Serie A 14/15 (37): JUVENTUS 3-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:46

Siewier pisze:
szczypek pisze:Dlaczego Agnelli tak niecieszący się? :P
Myśli o LM i transferach ;)
Dokładnie to jest szef, on nie może pokazać swoim pracownikom, że cel osiągnięty. Musi po nim być widzać: super panowie, ale mamy jeszcze robote do wykonania.
Romulo chce fotke z Pucharem koniecznie, pewnie wie, że to pierwszy i ostatni.
Kurcze gdybym wiedział, że ten mecz zbiega się półmaratonem w Turynie, to kurde byłbym tam!
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 20:49 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:47

Czy redakcja juvepoland przewiduje możliwość wrzucenia całej imprezy do działu download, najlepiej w jakości HD? :)


Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:49

szczypek pisze:Dlaczego Agnelli tak niecieszący się? :P
Wydał tyle hajsu na przekupienie sędziów, że się zastanawia czy było warto.

Żart of kors.


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:49

Piękne uczucie gdy mogę oglądać takie dekoracje z udziałem mojego kochanego klubu. :dance: Duma i radość rozpiera.

Gratulacje dla całego zespołu za ten sezon, należy się, ato jeszcze nie koniec mam nadzieję. Ale teraz się radujmy :happy:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:50

pumex pisze::think:

Obrazek


PS. Jest i Lapo, czyli będzie impreza :D
Brak mi słów jeśłi chodzi o Padoina. 4 mistrzostwa!


forumowy ujadacz
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 20:56

Co mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczyło, to między innymi to, że Coman zaczął lepiej trzymać się na nogach. Już nie wygląda to jak pinball, gdy ma kontakt z obrońcami. Przy akcji Sturaro autentycznie mi szczena opadła. Jak zobaczyłem powtórkę, to opadła mi drugi raz, patrząc jak obrona Napoli gramoliła się jak przez zaspy śniegu :smile:

Jest pięknie! Czekamy do 6 czerwca 8)


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 21:00

filippo pisze:
pumex pisze::think:

Obrazek


PS. Jest i Lapo, czyli będzie impreza :D
Brak mi słów jeśłi chodzi o Padoina. 4 mistrzostwa!
Też przyuważyłem tę akcję na transmisji! Markiz go tam nawet długo po tym kolanie dotykał : x Natomiast samo zdjęcie i te ujęcie z Claudio trzymającym się za brzuch są świetne i dają pole do popisu dla fantazji :D

Padoin? Chłopak wygrał życie, wszystko dzięki temu, że Conte miał słabość do zawodników których znał. Morata wymiotuje w Monaco a Padoin fajnie to obserwuje, tu znowu został gwiazdką wieczoru, ma chłopak szczęście.

Co za sezon w ogóle! :płaczę:

Gdy w ostatnich tygodniach widziliście news meczowy i naszą kadrę to też macie wrażenie, że jest ona taka mocna? :D Ja tak mam, jak patrzę teraz na naszych to nie widzę pewnych niedociągnięć, nie widzę piłkarzy znacznie odstających ale widzę...bohaterów i świetną DRUŻYNĘ, ze znakomitym trenerem :)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 21:08

Kimi pisze:Czy redakcja juvepoland przewiduje możliwość wrzucenia całej imprezy do działu download, najlepiej w jakości HD? :)
Na pewno postaramy się zrobić co w naszej mocy, natomiast jak zwykle ciężko określić się z jakimś konkretnym terminem.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 21:17

Wiem, że nikomu nie powinno życzyć się źle, ale za takie zachowanie Britos powinien dostać #### będąc ulicy. Co do samej ligi, to najważniejsze, by kluczowi zawodnicy unikali kontuzji, reszta mi już wisi tj. wyniki.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 21:32

Jest i nasz Max :D Wszyscy go dzisiaj nosimy na rękach!

Obrazek


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 21:50

grande amore pisze:Co Gigi bronil w 2 polowie to ja nie mam pytan :bravo: Jak tak dalej pojdzie i do 6.06 wlacznie zachowa te forme, to i Barcelona bedzie miala trudna przeprawe z nami, a nie tylko my z nimi.
Barcelona będzie miała tak czy siak trudną przeprawę z nami. Zespół grający z takim sercem jak nasz tanio skóry nie sprzeda. Nie w takich okolicznościach, nie w historycznym sezonie. Nasi wyraźnie są na fali i to pokażą.

