Serie A 15/16 (3): JUVENTUS 1-1 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:16

Ludzie przestańcie panikować tylko przygotujcie się na sezon przejściowy. Nie będzie kolorowo ale źle też to nie wygląda. Jak tylko tryby zaskoczą to będziecie znowu jęczeć z zachwytu. Widać wolę walki i inicjatywę tylko brakuje w tym wszystkim spójności. Ja już sobie zachowałem rezerwę co do postawy drużyny i wierzę, że jeszcze będziemy gromić. Najgorsze jest to, że już nikt się nas nie boi. Startujemy od zera o prestiż we Włoszech i to jest wyzwanie.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:16

Oby się nie okazało, że zacznę żałować zmiany mojego avatarka i sig.
Jak przyszedł Allegrii mówiłem, że pierwszy rok będzie miał jaki taki. Myliłem się był wręcz idealny, ale pisałem, że boje się, że Juventus stanie się Milanem bez Ibry.

Teraz bez Teveza, Vidala, Pogby, Bonucciego, Moraty, Marchisio Juventus gra totalną padakę, mam nadzieję, że Max to ogarnie. Potencjał jest.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:17

kuba2424 pisze:
AdiJuve pisze:
kuba2424 pisze: Co ma fakt, że napisałem o karnym na Cuardado,ze powinien być do zarzutu,ze to bład sędziego to naprawdę nie mam bladego pojęcia. :facepalm2:
Ja mam swoje zdanie widziałem 4 powtórki, kontakt był, Cuardado inteligentnie to wykorzystał, sędzia musiał to gwizdnąć.
Nie no spoko, skoro TY widziałeś 4 powtórki, to temat zamknięty!
Zapytam tylko retorycznie - a co by się stało, gdyby jednak nie zagwizdał?
Wystarczy że dziś piłkarze sobie z nas zrobili jaja, ty nie musisz!
Popełniłby błąd i tyle.Zawodnik w polu karnym zahaczony przez rywala,ewidentna 11, do tego brak tej gdzie rywala chciał zedrzeć z Pogby koszulkę.
Tak poza tym jeżeli nie potrafisz dyskutować kulturalnie to tego po prostu nie rób, bo z takimi ludźmi nie ma dyskusji bo się kończy tak jak w Twoim przypadku, dziecinnymi docinkami.
Może inaczej...ty uważasz, że Cuardado był faulowany, ja uważam że Cuardado wzorowo zasymulował, faulu nie było. A to, że faulowany był Pogba, to już inna sprawa.[/quote]
Nie rozumie Cię, jak mógł symulować skoro rywal go zahaczył? Cuardado idealnie to wykorzystał, mógł się potknąć o mogę rywala i biec do piłki,która wychodziła poza boisko a on się po prostu przewrócił sygnalizując arbitrowi,że kontakt z rywalem nie pozwolił mu kontynuować gry. Zgodziłbym się,ze stwierdzeniem,ze symulował gdyby wywrócił się sam, czy bezczelnie wpadł w rywala a tak nie było.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:17

mnowo pisze:
Makiavel pisze:Kto mi wytłumaczy co Wy macie z tym Sandro? Fajne ma rajdy, to fakt. Ale kończy je wypadając z piłką za linię końcową albo pakując się z nią w obrońcę. Ewentualnie rozpaczliwie kopiąc w pole karne. Od kogoś, kogo R.Carlos chwalił za wrzutki oczekiwałem, że piłka co rusz będzie śmigać na wysokości wyskoku Moraty/Pogby/Mandzukica. Nie pamiętam ani jednej takiej piłki od niego. Taki, przynajmniej w tym meczu, Lichsteiner tylko czarny i po drugiej stronie.
Raz, że to był jego pierwszy mecz w nowej (innej) lidze, dwa, że nieraz problemem jego wrzutek było to, że potencjalnie zainteresowani nimi zupełnie ich nie szukali, tak wg mnie. Nie zmienia to faktu, że pokazał, że będą z niego ludzie, musi się tylko nauczyć tego, "jak tu we Włochach jest". Był taki okres gry, że był najbardziej pewnym (w znaczeniu: grającym pewnie i bez kompleksów) punktem naszej dzisiejszej drużyny.
100% zgody, że on musi się nauczyć taktycznej gry we Włoszech. Ale choćby dlatego, że jej nie zna i to było widać trudno nazwać go najlepszym graczem meczu czy jakoś specjalnie chwalić. Był efektowny ale nieefektywny

