Superpuchar Włoch 2015: JUVENTUS 2-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Harni10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2014
Posty: 52
Rejestracja: 16 maja 2014

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:01

W tamtym roku nie udało się Maxowi zdobyć superpucharu Włoch, dziś pewnie wygrywa i wznosi pierwsze trofeum w tym roku :)

Świetny początek sezonu, zupełnie nie wiedziałem czego oczekiwać po Juventusie patrząc na jego grę w meczach towarzyskich, ale jak widać trzeba oddzielać mecze towarzyskie od meczów o stawkę. Co do gry naszych zawodników Mandzukic na plus, mógł zdobyć dwie zdobył jedną bramkę, podoba mi się jego waleczność. Dybala od razu po wejściu rozruszał naszą grę, a jego bramka przepiękna, pewnie większość zawodników w takiej sytuacji przeniosło by piłkę 10 metrów nad bramką. Pogba pokazuje kolejny raz, że zasługuję na 10. Na plus również Sturaro, tracił co prawda kilka razy piłkę, ale podobnie jak w przypadku Mandzukica podoba mi się jego waleczność, no i dołożył jeszcze asystę. Nie wiem po co na boisku pojawił się Llorente, skoro mamy go sprzedać to powinien wchodzić Zaza i się ogrywać. Teraz czekam na pierwszy mecz sezonu w lidze i jestem ciekaw jakim ustawieniem będziemy grać ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:01

Cabrini_idol pisze:Lichy asysta przy 1 oficjalnym golu 2015-16. On zawsze jak w 1 meczu sezonu strzelał lub asystował to zdobywaliśmy scudetto :wink:
Gdzieś to wyczytał? :D Asystowali odpowiednio, Sturaro a potem Pogba ;)


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:01

Cabrini_idol pisze:Pierwszy skalpel mamy.

Widzę Mandzu i Dybała strzelili, więc nasz atak dobrze wchodzi w sezon.


Lichy asysta przy 1 oficjalnym golu 2015-16. On zawsze jak w 1 meczu sezonu strzelał lub asystował to zdobywaliśmy scudetto :wink:
Czyli w tym roku nie wygramy? Bo asystę miał pierw Sturaro potem Pogba.

EDYT: Ale na livescore też nie pisze Lichy.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2015, 16:05 przez wloski, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:02

wloski, pewnie masz rację bo meczu nie oglądałem (obiecałem dziewczynie a 14.00 na mecz w taką pogodę wybrałem jednak plażę) a posiłkowałem się livescorem.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2015, 16:03 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:02

No i pięknie, nowi strzelają (świetna główka Chorwata i walka do końca o piłkę przy drugiej bramce oraz mocny strzał pod poprzeczkę w wykonaniu Argentyńczyka) a "10" (też nowa) świetnie się zaprezentowała, szczególnie przy bramce na 2:0.

Jest pierwszy puchar (czy nawet drugi, bo za Supermecz z Lechią chyba też był?), czekamy na kolejne :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:04

Wychodzi kto oglądał na Livesporcie, bo tam pomylili Lichtsteinera ze Sturaro.

Świetny wynik zważywszy na to, że to pierwszy mecz bez Pirlo, Vidala i Teveza, a kontuzjowani są Chiellini, Asamoah, Khedira i Morata.

Pogba może być liderem tego zespołu. Sturaro może dobrze zastąpić Vidala w środku pola. Mandżukić może walczyć o koronę króla strzelców. Dybala jakoś mnie w tym meczu nie przekonywał. Dobrze, że nie wyszedł w pierwszym składzie, bo mógłby się spalić. Trzeba go stopniowo wprowadzać, jak Moratę w zeszłym sezonie.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:05

Superpuchar jest nasz. Gratki, panowie :ok:


Ogladam wywiad z Dybala, patrze na jego koszulke i co widze: mistrzowska tarcza, obok herb Juve, a nad nim 3 zlote gwiazdki...
:think:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:06

Oglądałem tylko część drugiej połowy... Mam mieszane uczucia. Niby gole wpadają, ale coś jeszcze się nie zgrywa... może jeszcze w głowach mają drinki z palemką z wakacji na wyspach tropikalnych. Pewnie się rozkręcą, ale brakuje mi łącznika między atakiem a pomocą. I tak, wiem, to tylko 3-5-2. Fajnie że mamy puchar, fajnie że się rozkręcamy i strzelamy (Lazio przecież za frajer skóry nie sprzedaje), fajnie że nie tracimy (choć przy klepce Bonu z Buffonem mi serce stanęło na moment :prochno: ), ale jeszcze trybika jakby zatarte. Niech się rozkręcają chłopaki. Fino Alla Fine.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:08

grande amore pisze:Superpuchar jest nasz. Gratki, panowie :ok:


Ogladam wywiad z Dybala, patrze na jego koszulke i co widze: mistrzowska tarcza, obok herb Juve, a nad nim 3 zlote gwiazdki...
:think:
I jest to dla Ciebie zaskoczenie? Jest ponad miesiąc po prezentacji koszulek. Ludzie przestańcie pisać czasem takie dyrdymały, gdzie wychodzi brak podstawowej wiedzy.