Coś pięknego. :płaczę: Ogrywamy Neapol pół-rezerwowym składem i to w takim stylu. :ok: I jak tu szanować takiego rywala, który w każdym meczu z nami pokazuje się ze swojej chamskiej strony, macha łapami, jest tak sfrustrowany - słoma z butów. W 2 sytuacjach nasi gracze zwijali się z bólu na murawie (i miało to miejsce po bardzo brutalnych faulach przyjezdnych), a ci grają dalej. :doh: Wystarczy spojrzeć na klasę naszych - to jest przepaść i takie Napoli nigdy nie dojrzeje do bycia drużyną na poziomie. To, co zrobił ten cham Britos woła o pomstę do nieba. Burak i tyle. Nasi bardzo ładnie wypuntktowali rywala i kończymy kolejny już sezon bez porażki u siebie. :happy:

Sturaro. :shock: Pumi pisał po pierwszej połowie, że ten gracz nigdy nie będzie wielki, ale tak się zastanawiam, czy rzeczywiście ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Okazuje się, że genialne zawody w jego wykonaniu z Realem w Turynie to nie przypadek, bo dzisiaj zagrał KAPITALNIE, był praktycznie nie do przejścia. Taki Gattuso, ale z większym wachlarzem zagrań i lepszą techniką. :ok: Ta bramka to absolutne cudo - sposób, w jaki się obrócił, wszedł w pole karne i z zimną krwią dobił rywala... Fiu fiu. To nieprawdopodobne, że Marotta wziął do klubu jakiegoś no-name'a, na którego tak przecież psioczyliśmy, bo kosztował niemało. Nagle się okazuje, że ma spory warsztat i może się u nas świetnie rozwinąć. Chapeau bas Beppe.

Gigi w świetnej formie (szkoda tego karnego, bo brak gola w tej sytuacji się po prostu Supermanowi należał), Barzagli mur, walczący z bólem Asa, wyrafinowany Marchisio, magictouch Pogby, gra Comana (swoimi sprintami ośmieszał rywali + ta boska asysta przy bramce Pereyry; brakuje mu z pewnością minut w nogach, ale nie możemy go oddać, bo papiery na granie ma świetne), zwroty oraz przyspieszenie Moraty. :bravo: Świetny ten nasz zespół. Wszyscy w wielkiej harmonii, żadnych zgrzytów, widać atmosferę koncentracji i napięcia przed czymś wielkim. Napoli walczyło o LM, a nasi, mimo braku jakichkolwiek celów w sezonie ligowym, pokazali jaja i serce do gry. My to mamy w DNA. Koniec z Juventusem Ferrary, Del Nerich i innych trenerskich pomyleńców.

Bardzo mnie cieszy, że w tym roku wyraźnie skrócono tę dekorację (krótsza "droga" piłkarzy do podium itd.). To jest czas na radość, ale nie zapominamy o ciężkiej pracy, bo przed nami wisienka na torcie.

Niech kibice dadzą nam tę ogromną radość 06.06. Cholera - Barca miała swoje sukcesy w Europie w ostatnich latach, niech to będzie nasz mecz, nasz triumf. Niezależnie od ostatecznego wyniku i tak będę dumny z naszych, z dotychczasowych dokonań, ale jesteśmy tak blisko, że oddałbym bardzo wiele za ten sukces... Bądźmy dobrej myśli.

Mam nadzieję, że z Barzaglim wszystko w porządku. :pray:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 22:12

Vincitore pisze:Chciałbym oficjalnie zakomunikować, że nie znam się zupełnie na piłce. Sturaro był dla mnie surowym piłkarsko wyrobnikiem alla Blasi, Fresi itd. To co wykonał przy golu najpierw otworzyło mi japę, a później zamknęło.

Będzie z niego pociecha.
Też podnoszę rękę :P
Morgesztern pisze:Hej, tak sobie pomyślałem i jedynymi kompromitującymi/nieszczęśliwymi meczami były mecze:
- z Genoą (0:1);
- z Interem (1:1 w frajerskich okolicznościach);
- z Torino (1:2);
- z Parmą (1:1).
Ciekawe ile takich kompromitujących/nieszczęśliwych meczy ma Roma czy Napoli. :smile:
1-0.

Jeśli chodzi o mecz to poezja. Pokonać Napoli, smakuje wyjątkowo, jeszcze w takich okolicznościach 8) Mecz zagrany na luzie, bardzo mi się to podobało i jeszcze to sztuczki techniczne;* Fajnie, że Pepe dali karnego uderzać, cieszy gol Sturaro. Niesamowicie zagrał. Buffon magia :ok: Nie mieliśmy słabych pkt. Buffon obronił 10 karnego w Juventusie i wyrównał rekord Combiego (Będę miał co aktualizować w rekordach :wink: ).
Sędzia był totalnie nie ogarnięty! To co zrobił britos jest poniżej pasa, dawno nie widziałem tak bezczelnego ciosu....

Szacun dla kibiców za oprawę. Wreszcie coś z jajem!
Martwi mnie co z Barzaglim, niby po medal szedł ok, z Kwadwo jest wiele gorzej ale ten i tak nie zagra w finale a Andrea to możliwość 3-5-2.

2 część posta trochę inna. Jestem chory na wygrywanie Juventusu, naprawdę ponownie te ceremonia wyciskała ze mnie łzy wzruszenia. Mamy wspaniały zespół, ta atmosfera! Genialna, te ich żarty, coś pięknego. Tak się buduje mistrzowski zespół, od szatni. Oni by za sobą poszli w ogień bez sekundy zawahania. To jest szczere, to widać. Coś pięknego, wznosimy 2 puchar w ciągu 4 dni. Niech to się nie kończy... :pray: Dziękuję Wam z całego serca!

Gdyby ten 6 czerwca...


p.s Icardi dogonił Teveza.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 22:27

Dragon pisze: p.s Icardi dogonił Teveza.
Absolutnie na to nie zasługuje. Za to inter nie gra i nie zagra w LM. :smile:

Rzeczywiście zapomniałem wspomnieć o tej cudownej oprawie, a miałem to na uwadze. :doh: Coś pięknego. :bravo: We Włoszech tylko my robimy coś tak spektakularnego. Te rodziny na trybunach, włoskie flagi, ale szczególne oklaski należą się za napis upamiętniający ofiary na Heysel. :płaczę:

Un pensiero per i nostri angeli lassu', siete sempre con noi!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 22:38

mrozzi pisze:Sturaro. :shock: Pumi pisał po pierwszej połowie, że ten gracz nigdy nie będzie wielki, ale tak się zastanawiam, czy rzeczywiście ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Okazuje się, że genialne zawody w jego wykonaniu z Realem w Turynie to nie przypadek, bo dzisiaj zagrał KAPITALNIE, był praktycznie nie do przejścia. Taki Gattuso, ale z większym wachlarzem zagrań i lepszą techniką. :ok:
Łooooo, Panie mrozzi, wstrzymaj Pan lejce.. :stop: Napisałem, że na razie nie ma co robić z niego zawodnika światowej klasy, bo daleko mu do takiego miana, ale nigdzie nie napisałem, że nigdy nie będzie wielki :wink: Co do reszty się zgadzam - świetny występ Sturaro, biło dziś od niego taką najprawdziwszą boiskową charyzmą. Jakiś czas temu Gattuso odciął się od porównań Sturaro do jego osoby mówiąc, że siebie widzi w Nainggolanie, ale mam nadzieję, że szybko zmieni zdanie, bo tak jak wspomniałem w trakcie meczu Stefano "Zabijaka" Sturaro wzbudza u mnie coraz większy respekt i coraz większą sympatię :)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 22:50

pumex pisze:Napisałem, że na razie nie ma co robić z niego zawodnika światowej klasy, bo daleko mu do takiego miana, ale nigdzie nie napisałem, że nigdy nie będzie wielki :wink:
Sorry, nadinterpretacja. :wink: Zostańmy przy tym, że nie jest wielkim piłkarzem, ale biorąc pod uwagę jego występy i wiek, rzeczywiście takowym stać się może. :wink:

Nigdzie nie ma żadnych informacji o stanie zdrowia Barzagliego. :think: Zawsze przy jakichś kontuzjach dziennikarze zadawali stosowne pytania na konferencji pomeczowej, ale tym razem ich zabrakło... Czyżby najzwyczajniej w świecie jakiś dyskomfort, a zmiana była jedynie profilaktyką. :pray:


Zablokowany