@AdiJuve Hernanes to nie jest gracz światowego formatu? Cuadrado? Potencjalnie też Khedira. Przy każdym transferze, na początku sezonu, trzeba stawiać "ale". Na szczęście Cuadrado i Hernanes znają ligę, co zresztą dzisiaj było widać. Jak na debiut oboje zagrali więcej niż przyzwoicie. Problemem naszym nie są wykonawcy ale brak pomysłu na grę i forma paru graczy (Marchisio, Morata, Pogba).


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:19

Wy tak serio z tym Hernanesem? Występ maksymalnie przeciętny, sporo strat, trzy niezłe strzały to za mało. Taki to centralny punkt drużyny... Do tego to żółtko :facepalm: . Podobno miał 'kreować grę', ale umiejętności podania u niego nie stwierdzono, generalnie wali na budę wszystko co ma. Przykre, że nie potrafi utrzymać się na nogach przy pojedynczym biszkopcie z Chievo. Całkowicie beznadziejny (lub gorszy) poziom zaprezentował Marchisio, który nie potrafił zrobić nic poza podaniem do tyłu. Jego 'strzały z powietrza' stanowią podsumowanie występu. Jak widać był w 100% gotowy do gry, z czego nasz treneiro postanowił skorzystać...

Rezultat powyższych był taki sam jak w poprzednich kolejkach: nie mamy żadnego rozegrania. Pereyra co chwila wbiega w trzech, raz wyjdzie dwa razy nie. Ogólnie linia pomocy nie funkcjonuje wcale. Sturaro to statysta, słyszałem że miało być 3pkt, co on robił na boisku?
Dybala poza karnym zaliczył słabe zawody, łatwe straty, frustracja, zmarnowana seta w pierwszej połowie. Miłym zaskoczeniem był Cuadrado, narobił masę wiatru i pokazał, że (w przeciwieństwie do reszty) potrafi przekuć wyższość techniczną na wymierne korzyści. Powinien grać... nie wiem gdzie, niech gra. Alex Sandro na dziś to fajny biegacz i tyle. Pogba jest cieniem samego siebie, kiedy to zacznie trybić?

Wiem że ten post to kwintesencja defetyzmu, ale słabo to widzę. Poprzedni sezon to życiówka Teveza i optymalna forma super zgranej pomocy.
Teraz mamy true Allegri style, mocno przypomina to beznadziejny Milan z Muntarim na czele. Ten chłop nie panuje nad drużyną, on jej nie buduje. On ustawia pionki na planszy i liczy, że magicznie zadziała. Może Juventus Conte tego potrzebował, odejścia od betonowego 3-5-2. Tylko teraz potrzeba zbudować z tych świeżaków drużynę, poukładać klocki na nowo. Przez cały presezon, dwie umoczone kolejki i 2tyg. przerwę nie zbudowano nic. Zaraz ktoś znów rzuci nieśmiertelne 'wszystko wymaga czasu', ale tu nie działa zupełnie nic! Minęło dwa miesiące! W następnym wywiadzie treneiro powie, że ma multum opcji taktycznych, może czas to pokazać? Bo jak na moje to usrał sobie grę z treqiem któego nigdy nie było i było tak dobrze. Życiówką Hernanesa jest gol w finale CI jakieś 5 lat temu, po co pompować oczekiwania? Za to gole wypracowują nam rezerwowi, wpuszczani na oślep na gonienie wyniku.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:20

Może inaczej...ty uważasz, że Cuardado był faulowany, ja uważam że Cuardado wzorowo zasymulował, faulu nie było. A to, że faulowany był Pogba, to już inna sprawa.
Ciężko powiedzieć, że zawodnik symulował skoro kontakt był. Co najwyżej wymusił faul ale przy takim wślizgu to nie był wielki problem. Sędzia musiał to gwizdnąć obrońca zachował się fatalnie co wykorzystał Cuadrado zostawiając nogi. Czasem na boisku trzeba wykazać się takim sprytem.

