Serie A 15/16 (4): Genoa 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 16:33

Widać chłopaki żyją Juventusem, dobrze, że jesteśmy bliżej strefy spadkowej niż I miejsca, bo do czasu objęcia lidera będą mieli bardzo duuuuużo powodów do rozmów, z czasem coraz mniej, a na koniec tylko będzie narzekanie, że Barzagli w ostatniej kolejce podszedł do karnego po czym zacznie się analiza ustawienia stopy i tak dalej.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 17:10

Macie ostro nawalone do łba :smile: A myślałem, że tylko ja jestem dziwny. Co z Moratą, są jakieś pierwsze diagnozy?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 17:25

Mandzukic wypada na 20dni, Morata na szczęście bez kontuzji. Niech zarząd i sztab coś z tym zrobią bo to nie są już zwykłe przeciwności losu.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 17:31

mazi12 pisze:Mandzukic wypada na 20dni, Morata na szczęście bez kontuzji. Niech zarząd i sztab coś z tym zrobią bo to nie są już zwykłe przeciwności losu.
A to jest akurat dobra wiadomość. Czas na Morate i Dybale w pierwszym składzie.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 17:46

Wreszcie Dybala będzie grał. NIE WIEM dlaczego on siedzi na ławce, po prostu nie przemawia za mną fakt, że Mandzu lepiej się sprawdza na szpicy w 433. Mandzu od 4-5 meczy kopie się po czole i to grubo a w meczu z Genoą zagrał niczym Vucinic za swoich ,,najlepszych'' lat. Nie jesteśmy Legią W , gdzie gra się za nazwisko. Słaba forma to ŁAWA i rywalizacja na treningu.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 18:18

wojczech7 pisze:Czyli wychwyciłeś, na czym polega śmieszność Twojej wypowiedzi. Tyle dobrze.:ok:
Póki co wychwyciłem dwie rzeczy:
- śmieszność Twojego rozumowania.
- świetną umiejętność odwracania kota ogonem
wojczech7 pisze:
pumex pisze:A tymczasem jeszcze raz tłumaczę Ci, że golkiper nie jest jakąś marionetką strzelającego karnego - podejmuje własne decyzje i żeby zminimalizować ryzyko wpadki, trzeba strzelać karne inaczej niż ostatnio Pogba.
Po primo golkiper to akurat broni zazwyczaj ;) Po secondo - wykonanie rzutu karnego to nie tylko kopnięcie piłki w wybranym kierunku, tak jak i bronienie to nie tylko rzucanie się w losowy róg. No ale co ja Ci będę tłumaczył, jak najwyraźniej większego pojęcia na ten temat nie masz :)
Pewnie, że nie mam o tym pojęcia. Może zatem Ty - jako profesjonalista, być może uczestnik wielu prestiżowych spotkań na wysokim poziomie zakończonych rzutami karnymi - oświecisz tłumnie zgromadzoną tutaj nic niewiedzącą hołotę i zdradzisz, jak to wygląda w kręgu zawodowców, co? Co robicie by odczytać intencje rywala? W pewnym momencie wciskacie pauzę i przeprowadzacie analizę, włączacie tryb slow motion, czy może zaglądacie w kryształową kulę, by przewidzieć zamiary egzekutora karnego?


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 18:26

I pomyśleć, że gdyby to był perfekcyjny strzał w samo okienko z siłą uderzenia Roberto Carlosa, nikt nie wpadłby na pomysł, żeby powiedzieć, że Pogba jest w życiowej formie...


bochniak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2013
Posty: 12
Rejestracja: 14 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 18:31

stahoo pisze:@up

A więć potwierdzasz moją tezę, tak? To był kiepski karny, bo gdyby bramkarz wybrał poprawnie to by miał ogromne szanse na obronę.
tak, mógł wykonać to lepiej. Ale strzelony to strzelony :D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 18:48

;) Tak, trafił to trafił.

