Serie A 15/16 (21): JUVENTUS 1-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:43

Uwielbiam takie mecze. Ani sekundy nie czułem, że 3 pkt są zagrożone.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:44

Ja tam akurat po tym meczu do Mandzu się nie doczepiam - ale Max powinien przeprowadzić wcześniej zmiany, czemu brak Sandro w okolicach 60 minuty? No i Zaza powinien powąchać murawę, dziwny zabieg z Cuadro.

Ważne trzy punkty, chociaż jak pod koniec by stracili gola i byłby remis to nie wiem co bym zrobił. Cały mecz na nich siedzieliśmy, wcześniej mogli się postarać o załatwienie wszystkiego, Roma o dziwo dobrze w obronie.

FORZA


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:44

Bukol87 Nawet jak podchodził do wolnego Pjanic?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:46

Uff Wymęczone 1-0, po ciężkim meczu. Po raz pierwszy, tak mało wsadziliśmy Romie w Turynie. 11 zwycięstwo z rzędu już : :bravo:
Pogba kapitalnie zagrał Dybali :bravo: Umocniliśmy się na 2 miejscu. No ale Roma zaczyna się budzić, na szczęście już z nimi nie gramy, a sami nam nie zagrożą - mogą za to czołówce :cooler:

Niepotrzebne nerwy w końcówce, jak Pjanić do tego podszedł, aż mi serce podeszło do gardła...

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:46

Makiavel pisze:Bukol87 Nawet jak podchodził do wolnego Pjanic?
Za bliska odległość...


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:46

Juz widzialem remis... dzieki Bogu jest Dybala. Przy wolnym Pjanica bylo lekkie drżenie łydek. Forza Juve.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:46

Dobra zółtko wyłapane, ale takie wyrzucające całą radość i złość na buraków ze stolicy :) . A i dziękuje temu piłkarzowi Juve, który podbił głową wolny Pjanica, bo to byłby gol. De Rossi powinien wylecieć w 1 połowie, toż to buc. Pogba, Dybala pokazali 1 akcją to czego Roma nie zrobi przez cały rok. Do domu Rzymianie !


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:46

Też krzyczałem czemu Max nie wpuszcza Sandro, ale jak Evra zapoczątkował bramkową akcję to zamknąłem mordę.

Trzeba głośno powiedzieć, że Allegri ma nosa co do składu i zmian. Oby było tak jak najdłużej.

Brawo Dybala, zostań w Juve na długo!

:juve:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:47

No i gra gitara :ok: Bardzo ważna wygrana, dobra postawa Dybali i ten jego strzał z 'krótkiej nogi' :ok:

Wypadałoby również pochwalić Pogbę, który krytykowany przeze mnie po pierwszej połowie, mimo średnich momentów w drugiej odsłonie, wykazał się pięknym, kluczowym podaniem.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:49

Prawda jest taka,że na Inter musimy się jeszcze zmobilizować, potem mozna troche drugim garniturem w mieczu z Chievo i Frosinone, a potem tylko Napoli.
Były nerwy duże, ale zrobili to 11. zwycięstwo. Pięknie, ale trzeba dalej serie cisnąć. :koszulka:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:49

Wymęczone te 3 punkty, ale bardzo cenne. Wkurzałem się strasznie w tej drugiej połowie, bo ciągle podania do tyłu a do tego jeszcze te niecelne zagrania Pogby nawet podanie w trybuny. Na szczęście mamy Dybalę, który nam daje zwycięstwo.

Buffon i obrona dziś pewnie, Chiellini najlepszy zarówno w walce z napastnikami Romy (głównie Dzeko) jak i w wyprowadzaniu akcji ofensywnych.

Skrzydła takie sobie. Lichy bez błysku, Evra w ataku słabo, ale w obronie świetnie (to po jego przejęciu piłki poszła akcja bramkowa). Cuadrado trochę rozruszał naszą grę ofensywną. Niby nic spektakularnego nie zagrał (chociaż to podanie spod linii końcowej było efektowne), ale ożywił atak.

Pomoc to spokojna i cierpliwa gra Marchisio i Khediry oraz trochę chaotyczna gra Pogby.

Atak to dużo pracy Dybali i Mandzukicia z golem tego pierwszego oraz niezła zmiana Moraty, który absorbował uwagę obrońców Romy i utrudniał rozegranie rywalom.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:49

Gwiazda ma jedno imię, a imię jego to Dybala! :bravo: Po co go ściągnął jak tak dobrze utrzymywał sie przy pilce. Niewazne. Wygralismy! :juve: Wielkie brawa dla trójki Khedira- Marchisio- Pogba :bravo: Przecież to blok nie do przejscia. Gbyby tylko francuzowi niekiedy zamknęli fryzjera i tyle myslal na boisku jak nad nowa fryzura. Kapitalna gra ktorej wynik nie odzwierciedla.
Evra :mad2: Dwie pilki meczowe.. Za to w defensywie profesor :cwaniak:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:50

ALLEGRIIIIIIIIIIII !!!

A ja w meczu z Torino (tym którym zapoczątkowaliśmy serie zwycięstw) zacząłem mu cisnąć jak było 1-1 i końcówka meczu. Było to pierwsze moje złe słowa o nim odkąd do nas trafił. I od tamtej pory wszystko wygrywa jak leci ;)

MAX ALLEGRI BRAWO !!! Stworzył nowy zespół !!! i to z 3-5-2. Dla mnie te ustawienie już było skończone a tu proszę.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:51

Wymęczone, ale najważniejsze 3 pkt. Roma odmieniona. Wyglądają na całkiem poukładaną drużynę. Pamiętam jak kiedyś Spaletti jeszcze ich prowadził to i w ofensywie rzymianie prezentowali się dobrze, zatem ten aspekt wkrótce na pewno też poprawią.

Mam wrażenie, że nasi czasem aż za bardzo chcieli doklepać pod samą bramkę rywala. Widać, że ćwiczymy te elementy i na pewno przyniosą one jeszcze niejednego gola.
Szkoda, że Evra nie wsadził w tej jednej sytuacji, gdy trafił w Szczęsnego, bo była to ładna akcja z świetnym odegraniem Pogby do Mandzukicia.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 22:51

Ktoś naprawdę miał jakieś wątpliwośći, że ten mecz wygramy??? Naprawdę?

Perfekcyjne spotkanie pod względem taktycznym.To nie mogło skończyć się inaczej.


Zablokowany