Co do gry chyba już wszystko zostało powiedziane i nie ma co dodawać (szczególnie, że jeszcze mnie trzęsie z nerwów jak sobie, że zremisowaliśmy u siebie z Chievo.) Swoją drogą grupa śmierci zapowiada się imponująco Gladbach to parodia w Bundeslidze Juve i Sevilla wcale dużo bardziej nie powalają, a City po świetnym początku plaga kontuzji i dzisiaj wygrana wymęczona po bardzo słabej grze.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:23

Makiavel pisze:
mnowo pisze:
Makiavel pisze:Kto mi wytłumaczy co Wy macie z tym Sandro? Fajne ma rajdy, to fakt. Ale kończy je wypadając z piłką za linię końcową albo pakując się z nią w obrońcę. Ewentualnie rozpaczliwie kopiąc w pole karne. Od kogoś, kogo R.Carlos chwalił za wrzutki oczekiwałem, że piłka co rusz będzie śmigać na wysokości wyskoku Moraty/Pogby/Mandzukica. Nie pamiętam ani jednej takiej piłki od niego. Taki, przynajmniej w tym meczu, Lichsteiner tylko czarny i po drugiej stronie.
Raz, że to był jego pierwszy mecz w nowej (innej) lidze, dwa, że nieraz problemem jego wrzutek było to, że potencjalnie zainteresowani nimi zupełnie ich nie szukali, tak wg mnie. Nie zmienia to faktu, że pokazał, że będą z niego ludzie, musi się tylko nauczyć tego, "jak tu we Włochach jest". Był taki okres gry, że był najbardziej pewnym (w znaczeniu: grającym pewnie i bez kompleksów) punktem naszej dzisiejszej drużyny.
100% zgody, że on musi się nauczyć taktycznej gry we Włoszech. Ale choćby dlatego, że jej nie zna i to było widać trudno nazwać go najlepszym graczem meczu czy jakoś specjalnie chwalić. Był efektowny ale nieefektywny

@AdiJuve Hernanes to nie jest gracz światowego formatu? Cuadrado? Potencjalnie też Khedira. Przy każdym transferze, na początku sezonu, trzeba stawiać "ale". Na szczęście Cuadrado i Hernanes znają ligę, co zresztą dzisiaj było widać. Jak na debiut oboje zagrali więcej niż przyzwoicie. Problemem naszym nie są wykonawcy ale brak pomysłu na grę i forma paru graczy (Marchisio, Morata, Pogba).
No to jeżeli wymieniasz tutaj Hernanesa jako topowego gracza to mamy bardzo różne rozumienie takowego zawodnika:D Co do Khediry to jest to gracz bardzo dobry,ale czy będzie jeszcze wstanie grać na normalnym poziomie, tutaj jest bardzo duży znak zapytania,dlatego nie nazwałbym go w momencie transferu graczem światowego formatu. Co do Cuardado to także nie chodziło mi o takiego gracza, w Chelsea zupełnie nie dał rady, nie zmienia to faktu,że na razie jest jedną z jaśniejszych postaci w drużynie, tylko z nim jest taki problem,ze przyszedł tylko jako okazja, gdzie na dobrą sprawę nie pasuje Allegriemu do tego 4-3-1-2.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:29

Super, super. Fajne rozkminy kto lepszy, kto gorszy. Kolejny mecz z City, które młóci (i ładnie punktuje w FPL :prochno: )

Remis/porażka 2-3 bramkami na dzień dzisiejszy i z grą, którą mam możliwość oglądania to będzie sukces na miarę naszych możliwości :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:33

Ein pisze:Super, super. Fajne rozkminy kto lepszy, kto gorszy. Kolejny mecz z City, które młóci (i ładnie punktuje w FPL :prochno: )

Remis/porażka 2-3 bramkami na dzień dzisiejszy i z grą, którą mam możliwość oglądania to będzie sukces na miarę naszych możliwości :prochno:
Kolejny bez pojecia o czym mowi.