Swoją drogą fenomenalne dla mnie jest to, że ludzie spamujący 534645 stron w temacie o kupnie Isco, Modricia i Draxlera (nie wszyscy, ale są tu tacy) nagle spinają się, że kilka osób prowadzi dyskusję na temat wykonania rzutu karnego. A dyskusja momentami była całkiem merytoryczna i wyśmiewane ułożenie nogi postawnej przy strzale paradoksalnie ma znaczenie. No ale to trzeba trochę się znać na danej sprawie ;) Polecam profil na Fb profil Trening Decyzji Bramkarza, trenera Pawłowskiego i wpis o rzutach karnych.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 19:47

Cuadrado jest genialny, najlepszy na boisku. Morata nie powinien grać razem z Mandzu, albo ten albo ten. Jeden i drugi to stojące wieże a w 4 3 3 na bokach potrzeba Cuadrado i Dybale...


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 20:19

mateelv pisze: O kutwa :prochno: Widzę juvepolandczyki dalej w formie absurdu.

A wiesz, że jak spojrzysz na własne stopy to nadal widzisz co się dzieje przed Tobą? Próbowałeś kiedyś? XD
To już wiem dlaczego Marotta ściągnął Pogbę :smile:

Obrazek


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 20:46

pumex pisze: Pewnie, że nie mam o tym pojęcia. Może zatem Ty - jako profesjonalista, być może uczestnik wielu prestiżowych spotkań na wysokim poziomie zakończonych rzutami karnymi - oświecisz tłumnie zgromadzoną tutaj nic niewiedzącą hołotę i zdradzisz, jak to wygląda w kręgu zawodowców, co? Co robicie by odczytać intencje rywala? W pewnym momencie wciskacie pauzę i przeprowadzacie analizę, włączacie tryb slow motion, czy może zaglądacie w kryształową kulę, by przewidzieć zamiary egzekutora karnego?
I po co się tak gotować, kolego? Nie trzeba być profesjonalistą grającym w prestiżowych rozgrywkach żeby wiedzieć takie rzeczy, wierz mi. ;)

Powtórzę raz jeszcze - Pogba oszukał bramkarza, bo ten rzucił się w zły róg. Nie wnikam, jak to zrobił, bo nie będę analizował tego w slow-mo na jutubie. Na pierwszy rzut oka zadecydowało ułożenie ciała Paula, które sugerowałoby uderzenie w drugą stronę. A może był to przypadek.

Tak czy inaczej ja nie do tego cały czas piję. Chodzi mi o Twoje durnowate (wybacz) gdybanie. Jeśli tak podchodzić do tematu, to 90% (później wrzucę algorytm, na podstawie którego to obliczyłem) zagrań w futbolu jest słabych, nieudanych...

Ale niech Ci będzie - tylko cud sprawił, że tak fatalnie wykonany karny zakończył się bramką. Mieliśmy ogromne szczęście i przychylność niebios w tej sytuacji.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2015, 23:10

bajbek17 pisze:o już wiem dlaczego Marotta ściągnął Pogbę :smile:

Obrazek
to lewe oko wygląda tak naturalnie jak piersi Lisy Ann


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2015, 01:21

wojczech7 pisze:Chodzi mi o Twoje durnowate (wybacz) gdybanie
Tu nie ma żadnego gdybania. Jest jasne i klarowne stwierdzenie: to był kiepski strzał z rzutu karnego. Gdybanie zaczyna się w momencie rozpatrywania czy bramkarz by to obronił rzucając się we właściwą stronę, czy nie, ale takie przypuszczenia są pochodną źle wykonanego karnego.
wojczech7 pisze:Ale niech Ci będzie
To po coś się kłócił, skoro ja zawsze mam rację? :D


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2015, 01:26

Co poniektórzy powinni pójść się leczyć.

Naprawdę nie macie co robić, żałosne, czy wy czasami siebie czytacie?
Po pierwsze po co to?
Po drugie po co aż tak głupio?

Wy wiecie jak karne strzelać i wiecie lepiej od Pogby tak?
ludzie weźcie pomyślcie czasami, przeczytajcie co piszecie bo naprawdę to jest żałosne.
Strzelił jak strzelił, tak chciał, najlepsi piłkarze mają swoje triki i wy ich nie sczaicie, tym bardziej przez transmisje przez neta, ja pieprze, nie wierzę że to czytam:(, czasami dyskusja tutaj spada do poziomu podstawówki, szkoda że trochę z winy moda.


Zablokowany