Coppa Italia 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 2-1 Lazio / 10. PUCHAR!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:01

Coppa Italia 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 1-2 Lazio / 10. PUCHAR!
Przegraliśmy, ale i tak wręczyli nam Puchar :prochno: Kto strzelił drugą bramkę dla Lazio? :think:

Forza Juve! Historyczny sezon :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:03

Coś pięknego!!!
Przy strzale tego na D, przy tych słupkach... Myślałem, że zejdę na zawał xDDD
Ale jest, coś historycznego i dla Nas, fanów Juve - magicznego. Piłkarze zaczęli grać dopiero po golu na 2:1. Widok Pirlo wdawającego się w drybling, biegającego szybciej od przeciwników w dogrywce to coś niesamowitego^^


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:04

Puchar niezwykle cieszy! Na boisku zdecydowanie najlepszy Kielon, Pogba najsłabszy, być może jeszcze dochodzi do formy. Oby zdążył na Berlin :pray: Po trupach do celu, ale po tym poznaje się wspaniałe drużyny. Nawet jak im nie idzie, to w jakiś sposób potrafią przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Ktoś pisał, że boisko wydawało mu się węższe o jakieś 10 metrów - ja też odniosłem takie ważenie :P Nie wiem czy się przesłyszałem, ale... podczas transmisji Borek mówił o tym, że stary stadion Juventusu - Delle Alpi, był daleko od centrum, dlatego były problemy z frekwencją. Teraz sytuacja jest inna, bo do nowego obiektu jest lepszy dojazd :prochno:

Ciekaw jestem co będzie z tą srebrną gwiazdką :think: Oby adidas ją jakoś fajnie wkomponował!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:07

Wreszcie jest to upragnione cacko...aż mam kisiel w gaciach z tej radości...co za sezon, dzięki Maxiu !!! :dance:


Obrazek
wtulazel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 94
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:07

Właśnie też na razie nie potrafię sobie za bardzo wyobrazić tych 4 gwiazdek na naszym, herbie. Poza tym Adidas pewnie ma już projekt gotowy i teraz będą go na szybko przerabiać, więc może wyjść nie zaciekawie.

W każdym razie jestem dumny z chłopaków, może nie zagrali wielkiego meczu, ale liczy się dzisiaj tylko zwycięstwo :D Barcelono nadchodzimy!


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:09

gwiazdka pewnie będzie nad tarczą pucharu Włoch ,bankowo jakoś ładnie całość wkomponują i to bedzie historyczna koszulka, ciekawi mnie jak póżniej w kolejnych sezonach będzie wkomponowana gwiazdka bo zostanie chyba na zawsze na koszulkach


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:09

Myślę, że jeśli wstawią srebrną gwiazdkę to gdzieś symbolicznie na rękawach, bo nie wyobrażam sobie upchniętych wszystkich na raz nad herbem


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:14

A czy ktoś z zarządu Juve lub z Adidasa powiedział, że w przypadku wygrania 10. Pucharu, będziemy przyszywać gdziekolwiek srebrną gwiazdkę? To nie jest nigdzie usankcjonowane, więc równie dobrze może jej w ogóle nie być.

Niech Adidas się lepiej zastanowi gdzie dać tarczę za zwycięstwo w LM.

@smigi jutro w szkole poproś o dodatkowe zajęcia z języka polskiego, bo aż oczy bolą jak się czyta Twoje posty. Nie kaleczmy polskiej mowy.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 00:21 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:15

Bardzo dobre występy Pirlo, Evry i Vidala. Ale graczem meczu zostaje Barzagli. W Turynie mamy święto. Brawo.
koki90 pisze:Myślę, że jeśli wstawią srebrną gwiazdkę to gdzieś symbolicznie na rękawach, bo nie wyobrażam sobie upchniętych wszystkich na raz nad herbem
Bayern sobie poradził to my nie damy rady ?
http://yessport.slaskdatacenter.pl/aukc ... 4%202.jpeg
Ein pisze:A co za problem dać 3 na górze, jeden na dole ? albo na tarczy ligi ?
True. Ale to już nie nasz problem z wkomponowaniem gwiazdek Pany :whistle: Więc nie pytajcie jak ja sobie to wyobrażam
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 00:28 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:17

Kamex22 pisze:A czy ktoś z zarządu Juve lub z Adidasa powiedział, że w przypadku wygrania 10. Pucharu, będziemy przyszywać gdziekolwiek srebrną gwiazdkę? To nie jest nigdzie usankcjonowane, więc równie dobrze może jej w ogóle nie być.

Niech Adidas się lepiej zastanowi gdzie dać tarczę za zwycięstwo w LM.
raczej nikt tego nie musiał mówić bo to jest raczej logiczne ze srebrną gwiazdkę umieszczą,chociażby na historyczne znaczenie tego wydarzenie,jako pierwsi we Włoszech tego okonaliśmy


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:18

jackop pisze:
Coppa Italia 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 1-2 Lazio / 10. PUCHAR!
Przegraliśmy, ale i tak wręczyli nam Puchar :prochno: Kto strzelił drugą bramkę dla Lazio? :think:
Pumex widać pijany był jak pisał xD


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
JuventinoX

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2015
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2015

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:22

Mamy Puchar!!!!


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:22

wagner pisze:Bayern sobie poradził to my nie damy rady ?
http://yessport.slaskdatacenter.pl/aukc ... 4%202.jpeg
Nasz herb nie bardzo kształtem pasuje do takiego rozwiązania, poza tym FCB ma wszystkie gwiazdki złote, która według Ciebie powinna być srebra i dlaczego?

Kamex22 pisze:A czy ktoś z zarządu Juve lub z Adidasa powiedział, że w przypadku wygrania 10. Pucharu...
Racja, Agnelli powinien wyjść, pogratulować i publicznie powiedzieć, że jeszcze dwa puchary i będzie srebrna gwiazdka. :stop:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:24

A co za problem dać 3 na górze, jeden na dole ? albo na tarczy ligi ?


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:27

Kimi pisze:
Kamex22 pisze:A czy ktoś z zarządu Juve lub z Adidasa powiedział, że w przypadku wygrania 10. Pucharu...
Racja, Agnelli powinien wyjść, pogratulować i publicznie powiedzieć, że jeszcze dwa puchary i będzie srebrna gwiazdka. :stop:
Zamiast silić się na nieudane złośliwości rodem z targowiska, pomyśl trochę.

Na razie nie wiadomo czy w ogóle będzie doszyta jakakolwiek srebrna/brązowa/sraczkowa/czarna gwiazda na koszulce, a Wy już się zastanawiacie, czy nad czy pod herbem a może na gaciach.

Pamiętajcie, że podobno to Adidas uparł się na 3 gwiazdki na koszulkach, a nasz Zarząd z tego co zauważyłem postanowił olać wyszywanie. Wiadomo wszystko przez to, że ukradli nam dwa mistrzostwa, ale kto wie jak będzie z CI. Adidas może nie będzie chciał jej umieszczać, a Juve nie będzie do tego dążyło.


Zablokowany