Serie A 15/16 (13): JUVENTUS 1-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:39

Ponad 60% posiadania piłki, z czego wynika zerowe zagrożenie pod bramką przeciwnika. Ponownie zerowe zagrożenie. ZEROWE. KURNA ZEROWE!

Ja pieprze, Allegri powinien za to odpowiedzieć natychmiast. 13-ta kolejka z czego w 11-tu byliśmy tak daremni, że nie ubilibyśmy na wpół zdechłej muchy w kiblu. O motoryce naszych nie wspominając - Mandzukić oddycha rękawami po pierwszym sprincie, Pogba człapie cały mecz, Marchisio biega w slow motion.

:facepalm2:


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:40

Pewnie będzie powtórka jak w meczu z Torino czyli męczarnia do ostatniej minuty/sekundy.
Allegri mógłby w sumie spróbować tego Dybale jak 3/4 bo w sumie co mu szkodzi? Mandzukic-Morata a za nimi Dybala nie wygląda źle.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:40

Beznadzieja Proszę Państwa. Kopanina ligowych średniaków, a nie dwóch najlepszych zespołów w historii rozgrywek.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:41

Nie wygląda to tak źle bo i Milan nie wygląda zbyt dobrze, ale powinni w końcu się ogarnąć z tą skutecznością - kompletnie tego nie rozumiem, strzelić wcześniej, nie zastanawiać się za dużo, próbować swoich szans.

Nie mogę patrzeć na Mandzu i nigdy nie będę mógł na niego patrzeć w koszulce Juve, nie pasuje mi tu i nie pasował od początku i tyle, niech schodzi i wchodzi Morata. Cuadrado też by się przydał, fajnie, że wymuszona bo wymuszona ale zmiana i wejście Sandro!

Hernanes też niech się ogarnie, więcej psuje niż robi na plus. Czuję dobrze, wskakujemy na 6 po tym meczu! FORZA


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:42

Juve odbiera piłkę = Juve stoi w miejscu. Nikt nie pokazuje się do gry.

Cuadrado za Sturaro z żółtą kartką.

Widział ktoś czy Marchisio biegał w ogóle? Zapatrzył się na Pirlo.

Dybala = Giovinco


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:42

No a jeszcze nie tak dawno, byli tacy co mnie chcieli ukrzyżować, za to że powiedziałem że sprzedałbym Sturaro :rotfl: Wtedy miałem na myśli że mamy nadmiar bogactwa, a on taki dobry - teraz to najchętniej oddał bym go za darmo do Genoi z powrotem, bo to kołek dębowy zwykły! Sądzę że tam, w Gryfonach było więcej chłopaków lepszych od niego, ale los pokazał na niego!
No ale jak tak piszę zazwyczaj bywa odwrotnie - Także tego, więc Sturaro - Strzel! Co mi tam, niech dostane bury za niewiarę! :D

Hernanes :head:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:43

Shadow Marshall pisze: Allegri mógłby w sumie spróbować tego Dybale jak 3/4 bo w sumie co mu szkodzi? Mandzukic-Morata a za nimi Dybala nie wygląda źle.
Próbował zdaje się w pre-seasonie. Morata i Mandzu nie mogą grać ze sobą, w żadnej konfiguracji, czy to w duecie, czy z hiszpanem na skrzydle. Max powinien spróbować 4-3-3 z Moratą na szpicy, Dybalą i Cuadrado schodzącymi do środka ze skrzydeł. Albo pojechać po bandzie i wrzucić Cuadrado na trequartiste i dać mu wolną ręke, niech robi wiatr na całej szerokości boiska.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2015, 21:44 przez Baczu, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:44

Hernanes...wisienka na torcie Marotty za 11 baniek... :rotfl:


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:45

Sorek21 pisze:Widział ktoś czy Marchisio biegał w ogóle? Zapatrzył się na Pirlo.
O to to, dziura przed obrońcami jest większa niż za Pirlo. Marchisio ma w tym sezonie tak wygwizdane na pracę w defensywie, że bardziej ostentacyjnie tego zaprezentować już nie można.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:46

Kompletnie brak pomysłu na grę z przodu. Za Conte były chociaż jakieś schematy które wychodziły, a tu nie ma nic.. Gość (Allegri) miał dwa tygodnie na przygotowanie. Miał Alexa Sandro, miał Hernanesa, Cuadrado. Aż dziw bierze, że brazol najlepiej się prezentował według niego żeby dzisiaj dostać szansę. Czekam na powrót Pereyry ale tu trzeba jakąś myśl taktyczną, a nie wystawić skład coś sami zrobią. :doh: Kuźwa dwa tygodnie..
alessandro1977 pisze:Hernanes...wisienka na torcie Marotty za 11 baniek... :rotfl:
Ty masz demencję?? Wiem, że jesteś "stary" ale żeby aż tak?? Już to pisałeś! Nie raz, nie dwa.. Chłopie.. Aha Matottę też jechałeś- tak na przyszłość :ahsisi:
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2015, 21:48 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:46

Czy ten mecz jest w ramach Trofeum TIM, że obie 11 biegają z kamieniami w butach? 13 spotkanie w lidze i żadnego progressu nie notuje ta drużyna-jeden wielki chaos. Nie ma co się znęcać nad poszczególnymi graczami bo cała drużyna nie funkcjonuje. Max ogarnij się, swój kontuzjogenny sztab i drużynę bo marność widzę marność


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:46

alessandro1977 pisze:Hernanes...wisienka na torcie Marotty za 11 baniek... :rotfl:
ale masz satysfakcję ;]

Oby jakiś farfocel Milanowi nie wpadł w II połowie [odpukać]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:47

Gandalf8 pisze:Ucięło mi transmisję na kilka minut i nie widziałem co się stało, ale potem patrzę i Alex Sandro jest na boisku, czyli kontuzja Evry, ale znowu mięśniowa?

I za co minutę wcześniej Sturaro dostał żółtą?
Transmisja na takim poziomie, że w zasadzie nie wiadomo, ale obstawiałbym, że tak. Evra ewidentnie nie nadążył za Cercim, który wyskoczył do dośrodkowania i zamiast strzelić bramkę zgrał piłkę do kolegi-widmo. Chwilę później dostał zmianę.

Kartka dla Sturaro za faul taktyczny.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2015, 21:52 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:48

Hernanes może przebić Pana Martineza, bo Urus w przeciwieństwie do niego w meczu z Milanem zagrał dobrze xD Inter zrobił interes życia i to boli równie mocno jak oglądanie tego amatora na boisku ;/


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 21:49

Jedynie do Lichego się przyczepić nie mogę
Atak - obojętnie kto w nim gra, sprawia wrażenie jakby grali ze sobą po raz pierwszy!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany