Serie A 14/15 (37): JUVENTUS 3-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:00

Po tym meczu zastanawiam sie kogo bardziej nienawidzę. Brzydszej części Mediolanu czy tego śmieciowego napoli.
Sytuacja przy czerwonej kartce to wisienka na gównianym torcie tego co neapolitańczycy pokazali w tym meczu. Ile razy ktoś od Nas leżał i te pajace rozgrywały piłkę? Dla kontrastu, w odwrotnych sytuacjach Juve zawsze wybijało piłkę żeby lekarz napoli mógł wejść o opatrzyć bolący paluszek
Nie ma to jak własną nieudolność przykrywać tego typu żenadą
wstyd


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:00

Tydzień temu pokonaliśmy Inter na San Siro grając połową składu, dziś Napoli dwoma golami +scudetto zapewnione od dawna.. chłopaki wyprzedziliśmy resztę drużyn o lata świetlne. Wszystko jest tak jak być powinno, czego chcieć więcej :)
Forza Juve!


#AllegriOut
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:01

Sturaro zaebiście zagrał, ale dla mnie dzisiaj Coman był man of the match. Razem z Moratą tworzą zabójczy duet. Mam nadzieję że Coman u nas zostanie, bo tylko u nas się może rozwinąć na drugiego Messiego, nawet kosztem rozegrania mniejszej liczby meczów. Gratulację dla całej drużyny dlatego wygrywamy co sezon scudetto bo mamy godnych rezerwowych.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:01

Takie narzekanie było na Marottę, że sprowadza szrot, a tymczasem Pereyra, Sturaro i Coman pokazują klasę bądź bdb piłkę, biorąc pod uwagę ich wiek.

Brawo Beppe! Ojciec sukcesów Juventusu :bravo:. Jak ktoś jeszcze ma czelność pisać, że Moggi był lepszym DS'em to powinien najpierw stuknąć 10x głową w ścianę.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 20:02 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:01

Sturaro pokazał dlaczego znalazł się w Juventusie.

Buffon jak zwykle mistrz.

Marrone i De Ceglie muszą być MEGA słabi skoro na tyle spotkań granych rezerwą oni się nie załapali.Po co ich trzymać w kadrze?


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:02

Świetny mecz Sturaro, piękna bramka jak i cały mecz w jego wykonaniu.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:02

Fajny mecz do oglądania. Sturaro jest jak jajko z niespodzianką, nie wiadomo co w nim siedzi, nie wiedziałem, że on tak potrafi: https://vine.co/v/eq6H0AwPBeP. Z Realem pokazał, że ma charakter. Teraz udowodnił, że też całkiem niezłe umiejętności. Buffon dzisiaj pokazał klasę, szkoda, że Bonucci nie zdążył wybić piłki przed Lopezem. Czy RAI transmituje dekorację FTA?


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:03

pumex pisze:Sturaro Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek.
Jakie to były komentarze przed Realem ? Hm ? :whistle: Dobrze że to Allegri jest trenerem i widzi tych chłopców na boisku. Może popracuje nad Asamoahem w nowym sezonie i będzie z niego lewy obrońca, bo widać że nasz Ghańczyk ma jeszcze myślenie grania Conte.

Wieśniactwo Neapolu nie zna granic. Klub na którego można spluwać gęstą flegmą, ale nie warto, to nie jest nasz poziom.

GRAZIE.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 20:06 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:05

Stutaro zaczyna pokazywać swoją wartość
:bravo:
Coman imponuje zwinnością i szybkością ma ogromne predyspozycje żeby kręcić obrońcami jak karuzelą.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:05

jpjp5 pisze:Sturaro zaebiście zagrał, ale dla mnie dzisiaj Coman był man of the match. Razem z Moratą tworzą zabójczy duet. Mam nadzieję że Coman u nas zostanie, bo tylko u nas się może rozwinąć na drugiego Messiego, nawet kosztem rozegrania mniejszej liczby meczów. Gratulację dla całej drużyny dlatego wygrywamy co sezon scudetto bo mamy godnych rezerwowych.
Ja bym zwolnił Allegriego i zatrudnił Probierza bo to polski Guardiola. Mniej więcej takie samo porównanie. Gość ma mega eksplozywność, do tego jest szybki i dużo widzi. Lepiej niech pójdzie na dobre wypozyczenie bo ma papiery i szkoda to zmarnować na ławce.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:06

Hej, tak sobie pomyślałem i jedynymi kompromitującymi/nieszczęśliwymi meczami były mecze:
- z Genoą (0:1);
- z Interem (1:1 w frajerskich okolicznościach);
- z Torino (1:2);
- z Parmą (1:1).
Ciekawe ile takich kompromitujących/nieszczęśliwych meczy ma Roma czy Napoli. :smile:


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:08

Co Gigi bronil w 2 polowie to ja nie mam pytan :bravo: Jak tak dalej pojdzie i do 6.06 wlacznie zachowa te forme, to i Barcelona bedzie miala trudna przeprawe z nami, a nie tylko my z nimi.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:09

Na nc+ maja jakieś problemy znowu i przerwali transmisje. Ma ktoś jakiś link?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:09

Morata też pokazał charakter, on takie sytuacje prowokuje nie pierwszy i nie ostatni raz. O Sturaro wszystko już napisaliście, niesamowita historia tego młodego chłopaka. BRAWA JEDNAK DLA CAŁEGO ZESPOŁU.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:11

mazi12 pisze:Na nc+ maja jakieś problemy znowu i przerwali transmisje. Ma ktoś jakiś link?
W każdej transmisji - arabskiej, angielskiej, nawet ruskiej - ten sam problem. Jakiś sabotaż normalnie.


Zablokowany