Serie A 15/16 (1): JUVENTUS 0-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 16:33

Ouh_yeah Zgadzam się z Malym sytuacje były, ale to nie były jak ktoś wcześniej pisał "świetne sytuacje". Równie dobrze mogła paść bramka jak i nie. Brakowało 100% sytuacji i to jest fakt. Niby atakowaliśmy, ale nie było w tym jakości.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 16:44

Ouh_yeah pisze:Maly, jeśli dla Ciebie "dogodna okazja" dla takiej drużyny jak obecny Juventus (...)
dogodna okazja to dogodna okazja, nie ma znaczenia dla jakiej drużyny ;]
oczywiście być może są jakieś wyjątki i można powiedzieć, że niekryty Messi z piłką na lewej nodze na 18 metrze to dogodna okazja ale wydaje mi się, że nie mieliśmy takich sytuacji w tym meczu ;]

i nie wiem jakie znaczenie ma to, że Lichy zaliczył taką asystę w LM... nie strzela i nie asystuje co mecz tylko co 10 mecz więc może za 9 coś takiego mu się uda ale tym razem nie, nie takie Tevez maścił a jest napastnikiem więc czego spodziewać się po Lichym? to oni mieli piłkę meczową i tyle, wykorzystali ją a my mogliśmy tylko liczyć na strzał życia, babol bramkarza lub zamieszanie w polu karnym bo sami nic klarownego nie potrafiliśmy stworzyć...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:01

Dziku1897 pisze: Chodziło mi o to, że skoro dwa razy nam się to udało to czemu ma się nie udać trzeci raz? :)
Z tych samych powodów, z których może nam się nie udać. ;)

Daj spokój, takie wróżenie z tego typu statystyk nie ma sensu. To jest co najwyżej temat do żartów i puszczania sobie "oczek" na forum. ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:14

Obejrzałem dopiero dziś bez wiedzy wyniku bo wczoraj nie mogłem. Chce o tym zapomnieć...

Uno. Mieliśmy strasznego pecha, nic nie chciało wejść, a Udine nic nie zagrażało a strzeliło. Taka piłka.

Due. Koniec graia 3-5-2 kiedy gramy z drużyną, która się broni w 11!!!! To ustawienie powinno być stosowane TYLKO do bronienia wyniku...

Coman szarpał, dobry mecz. Wejście Dybali genialne, będzie z niego pociecha. Pogba zaczął gwiazdorzyć, zamiast przekładać piłke to powinien walnąc i brama, jeszcze tego jego triki w 90+ minucie :angry: Isla? KOŃCZ WAŚĆ PAN! Odejdz czym prędzej. A jego kolegom chyba odechciało się grać widząc jego wyczyny.

Nie zamierzam na kimkolwiek wieszać psy bo to pierwszy mecz, poza tym na prawdę dawno nie mieliśmy takiej sytuacji jak wczoraj. Jest smutek.

Mam nadzieję, że się odegramy na Olimpioco i zgraniemy 3 pkt!!

FINO ALLA FINE! :flagajuve:


Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 18:16

LordJuve pisze:
Dziku1897 pisze: Chodziło mi o to, że skoro dwa razy nam się to udało to czemu ma się nie udać trzeci raz? :)
Z tych samych powodów, z których może nam się nie udać. ;)

Daj spokój, takie wróżenie z tego typu statystyk nie ma sensu. To jest co najwyżej temat do żartów i puszczania sobie "oczek" na forum. ;)
Mnie po prostu śmieszy podejście niektórych osób tutaj. Wczorajszy mecz nie był jakiś tragiczny, równie dobrze mogliśmy zakończyć go 1-0 do przodu i wypowiedzi byłyby zupełnie inne. Do zakończenia sezonu jeszcze 37 meczów ale 'eksperci' już wieszczą upadek Juve, bo co? Bo pierwszy mecz nie wyszedł? Co do tych statystyk, to było tylko luźne spostrzeżenie, że mimo wszystko porażka w pierwszej kolejce to nie koniec świata ;)


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 20:18

mógłby ktoś podrzucić jakiś obszerniejszy skrót? niestety (albo i stety) nie mogłem obejrzeć meczu.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 21:02

Juventus przysłał mi to na maila :shock:

http://www.juventus.com/en/news/videos/ ... 8-2015.php


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 21:28

Kimi pisze:Juventus przysłał mi to na maila :shock:

http://www.juventus.com/en/news/videos/ ... 8-2015.php
Wrong user group


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2015, 10:45

Nie ma lekko po 4 latach dominacji i po tych zmian kadrowych bedzie nam ciezko na poczatku. Jesli z Roma nie przegramy i poprawimy skutecznosc to zadna z druzyna nam nie ucieknie i wciaz bedziemy sie liczyc w walki o scudetto. Z Udinesse zabraklo skutecznosc oraz dokladnych ostatnich podan.
Pogba malo pokazal ale mam nadzeje ze zagra lepiej juz z Roma,


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2015, 12:49

juvemaroko pisze:Nie ma lekko po 4 latach dominacji i po tych zmian kadrowych bedzie nam ciezko na poczatku. Jesli z Roma nie przegramy i poprawimy skutecznosc to zadna z druzyna nam nie ucieknie i wciaz bedziemy sie liczyc w walki o scudetto. Z Udinesse zabraklo skutecznosc oraz dokladnych ostatnich podan.
Pogba malo pokazal ale mam nadzeje ze zagra lepiej juz z Roma,
To co, jesli z Roma przegramy to scudetto juz stracone? :rotfl:


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2015, 13:08

Monte Cristo pisze:
juvemaroko pisze:Nie ma lekko po 4 latach dominacji i po tych zmian kadrowych bedzie nam ciezko na poczatku. Jesli z Roma nie przegramy i poprawimy skutecznosc to zadna z druzyna nam nie ucieknie i wciaz bedziemy sie liczyc w walki o scudetto. Z Udinesse zabraklo skutecznosc oraz dokladnych ostatnich podan.
Pogba malo pokazal ale mam nadzeje ze zagra lepiej juz z Roma,
To co, jesli z Roma przegramy to scudetto juz stracone? :rotfl:
Nie koniecznie ale bedzie to oznaczalo ze sytuacja jest nieciekawa I zapewnie druzyna straci wiele psychicznie, i przeciwnicy przestana sie nas bac.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2015, 13:19

Dobra, obejrzałem skróty. Tyle sytuacji co sprapraliśmy to dawno nie widziałem, ale gra wyglądała naprawdę nieźle.

Będzie dobrze ;)


mirekwalczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lutego 2015
Posty: 8
Rejestracja: 23 lutego 2015

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2015, 18:05

Niestety w plecy. Szukam ekipy w Poznaniu z którą można będzie jeździć na wyjazdy...


Zablokowany