki. Także jaki widzisz błąd w moim stwierdzeniu, że skąd wiadomo jak zaprezentują się z tymi lepszymi zespołami (w tym także z Juve) jak jeszcze dotąd z żadnym nie grali? Gdzie tu widzisz jakiś błąd? I co to ma znaczyć, że nie ograli, bo nie ograli? W takim razie jeszcze jaki ma sens to twoje pierwsze zdanie z pierwszego postu "Napoli na wyjeździe nie ograło jeszcze nikogo z pierwszej piątki? Jest tu jakaś w takim razie logika?

Odnośnie wpisów Il Fenomeno i Alessandro, no coment :stop:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2016, 22:28

Makiavel pisze:
zbysioJuve pisze:
Makiavel pisze:Napoli na wyjeździe nie ograło nikogo z pierwszej piątki w lidze.
Toś, to teraz dowalił do pieca :) no, ale jak się większość czasu spędza w temacie o "polityce" to jednak nie trzeba się zbytnio co dziwić. Jak miało kogoś ograć jak w ogóle jeszcze z nikim z pierwszej piątki nie grali na wyjeździe w tym sezonie?
Nie mogę odpowiadać za to, że kogoś przerastają moje wpisy. Napisałem, że nie ograli, bo nie ograli. To, że nie grali nie ma tu nic do rzeczy.
:jaw: ogarnia ktoś tego typa jeszcze? najpierw skompromitował się (jak zawsze) wypowiedzią zapewne zasłyszaną w innym miejscu i niezweryfikowaną, a później jeszcze próbuje bez cienia wstydu, w jakże pokrętny sposób (jak zwykle) wmawiać wszystkim, że są idiotami bo rzekomo nikt nie zrozumiał jego wypowiedzi. Ręce opadają, jak można być tak bezczelnym typem. Dyskusja z nim na jakikolwiek temat mija się z celem. Współczuję osobom, które mają do tego cierpliwość.

Z napili wygramy łatwo, gładko i przyjemnie - stawiam 3:0. Już nie mogę się doczekać.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 09:12

Nasi zawodnicy mieli jakiś wolny dzień po meczu z Frosinone, czy od razu rozpoczęto przygotowania do następnego spotkania?


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 09:23

Był dzień wolny, zebrali się dopiero wczoraj. Mam nadzieje, że ten jeden dzien im styknie by ochłonąć.
SNiło mi się, przegralismy 1:0 po karnym.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 09:25

Makiavel pisze:Napoli na wyjeździe nie ograło nikogo z pierwszej piątki w lidze.
Pewnie dlatego, że jeszcze z nikim na wyjeździe z pierwszej piątki nie grali :dance2:


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 09:53

to śmieszne porównanie z bokserem pasuje jak pięść do nosa (tak pozostając w bokserskim temacie).

Bokser może całą karierę omijać znaczących rywali, klub piłkarski nie ma takiej możliwości. Mecze Napoli z pierwszą piątką nadejdą, bo muszą, dopiero wtedy można oceniać czy się sprawdzą czy nie.

Co do samego meczu, myślę że to będzie trudne spotkanie. Może i Napoli faktycznie nie ma takiego ogrania z silnymi rywalami, ale grają świetny sezon, natomiast Juve mimo fantastycznej serii ostatnie 2 mecze mocno męczyło. Wg mnie trudno wyrokować, liczę na zwycięstwo, ale co by się nie stało, to po fatalnym początku sezonu i tak jesteśmy na dobrej pozycji. Jeśli nie wydarzy się kataklizm to w najgorszym razie 2 miejsce mamy niemal pewne, a to kluczowe z punktu organizacyjno-finansowego. Ze sportowego oczekujemy więcej, nie ma co ściemniać ;)


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 11:13

Robaku pisze:Był dzień wolny, zebrali się dopiero wczoraj. Mam nadzieje, że ten jeden dzien im styknie by ochłonąć.
SNiło mi się, przegralismy 1:0 po karnym.

Dzień wolny był, a i pewnie wczorajszy trening bardziej na odnowę był przeznaczony (tylko moje wydajemisię).

Co do karnego przypomniało mi to mecz gdy przegraliśmy bodajże 3-1 po dwóch karnych z kapelusza. Wtedy dowiedziałem się , że monitor wytrzymuje uderzenie :P


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 14:31

TJ przewiduje, że Max się skłonia bardziej w strone 43coś. Pewniakami do gry z przodu są tylko Dybala i Morata. Cuadrado bliżej do bycia tym 'trzecim', Pereyra trochę dalej. W środku Sturaro, na LO Evra.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 15:33

Zamiast Moraty na Napoli widziałby Zazę bo to idealny zabijaka na buraków z Neapolu... :smile:
A co do meczu - nie panikujcie z tym meczem bo to oni powinni się nas bać...przeanalizujcie dotychczasowe wyniki w Turynie i dojdźcie do pewnych wniosków...będzie wygrana, innej opcji nie ma...igła tym razem będzie musiał obejść się smakiem i poszukać szczęścia na interach... ;)


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2016, 15:33

Mehehehe pisze:TJ przewiduje, że Max się skłonia bardziej w strone 43coś. Pewniakami do gry z przodu są tylko Dybala i Morata. Cuadrado bliżej do bycia tym 'trzecim', Pereyra trochę dalej. W środku Sturaro, na LO Evra.
No i dobrze. 4:3:3 (trochę fałszywe, bo z Barzą na prawej stronie) wyglądało w kilku meczach bardzo dobrze, choćby w pierwszym z Sevillą.
Zresztą ustawienie to tylko cyferki. Więcej zależy od tego, jakie Max wyznaczy zadania poszczególnym zawodnikom.


Zablokowany