Coppa Italia 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 2-1 Lazio / 10. PUCHAR!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:47

Cos pięknego! 6 czerwca proszę o powtórke! Nie ważne jak ważne żeby wygrać i przejść do historii. Dziś można się wzruszyć bo długo na taki wieczór czekalismy!! Forza Juve!!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:48

Szacunek dla Gigiego, że to Chiellini jako ten pełniący funkcję kapitana od początku spotkania mógł podnieść puchar jako pierwszy :ok:

Barca nam pogratulowała zwycięstwa poprzez Twittera, dodając, że czeka na nas :wink: -->


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:48

to co Panowie, potrójna korona coraz bliżej :D
mam pytanie co będzie z super pucharem Włoch 2015 ? mamy go z urzędu? czy Juve A vs Juve B ?? wie ktoś bo to ciekawa sytuacja


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:50

MishaAveJuve pisze:to co Panowie, potrójna korona coraz bliżej :D
mam pytanie co będzie z super pucharem Włoch 2015 ? mamy go z urzędu? czy Juve A vs Juve B ?? wie ktoś bo to ciekawa sytuacja
O Superpuchar zagramy również z Lazio....


aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:51

Też mieliście taki krótkotrwały zawał przy podwójnej poprzeczce po strzale z daleka Lulić'ia (badajże)?


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:52

Dużo miłych słów tutaj pada więc ja nie będę już tego dublował.

Taka myśl mi się nasunęła przy nieuznanym golu Matriego - to, że włoscy sędziowie mylą się na potęgę wiadomo nie od dziś. Czasami mam wrażenie, że sędzia kiedy nie wie co zrobić w danej sytuacji na wszelki wypadek, dla spokoju woli zagwizdać na korzyść lepszej drużyny (w jego ocenie większe prawdopodobieństwo że trafi, mniej kibiców będzie przeciwko niemu itd.) - i tak kiedyś zrodził się mit, że wszyscy sędziowie są za Juve - to taka moja teoria :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 23:54 przez Michael900, łącznie zmieniany 2 razy.


Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:52

Kurczoki, piękna sprawa, atmosfera w ekipie musi być zacna po 2 triumfach :D
Laskotki Evry przy wreczaniu medalu chyba Asamoah :D

PS, nie wiem czy moderator ma dużo %, ale w tytule tematu jest wynik 1-2 na korzyść Lazio wpisany ^^


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:53

aroninho11 pisze:Też mieliście taki krótkotrwały zawał przy podwójnej poprzeczce po strzale z daleka Lulić'ia (badajże)?
popił :)
podwójne slupki przy strzale Djurdjevicia.
Nie chce widzieć zadnego gracza na Napoli, który gral dzisiaj 120 minut.
Dawac na boisko Ogbonne i Marrone w obronie.

Decima dla nas!!!
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 23:54 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:53

Ein pisze:
Arbuzini pisze:83 punkty > 102.
Słabe jest to, że nie widzisz, iż w ciągu 2 lat mamy historyczny wynik w lidze powyżej 100 pkt. a teraz we Włoszech lepszych nie ma.

Ciąg zachowany. Max brawo.
Aha.

Ciąg to byłby zachowany jakbyśmy dziś mieli 90 punktów w lidze i lipę w innych rozgrywkach. Były w tym roku ciężkie chwile przez, które zdążyłem zwątpić w rozwój tej drużyny, ale na szczęście dalszy rozwój jest nie do przeoczenia. Ten sezon pokazuje, że Conte mógłby być w tym samym miejscu, w którym dziś jest Allegri, gdyby panował nad swoją głową i zachował pokorę z pierwszego sezonu pracy u nas.


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:54

ja mam sprawę odnośnie komentowania Kołtonia na polsacie, znów wspomniał o calciopoli chyba robi to za każdym razem jak gra Juve..czekam myślałem ze wspomni jednak o naszym uniewinnieniu ,,jednak sie nie doczekałem i taka myśl mnie naszła czy nie jesteśmy uniewinnieni czy my to tylko sobie wmawiamy ,bo przez taka propagadne zawsze będziemy kupującymi mecze,... a taki rzekomy spec jak Kołtoń napewno czytał o tym wyroku ,sam juz nie wiem


aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:55

Haha faktycznie :D
Jajca (prócz łaskotek) jeszcze sobie chłopaki zrobili podnosząc, oprócz pucharu, statyw na którym ów stał zanim wzniósł go Chiellini. ;) RE WE LACJA
Cóż. Idę spać!


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:57

smigi pisze:ja mam sprawę odnośnie komentowania Kołtonia na polsacie, znów wspomniał o calciopoli chyba robi to za każdym razem jak gra Juve..czekam myślałem ze wspomni jednak o naszym uniewinnieniu ,,jednak sie nie doczekałem i taka myśl mnie naszła czy nie jesteśmy uniewinnieni czy my to tylko sobie wmawiamy ,bo przez taka propagadne zawsze będziemy kupującymi mecze,... a taki rzekomy spec jak Kołtoń napewno czytał o tym wyroku ,sam juz nie wiem
Wydaje mi się, że to przez to, że mało wie. A jeśli chodzi o uniewinnienie to właśnie to nie jest narazie uniewinnienie. Do tego jeszcze trochę zostało, ale został zrobiony ku temu poważny krok.


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:58

Michael900 pisze:
smigi pisze:ja mam sprawę odnośnie komentowania Kołtonia na polsacie, znów wspomniał o calciopoli chyba robi to za każdym razem jak gra Juve..czekam myślałem ze wspomni jednak o naszym uniewinnieniu ,,jednak sie nie doczekałem i taka myśl mnie naszła czy nie jesteśmy uniewinnieni czy my to tylko sobie wmawiamy ,bo przez taka propagadne zawsze będziemy kupującymi mecze,... a taki rzekomy spec jak Kołtoń napewno czytał o tym wyroku ,sam juz nie wiem
Wydaje mi się, że to przez to, że mało wie. A jeśli chodzi o uniewinnienie to właśnie to nie jest narazie uniewinnienie. Do tego jeszcze trochę zostało, ale został zrobiony ku temu poważny krok.
szkoda własnie że przez taką niewiedze przez takiego * cztery litery, jesteśmy znów Ci żli,mógłby nic nie gadać nt temat


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2015, 23:59

Matri przesądza o naszym 10. zwycięstwie w Pucharze Włoch, istny paradoks... ale nie mam nic przeciwko :ok: Brawo, w końcu! :happy:


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2015, 00:00

Mamy Puchar Włoch :happy: W końcu się doczekaliśmy, po tylu latach.
Brawa dla naszych bo mecz był ciężki, zacięty. :bravo:
Do tego Pirlo nie grał dobrze, nie dawał tej jakości w rozegraniu. Dopiero po bramce na 2-1 coś zaczął grać. Pogba też dziś słabo, wręcz słabiutko.. Ogólnie nasza gra nie porywała, ale Lazio też jakoś szczególnie nie grało. Najważniejsze że mamy 10 Puchar Włoch i na pewno nikt nie może zarzucić nam że niezasłużenie.

GRAZIE RAGAZZI!!!
FORZA JUVE!!!


Z Juve na dobre i złe!
Zablokowany