Serie A 15/16 (6): Napoli 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 01:08

Virgil pisze:czy to zarząd nie powinien dobierać zarówno zawodników pod trenera albo trenera pod zawodników ? Bo przecież wiedzieli raczej jaki jest Allegri
O tym właśnie piszę :prochno: . Tylko nie mieszajmy przeszłości z teraźniejszością, bo to tak jakby pisać, że Ridley Scott swoje dawne filmy robił na farcie, bo teraz tworzy kupę.

Lemina jeszcze nic nas nie kosztował. Został wypożyczony. Za Vidala wskoczyć mieli pewnie Khedira i Asamoah. Trochę to ryzykowne, że zawodnicy z taką kartoteką medyczną zostali przymierzeni do tej roli więc zobaczymy jak to będzie wyglądało w przyszłości.

Ciężko mi teraz jakoś z góry na dół krytykować to mercato. Na pewno mocno nadszarpnięte zostało nie tylko ciało, ale i dusza tego zespołu. Z drugiej strony w najbliższym czasie niesamowicie mogą odpalić Rugani, Sandro, Lemina i Dybala, stopniowo polepszając swoją grę żeby dojść do poziomu topa na swojej pozycji. Na przykład Brazylijczyk jest już naprawdę blisko, jak tam nie zagości na lata grając dla nas to oznaczać będzie, że gdzieś popełniliśmy błąd. Teraz to wszystko wygląda raczej średnio, ale jak za rok lub dwa każdy z tych chłopaków wzniesie się na wyżyny to głupio będzie, że człowiek wieszał psy na okienku, w którym przyszło kilku świetnych zawodników.

Jak dla mnie największą błędem tego mercato było pozbycie się zbyt wielu piłkarzy ze starej gwardii. Na Storarim i Llorente nie zarobiliśmy nawet grosza. Rozczarowuje mnie Mandzukic, po tak doświadczonym zawodniku spodziewałem się więcej. Hernanes to opcja last minute i tak też się prezentuje. Myślę, że po prostu zamiast brać tę dwójkę kupiłbym w ich miejsce jednego piłkarza. Łącznie mamy jakieś 40 mln E i z taką kwotą należało uderzyć po trequartistę. Zazy tradycyjnie nie komentuję.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 09:04

O Hernanesie można ułożyć jedno równanie.
Hernanes = Lucio = Brazylijczycy = taki sam pożytek = sabotażyści = dno.

Jest tu jakiś statystyk? Ciekawi mnie ilość strat Pogby w tym meczu...czuję dwucyfrówkę :facepalm:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 09:27

AdiZ pisze:Właśnie jego sukcesy to dzieło totalnego przypadku :rotfl: W Milanie ciągnął go Zlatan tak tu dostał samograja, perfekcyjnie poukładanego, niczego nie zepsuł i wynik wykręcił ponadprzeciętny.
Trochę przesadzone, ale duży wpływ na zeszłoroczny sukces Alegriego miało to, że nastąpił bezpośrednio po Conte. Wystarczyło zajechanym schematami i drylem Conte chłopakom dać trochę luzu. Tylko i aż.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 09:30

Ech, brak pomysłu, polotu i zaangażowania. Potrzebny koniecznie Marchisio. A na przyszły sezon marzy mi się trójka z przodu w osobach Berardi - Lacazette - Cuadrado :koszulka:

Pomarzyć można :dance2:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 12:45

Właśnie o to chodzi że za 40mln można spokojnie kupić świetnego zawodnika a nie inwestować w pół środki. Były one dobre jak kasy nie było w tym okienku pieniądze były q tylko się strasznie osłabiliśmy.

Tak samo nie rozumiem teorii płacenia dwa razy tyle za Dybale który na chwilę transferu był gorszy, mniej doświadczony od Berardiego.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 12:59

Allegri ustawiając Hernanesa na regiście pozbawia go jednego z największych atutów, czyli strzałów z dystansu. Dodatkowo irytuje mnie strasznie wykonywanie stałych fragmentów gry przez Pogbę. Po co on w ogóle podchodzi do wolnych, skoro na boisku byli Dybala i Hernanes? Nie przypominam sobie dobrego strzału Francuza z rzutu wolnego.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 13:07

squinter pisze:Allegri ustawiając Hernanesa na regiście pozbawia go jednego z największych atutów, czyli strzałów z dystansu. Dodatkowo irytuje mnie strasznie wykonywanie stałych fragmentów gry przez Pogbę. Po co on w ogóle podchodzi do wolnych, skoro na boisku byli Dybala i Hernanes? Nie przypominam sobie dobrego strzału Francuza z rzutu wolnego.
Kolejna sytuacja obrazująca to, że Max sobie nie radzi. Nie potrafi powiedzieć Pogbie, że od wolnych są Dybała i Hernanes. Zbyt miękki wafel z niego i coraz bardziej wątpię, czy da rade nas wyciągnąć z kryzysu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 19:09

squinter pisze:Allegri ustawiając Hernanesa na regiście pozbawia go jednego z największych atutów, czyli strzałów z dystansu. Dodatkowo irytuje mnie strasznie wykonywanie stałych fragmentów gry przez Pogbę. Po co on w ogóle podchodzi do wolnych, skoro na boisku byli Dybala i Hernanes? Nie przypominam sobie dobrego strzału Francuza z rzutu wolnego.
A jak kropnął w słupek z Marsylią to połowa forum pisała,że podpatrywanie Pirlo nie poszło na marne i go Pogba zastąpi :prochno: Być może na treningach to Pogba wypada najlepiej i stąd on bije te wolne, zresztą Dybala czy Hernanes nie robią tego jakoś super.


Zablokowany