Obejrzyj sobie mecz City z Crystal i wroc.

City gralo kupe wieksza od nas, a bez Aguero, Zabalety i prawdopodobnie Silvy nie wroze im niczego wielkiego.

Bony kopal sie po czole, De Bruynee podawal w las i inne wypadki.

Nie placzmy, gorsze rzeczy przezylismy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:38

Adrian27th pisze:
Ein pisze:Super, super. Fajne rozkminy kto lepszy, kto gorszy. Kolejny mecz z City, które młóci (i ładnie punktuje w FPL :prochno: )

Remis/porażka 2-3 bramkami na dzień dzisiejszy i z grą, którą mam możliwość oglądania to będzie sukces na miarę naszych możliwości :prochno:
Kolejny bez pojecia o czym mowi.

Obejrzyj sobie mecz City z Crystal i wroc.

City gralo kupe wieksza od nas, a bez Aguero, Zabalety i prawdopodobnie Silvy nie wroze im niczego wielkiego.

Bony kopal sie po czole, De Bruynee podawal w las i inne wypadki.

Nie placzmy, gorsze rzeczy przezylismy.
Chyba jedyny trzeźwy w towarzystwie :ok: Nie ma co panikować i siać fermentu. O reszcie napisałem wcześniej. Moim zdaniem dobrze Nam da mecz poza Serie A.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:45

Historia zatoczyła koło.

Brak lidera - 2x7

2011
przychodzą Pirlo ( mózg) i Vidal (płuca ) i razem tworzą serce ( wywarzoną linię pomocy )
pasmo sukcesów
2015 Pirlo i Vidal odchodzą.Juve przestaje grać


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 23:54

Pogba od czasu założenia numeru 10 parodiuje samego siebie sprzed sezonu. Niech się mentalnie ogarnie bo na razie nie nadaje się nawet na 1. skład.

Dybala na razie nie ogarnia. Max musi go przygotować do brania gry na siebie, bo strasznie anonimowo do tej pory. Morata słabo, ale przynajmniej potrafił przyjąć piłkę z przeciwnikiem na plecach, ale to co robił Mandzukic to jedna wielka katastrofa.

Sturaro nie okazuje za grosz kreatywności, nie powinien grać w meczach, gdzie trzeba rozbijać autobusy.

Na plus nowy nabytki, czyli Sandro i Cuadrado :ok:

Nie wiem czemu ale z tym City może być łatwiej niż w Serie A :whistle:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 00:11

Jeśli ktoś nie widzi plusów w dzisiejszym spotkaniu, to jest ślepy. Po odejściu Teveza, Vidala, Pirlo, Juventus osłabił swoją defensywę, ponieważ pierwsza dwójka stanowiła pierwszą linię obrony, z kolei Włoch pozwalał drużynie na permanentne utrzymywanie się przy piłce, a bez tej przecież rywal nie strzeli. Jak dla mnie Juventus na tyle się zmienił, że powinien odejść od gry z dwójką pomocników nastawionych na destrukcję i w spotkaniach z ligowymi rywalami skoncentrować się wypracowaniu jak największej ilości akcji bramkowych. Ostatnie 15 minut (dwójkowe akcje Pereyra-Cuadrado) siały popłoch w obronie, dlatego jestem zwolennikiem wystawiania możliwie jak największej ilości kreatywnych zawodników. Pod drugiej stronie boiska hasali Pogba z Sandro. Oby się zgrali no im mam nadzieje, że Francuz w końcu zrozumiał, że "10" zobowiązuje zawodnika, który ją nosi by grał dla zespołu, a nie tylko dla siebie. Bardzo mi się podobało, że w tych minutach zawodnicy wysoko unosili głowę i grali piłką do kolegi. Cuadrado czy Pereyra po to wchodzili w drybling, by skoncentrować na sobie uwagę dwóch rywali i odegrać do lepiej ustawionego kolegi. I o to chodzi w piłce :hellyes:
Dla mnie ten 1 punkt nie jest stratą nie do odrobienia. Ta całą roma :snackgy: :D chełpi się teraz, ale gra na trzy fronty, a ławeczkę mają króciutką, więc spokojnie, potracą punkty. Większym rywalem jest inter.
Kończąc. Ten dzisiejszy punkt to dla mnie promyczek nadziei, że będzie lepiej, bo gorzej nie może.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 00:38

