LM 15/16 (gr. D) [4]: Borussia M'Gladbach 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 08:40

@bajbek najłatwiej zawsze zgonic na trenera


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 09:09

Wydano krocie na totalne rozwalenie drużyny...Taki mecz powinni wygrać nawet z pięcioma Padoinami w składzie. Czy można jeszcze wierzyć, że nagle nasza gra się odmieni?


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 09:12

Jacky pisze:Nasza gra jest żałosna, żenująca i nieudolona. Z najslabsza druzyna grupy w dwumeczu zdobywamy... 2pkt
czy ja wiem czy najgorszą? Najgorszą jest Sevilla, która pykaliśmy jak chcieliśmy


odniosę się jeszcze do ewentualnej straty szansy na 1 miejsce w grupie. Z tym 1 miejscem za wszelką cenę w LM jak widać różnie bywa, rok temu ledwo wyszliśmy z grupy, a wylądowaliśmy w finale. Równie dobrze możemy z 1 miejsca trafić na kogoś ciężkiego, a z 2 miejsce np. na Porto czy Zenit, ale zajmując 2 miejsce, oczywiście jest tez duza szansa, że wpadniemy na Real czy Barcę


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 09:17

Hernanes to najbardziej inteligentny piłkarz w zespole. Widział, że jest kompletnie zbędny na boisku, ale trener zapewne zdejmie go dopiero na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem, więc sam się wyrzucił idiotycznym faulem w ataku :lol:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 09:29

rammstein pisze: odniosę się jeszcze do ewentualnej straty szansy na 1 miejsce w grupie. Z tym 1 miejscem za wszelką cenę w LM jak widać różnie bywa, rok temu ledwo wyszliśmy z grupy, a wylądowaliśmy w finale. Równie dobrze możemy z 1 miejsca trafić na kogoś ciężkiego, a z 2 miejsce np. na Porto czy Zenit, ale zajmując 2 miejsce, oczywiście jest tez duza szansa, że wpadniemy na Real czy Barcę
Wybacz, ale to co wypisujesz to jest rozkmina na zasadzie "tak do konca nie wiadomo czy lepiej strzelic 2 gole niz 1, roznie z tym bywa, zdarzaly sie mecze ze strzelalismy dwie bramki i przegrywalismy, a byly i takie, ze zdobywalismy tylko jednego gola i wygrywalismy".

@jpjp5

Jezeli Allegri jest tylko od tego, zeby na trening przyniesc pilki i rozstawic pacholki, nie ponosi natomiast zadnej odpowiedzialnosci za wyniki, to powinien otrzymywac pensje nauczyciela wf zamiast tych kilku baniek rocznie.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 09:47

Ja wiem, że w zeszłym roku był finał i w ogóle. Wiem, że ciężko się pogodzić z tym, że odeszło od nas 3 wielkich mistrzów w lato, ale przypomnijcie sobie sezon 2013/2014, gdzie odpadliśmy z grupy takich tuzów jak. Galatasaray SK czt FC Kopenhaga. Zdobyliśmy 6pkt w tej arcytrudnej grupie. Więc proszę was.
Teraz nagle z grą totalnie tragiczna nagle po 4 kolejkach praktycznie zapewniamy sobie awans z grupy śmierci;) Nie jest tak tragicznie jak niektórzy tu mówią. Mam tylko nadzieję, że w serieA niedługo dogonimy miejsca premiowane awansem do LM. Sezon przejściowy nic więcej. Jak dla mnie miejsce na pudle serieA i 1/4 LM to będzie spoko, na co moim zdaniem nas stać, zakładając, że będzie tylko lepiej z naszym zgraniem ;)


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 09:50

<pumex mode on>

Tak czytam większość komentarzy i zastanawiam się, co to będzie, jak Sevilla jednak przywiezie z Niemiec 3 punkty.

Proponuję brać taką ewentualność pod uwagę, żeby ewentualne zderzenie z rzeczywistością nie było aż tak bolesne...