Co do samego Dybali jest to technik, a nie taki tur jak Tevez, więc ciężko, żeby ktoś taki jak on latał po tak kiepskiej murawie, włączcie myślenie czasem. Pogba nawet sobie kiepsko radził z tą murawą. Dybala spokojnie będzie topem za niedługo.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:09

Comanowi nie chcieli dać medalu za tak tragiczną grę, za to Buffonowi dali dwa, WTF? :prochno: Ale zrobili zamieszanie z tymi medalami, było aż pięciu wręczających :D

Chiny to nie kraj, to stan umysłu :D


wojokamil

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2009
Posty: 121
Rejestracja: 10 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:18

wloski pisze:
grande amore pisze:Superpuchar jest nasz. Gratki, panowie :ok:


Ogladam wywiad z Dybala, patrze na jego koszulke i co widze: mistrzowska tarcza, obok herb Juve, a nad nim 3 zlote gwiazdki...
:think:
I jest to dla Ciebie zaskoczenie? Jest ponad miesiąc po prezentacji koszulek. Ludzie przestańcie pisać czasem takie dyrdymały, gdzie wychodzi brak podstawowej wiedzy.

Co do samego Dybali jest to technik, a nie taki tur jak Tevez, więc ciężko, żeby ktoś taki jak on latał po tak kiepskiej murawie, włączcie myślenie czasem. Pogba nawet sobie kiepsko radził z tą murawą. Dybala spokojnie będzie topem za niedługo.
koleżko przystopuj trochę, bo od jakiegoś czasu ciśnienie ci skacze za bardzo...

mnie też się nie podoba opcja trzech gwiazdek, mimo że wiedziałem o tym wcześniej. Rozumiem jednak, że mogą być ludzie którzy nie śledzą sparingów i prezentacji trykotów w wolnym czasie, a jak przyszedł oficjalny mecz to oglądają. Mają więc prawo się zdziwić.

Skoro to technik, to chyba z kiepską murawą powienien radzić sobie lepiej. To chyba na tym polega technika, lepsza kontrola piłki.


Nie wiem kto wynajął tych operatorów, ale komfort ogladania żaden. Mecz nudny jak flaki z olejem, ale ważne ze jest puchar :)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:18

Jest zwycięstwo i jest trofeum. To się liczy! Cieszą bramki nowych graczy, a z oceną transferów trzeba sobie dać na wstrzymanie, przez kilka dobrych miesięcy.
Brawo Dybała i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:18

grande amore pisze: Ogladam wywiad z Dybala, patrze na jego koszulke i co widze: mistrzowska tarcza, obok herb Juve, a nad nim 3 zlote gwiazdki...
:think:
Ehm?? :prochno:

O ile w pierwszej połowie graliśmy piach, tak w drugiej dłuższymi momentami ładnie klepaliśmy. Pierwsza bramka po prostu po świetnym dośrodkowaniu, ale już druga to majstersztyk, jeśli mowa o rozegraniu. :bravo: Sam Dybala jednym zagraniem zrobił w meczu więcej niż Coman (którego to zdaje się przerosła presja). Szkoda, że Mandzukic zepsuł sam na sam, bo ta druga bramka mu się należała, a i sama sytuacja była ładna.

Cieszyć się, nie marudzić :!:


J*kr*U*a*V*ki*E

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2009
Posty: 98
Rejestracja: 08 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:23

Jeszcze wiele pracy przed naszymi, ale nie martwię się o to :) jak widać atmosfera w drużynie jest wyśmienita. Coman musi zostać i uczyć się od najlepszych! Jeszcze nie w tym sezonie, ale już w kolejnym powinien odgrywać ważną rolę. Dybala super wejście :) Gdyby nie stan murawy mecz byłby o niebo ładniejszy.

Najważniejsze, że puchar jedzie, a raczej leci do Turynu :) teraz czekam na rozpoczęcie sezonu.

Ps. Taki Gotze by się przydał :)


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2015, 16:23

O co chodzi z gwiazdkami? Przecież pół roku temu każdy chciał w tym ja gwiazdki nad herbem a teraz tez złe?


Zablokowany