Adrian27th pisze:Chievo to najwieksi farciarze jakich ogladalem w ciagu ostatnich lat.
MCL pisze:Limit pecha wyczerpaliśmy na cały sezon naprzód
Naprawde bawia mnie tego typu komentarze po kolejnych wcirach, jakie zbieraja nasi kopacze. Ale to smiech przez lzy... Nalezy sobie powiedziec wprost i przyjac to na klate: nasi w tym meczu byli dziadami! Cos w tej druzynie ewidentnie nie trybi, ale gdzie konkretnie leza bledy...?
Gandalf8 pisze: tylko dzięki Buffonowi oraz sędziemu (gol był prawidłowo zdobyty, spalonego nie było a Bonucci i Cesar faulowali się wzajemnie w równym stopniu, ale sędzia chyba chciał się zreflektować za niepodyktowanie karnego za faul na Pogbie).
Abstrachujac od tego, ze Chievo nie powinno w ogole dostac tego rzutu wolnego z boku boiska, bo ich pilkarz chcac dosrodkowac kopnal w pile, ktora nasz (nie wiem kto to byl) zawodnik zablokowal, poszli na prese, a ten pan delikatny po prostu upadl z bolacym paluszkiem.
kuba2424 pisze:sędzia wcale nie musiał dyktować jedenastki.
Nie musial, ale mogl i to zrobil. Kontakt byl. Ament.
Eric6666 pisze:dobra postawa Chievo. Kto by się spodziewał, że przy 1-1 w 80 minucie będą atakować nas na naszej połowie?
Ale, ze co? Mieli sie polozyc i czekac na drugiego gola od Juve? Tak chyba myslalo 90% naszej "druzyny".
Sorek21 pisze:brakuje nam lidera a trener nie ma pomysłu na ustawienie zespołu i dobór wykonawców. Cuadrado zasługuje na pierwszy skład a Allegri niech kombinuje jak nie chce pracy stracić.
Tez powoli mam takie wrazenie. Ciekaw jestem jak by wygladala w ataku (4-3-1-2) para Cuadrado-Dybala :think: Mlody Argentynczyk, to nie typ pilkarza takiego, jak Tevez - nie cofnie sie w glab pola, nie rozegra pily. On musi miec z kim poklepac w przodzie (przyszlosc: Berardi :pray: ), a dzisiaj z Morata nie dalo sie klepac, nie rozumieja sie jeszcze synki.
Paweljuve2006 pisze:Ludzie przestańcie panikować tylko przygotujcie się na sezon przejściowy.
Co masz na mysli? 5 miejsce i brak LM? Brak sensownych wzmocniem w lecie przyszlego roku, bo kazdy chce grac w Champions League, ktorej w Turynie nie bedzie? To od razu sie przygotuj na dwa, jak to napisales "sezony przejsciowe".

A ocenie se naszych za ten męcz:
- Buffon - stary wyga ratuje nam dupsko po raz enty. Brama dla Oslow nie na jego konto. Nie wiem na jakiej podstawie i kto przyznaje oceny na whoscorred, ale tam Gigi ma note taka sama, jak... Sturaro.

- Alex Sandro Lobo Silva - chaotyczny. Irytowal nieudanymi wrzutkami i rajdami konczacymi sie za linia badz na przeciwniku. Glupio zarobione zoltko i on o tym dobrze wie. Jednakze jego gra, wiek i umiejetnosci daja nadzieje na przyszlosc.
- Bonucci - Pan Laga W Przod, jak na to co umie grac, to dzisiaj niespecjalnie. Szkoda, ze nie zdarzyl z wslizgiem i nie wpakowal tej bramy na poczatku.
- Barzagli - widzac go w skladzie odczuwalem spokoj. Do dzis. Dlugimi momentami wypisz, wymaluj jak nasz drewniany Pinokio...
- Caceres - nie da sie chlopa nie lubic, ale gra coraz gorzej. Dosrodkowania ladniejsze, niz te Lichego, ale tak samo nic niedajace. Kontrakt mu sie konczy w przyszlym roku. Ciekawe co nasi z nim zrobia.