<pumex mode off>

Osoby, które piszą, że Hernanesowi należała się "max żółta" mają nierówno pod sufitem. Potwierdzone info. :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 10:09

jpjp5 chlopie wyjdz. Nawet mi sie nie chce tlumaczyc pewnych rzeczy. Od trzech miesiecy nie potrafia sie zgrac. Im predzej Allegri wyleci tym lepiej. Cieszy tylko powrot do formy Pogby. Powinien on grac blizej srodka i napastnikow.

jareckik Gdyby brak wynikow rekompensowala gra, to moglibysmy mowic o tym ze predzej czy pozniej dogonimy czolowke, wiec nie wiem po czym stwierdzasz ze tak bedzie.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 10:22

Allegriemu ucięli jaja w przerwie między sezonami, już na sam widok jego twarzy robi się źle. Podejmuje tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> decyzje, że prawie każda z nich kompletnie nic nie wnosi do gry, albo jeszcze ją pogarsza. Po co on wpuścił tego Cuadrado? Z kim on miał grać? Dlaczego zszedł Morata? Druga sprawa to fakt, że w tym sezonie nie mamy środka pomocy, ataku też nie. Mimo, że Pogba zaczął ostatnio grać lepiej, i tak większość czasu jest pod formą, Marchisio jest zagubiony i nie wie co ma robić na boisku, Khediry można nie liczyć bo dłużej go nie będzie niż będzie, a o Hernanesie, Sturaro i Leminie nie wspominam, bo nie powinno być takich parodystów w tej drużynie, których kreatywność wynosi okrągłe ZERO.

Dybala nie dorósł do poważnej piłki, Mandzukić jest słaby, Zaza też. Jedynie Morata potrafił coś zagrać, dopóki miał jako partnera poważnego zawodnika.

Tevez, Vidal, Pirlo :whistle: Tak, tak, sami chcieli odejść.

Na ten moment nie ma drużyny i pomału przestaję wierzyć, że z czasem się to zmieni. Przynajmniej nie z tym trenerem.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 10:34

mazi12 pisze: Na ten moment nie ma drużyny i pomału przestaję wierzyć, że z czasem się to zmieni. Przynajmniej nie z tym trenerem.
Za skład osobowy naszej drużyny odpowiada głównie Marotta, więc ja bym podziękował nie tylko Allegriemu, ale przede wszystkim naszemu dyrektorowi sportowemu.

Ten facet uderzył mocno o swój "szklany sufit"... niestety, nie udało się go rozbić. :confused:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 10:35

Kejker pisze:
Makiavel pisze: Za dużo bajek się naoglądałeś. Obaj atakowali piłkę wślizgiem, przeciwnik był przy niej nieco szybciej ale Hernanes czysto ją zagrał, a że kozłowała to miał uniesione nogi. Zagrożenie było tylko potencjalne, Brazylijczyk ewidentnie był zainteresowany piłką, nie nogami rywala. Sędzia, który puścił akcję, w której obrońca kopnięciem z wyskoku wybija piłkę centymetry od twarzy Dybali (który jest wyprostowany i zaczyna ruch do niej) a potem wyrzuca Hernanesa za ten atak jest mało wiarygodny.
typie, on nie zrobił wślizgu tylko jakiś sanko-skok, tylko dzięki szczęściu nie uszkodził poważniej Domingueza.

Wynik sprawiedliwy, rywalizacja już się toczy tylko między Juve a City i Gladbach a Sevillą w tej grupie.
Typie? Joł Joł ziomieeee, nie wiem co tam widziałeś, zakładam, że oglądałeś w wielkich emocjach bo klub, któremu kibicujesz nie często ma okazję gościć u siebie takie kluby, jak Juventus, ale ewidentnie bredzisz. Gdyby Hernanes celował w nogi to by trafił, celowo nie trafił a gracz Twojego klubiku odstawił szopkę. Sędziowie bardzo Wam pomagali w tym dwumeczu, raz nie dając czerwonej za ewidentny faul taktyczny na Moracie, wychodzącym sam na sam, a wczoraj dając czerwoną naszemu graczowi.


mateo369

Dobre stałe fragmenty gry to takie, gdzie strzał jest efektem wypracowanego schematu. U nas są to wrzutki na aferę, gdzieś się odbije, ktoś skiksuje i dochodzimy do sytuacji. Bodaj tylko raz (strzał Kielona) piłka była precyzyjna, na głowę naszego gracza.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 10:58

jpjp5 pisze:@bajbek najłatwiej zawsze zgonic na trenera
Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że Maks nie ma żadnego pomysłu na ten sezon.
Przejście na 441 po wprowadzeniu Cuardado to był majstersztyk.
Na mającej już siły Borussi pozwoliliśmy na spokojne budowanie ataku pozycyjnego. Co przy formie Kielona mogło się skończyć nieszczęściem. To cud, że my tego meczu nie przegraliśmy. Juan, który swoim wejściem umożliwił Allegriemu tą przebiegłą roszadę, w 30min miał 6 kontaktów z piłką i zanotował całe 4 podania. Późniejsze wejście Barzagliego i przecie na grę 3 obrońcami przy jednoczesnym braku napastników to już było dopełnienie żenady.
Choć rozumiem, że najważniejszym było nieprzegranie tego meczu, co się ostatecznie udało.

Jestem strasznie rozczarowany postawa naszych pomocników.
Zostali zmiażdżeni przez chłopaków z Gladbach. W każdym aspekcie.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 11:00

Makiavel pisze:mateo369

Dobre stałe fragmenty gry to takie, gdzie strzał jest efektem wypracowanego schematu. U nas są to wrzutki na aferę, gdzieś się odbije, ktoś skiksuje i dochodzimy do sytuacji. Bodaj tylko raz (strzał Kielona) piłka była precyzyjna, na głowę naszego gracza.
Pieprzysz jak Rysiek Petru a ja stwierdziłem suche fakty. Mam rozumieć, że każda bezpośrednia wrzutka w pole karne, która nie dochodzi do zawodnika atakującego (pomijam przy tym wszystkie inne czynniki związane z ruchem bez piłki zawodników atakujących) świadczy o tym, że ten stały fragment jest bity na aferę? A może co zabawniejsze uważasz, że piłkarz wykonujący rzut rożny jest w stanie zagrać piłkę dokładnie w to miejsce gdzie chce?

Teraz te suche fakty - wczorajsze stałe fragmenty w naszym wykonaniu były dobre.
Makiavel pisze:Sędziowie bardzo Wam pomagali w tym dwumeczu, raz nie dając czerwonej za ewidentny faul taktyczny na Moracie, wychodzącym sam na sam, a wczoraj dając czerwoną naszemu graczowi.
Jeśli uważasz, że Hernanes nie zasłużył na czerwoną kartkę to zwyczajnie brak mi słów.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 11:06

Nie oglądałem meczu bo niestety robota 3-zmianowa w większości przypadków na to nie pozwala ale czuje się jakoś wewnętrznie rozczarowany. Na murawę wyszedł dokładnie taki skład jaki chciałem a skończyło się jak zwykle kaszana i stratą punktów. Z Empoli pewnie wygramy i dalej będzie trwał marazm.

Może ktoś opisać jak zagrał Markiz?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2015, 11:14

Poprostu pisze: Może ktoś opisać jak zagrał Markiz?
Jak dupa. Ponoc nadzieja umiera ostatnia wiec caly czas ludze sie, ze to kwestia nie tak dawnej kontuzji. Bo jezeli Ksiaze tego zespolu nie rozrusza, to niestety nie zrobi tego nikt inny.

Z Makiavelem dyskutowac nie ma sensu, bo gosc o pilce noznej nie ma zielonego pojecia. Jezeli w zyciu nie uprawial tego sportu, to pol biedy, poniekad tlumaczy dlaczego sadzi, ze z rogu dosrodkowuje sie dokladnie na glowe konkretnego pilkarza. Ale jezeli jest inaczej, to apel do chlopakow z Wroclawia - uwazajcie z kim kopiecie w weekendy na orlikach. Moze sie zdarzyc tak, ze wyladujacie na ortopedii po tym, jak pewien doktorant uwazajacy sanki pol metra nad ziemia za normalny sposob odbierania pilki wykona tego typu zagranie, a potem jeszcze opieprzy Was za symulowanie.


Zablokowany