- Sturaro - bardziej bezplciowego pilkarza, to juz dawno nie ogladalem. Nie mialbym nic przeciwko, gdyby w Anglii zastapil go Lemina.
- Markiz - jego zmiana w przerwie pokazala, ze chyba jednak nie byl jeszcze w pelni gotowy. Tak czy owak nie widzialem z jego strony uspokojenia gry i nadawania akcjom taktu, jak robil to... Pirlo.
- Pereyra - dla mnie to Krasic 2.0 Jedyne co pokazal, to szybkosc i proby miniecia przeciwnika na obieg. Ja w nim od roku nie widze nic specjalnego, ale madrzejsze glowy cos dostrzegaja.
- Hernanes - trzy czy cztery fajne strzaly i to by bylo na tyle. Gosciu kompletnie nie kreowal gry, nie prowadzil naszych akcji. Ot latal sobie gdzies tam i jak mial okazje, to przybombil. Dobre bicie rzutow wolnych w jego przypadku powinno byc bonusem do madrego rozdzielania pilek i regulowania tempa gry.

- Morata - chlopak chyba nadal jara sie tym, ze powrzucal na Fejsa, insta czy gdzies tam fotki ze swoja (niespecjalnie urodziwa, jak na Hiszpanke) siostra. Gdzie ten pilkarz, ktory pakowal bramy Realowi? Stracil moc wraz z wlosami?
- Dybała - ma potencjal. Fajnie. Tylko mnie on juz z deka irytuje, bo nie potrafi przekuc tego potencjalu na wymierne korzysci dla druzyny. Dobrze, ze wpadlo z elwra, to i bet na jego gola siadl.

- Pogba - Paaaanie idz Pan... Tragedia, co ten synek odstawia. Lepiej niech odda ta "10". Miejmy nadzieje, ze zagra super Mistrzostwa, bo inaczej nie dostaniemy za niego nawet 50.
- Cuadrado - rozruszal nasza gre, gdyby nie on, to mielibysmy trzecia porazke z rzedu, a druga na JS...
- Mandzu - czy to w ogole byl potrzebny zakup? Pilkarz tego samego typu, co wypchniety za frajer Llorente chyba nie ma prawa bytu w nowoczesnie grajacej druzynie. Kolejny bezbarwny mecz. Chyba chce obejrzec Zaze :afraid2:

We lbie rodzi mi sie nastepujace pytanie: jak na na takim poziomie zawodowego sportu mozna nie umiec trafic w bale (Markiz, Caceres) albo slac pilki na pale do nikogo w pole karne :co?: m.in. Pogba. Niepojete. Takie rzeczy moga sie dziac, ale na lekcji WF'u... Teraz City, pozniej Genoa i mecz prawdy z Frosinone, bo jak ich nie pogonimy ostro, to bedziemy mieli baaaardzo powazne miny...

Dobranoc, czesc i czolem :whistle:

PS.
Jak dla mnie Vidal moglby i grac natrzaskany, byleby robil robote w srodku pola.
Ostatnio zmieniony 13 września 2015, 00:56 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 00:38

W pewnym momencie każdego dorwie kryzys.
Po finale LM, wiele zespołów dostawało zadyszki i następny sezon takie kluby się męczyły.
Ja się spodziewałem że po tylu zmianach, po takim sezonie, będą problemy, dlatego piszę tak jak piszę, mam dystans do tego.
Nie da się nagle wszystko zmienić, nasz kadra była stara, odmłodziliśmy ją, zgranie wymaga czasu, już wcześniej pisałem i naszym systemie.
Niemal cała linia pomocy zmieniona w stosunku do tego co było rok temu, w obronie brakowało Lichego,Evry, Chielliniego.
Ofensywa też spore rotacje, mamy nowy zespół, to zatrybi ale trzeba czekać, tego utrzymania przy piłce mi brakowało dzisiaj, za dużo zamieszania było, Juve grało konkretnie, powoli i przyśpieszało, oby nasi powrócili do tego sposobu gry


Zablokowany