Serie A 14/15 (36): Inter 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:52

Fajny mecz do pośmiania się z Interu. Widać, że nasi są słabo skoncentrowani, najbardziej po Lichtsteinerze. Może uda się coś przypadkiem wcisnąć po przerwie, liczę na Vidica :prochno: ile on już spowodował karnych w tym sezonie?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:52

Nasza defensywa... :lol:

Jak słowo daję, nie pamiętam tak słabego występu Marco Motty jaki dziś zalicza Lichtsteiner. Nie wiem czy chłop zdaje sobie sprawę, że nawet mimo okoliczności, dziś się kompromituje.

Pereyra to też piłkarz zagadka - miał krótki okres, po którym zacząłem się do niego przekonywać, bo coś z tego jego holowania piłki zaczęło wynikać, ale szybciej ta dobroć się skończyła niż się zaczęła. Teraz od pewnego czasu znowu wygląda na gracza, który choćby nie wiem jak próbował to i tak nic konkretnego nie zwojuje - klasyczny przykład przerostu formy nad treścią.

Ale ogólnie nie jest źle - wynik satysfakcjonujący jak na tak duży piknik w wykonaniu Juve :)


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:54

Pojedynek biegowy Vidić-Matri :lol: Nie wiedziałem, że Serb jest, aż tak wolnym zawodnikiem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:54

Tak w ogóle, dzięki postawie naszej prawej strony Lichy-Romulo mogę sobie powspominać "piękne czasy" Marco Motty :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:55

Ja wiem że mamy finał LM, Scudetto wygrane, ale kurde mogliby wykazać więcej walki i zaangażowania. Kalendarz tak się ułożył, że mamy Inter i Napoli w ostatnich kolejkach i co, mamy przegrać w kiepskim stylu albo wturlać bramkę na remis pod koniec meczu? Ja oczekuję trochę więcej.
Ci co są zmęczeni/grają najwięcej mogą przecież usiąść na ławie, czemu gra Bonucci a nie np. Ogbonna? Może Max wpuściłby też Comana, on jest głodny gry.

Nie oglądam od początku, ale Inter gra nadspodziewanie dobrze, za łatwo dochodzi do sytuacji bramkowych. Mam nadzieję że w 2 połowie tak nie będzie i nasi postarają się o zwycięstwo. Ja wiem że niedługo finał PW, ale mogliby powalczyć, niech Max wpuści innych rezerwowych jeśli od tego zależy walka o zwycięstwo, choć rozumiem też że remis w obecnych okolicznościach jest do przyjęcia.

W ogóle to był spalony przy ich bramce na 2-0? Powtórka tak nie do końca to wyjaśniła. Karny dla nas słuszny?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 18:56 przez Vojtimar, łącznie zmieniany 1 raz.


Z Juve na dobre i złe!
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:56

W sumie remis nawet dobry wynik, bo znowu nie mogliby się szczycić tym, że wygrali :D A nam to lotto, że tak powiem.Byleby kontuzji unikać.


zahor_jr

Interista
Interista
Rejestracja: 07 maja 2012
Posty: 37
Rejestracja: 07 maja 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:57

Vojtimar pisze: W ogóle to był spalony przy ich bramce na 2-0? Powtórka tak nie do końca to wyjaśniła. Karny dla nas słuszny?
Obrazek

A karny raczej był.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:58

Spalonego mogło nie być, ale sędzia liniowy NIE MÓGŁ widzieć tej nogi Lichtsteinera, no litości.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:58

Trudno ocenić, czy ten spalony był.
Że Icardi musiał musnąć tą piłkę i zbliżyć się do Teveza w walce o króla strzelców.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:59

Panowie, nie róbmy awantury o to, że gra wygląda jak wygląda, bo skład jest mocno egzotyczny, a poza tym niektórzy zawodnicy słaniają się na nogach po 20 minutach meczu (Lichtsteiner). Lichy gra tragicznie, ale dlatego, że jest po prostu zmęczony po środzie, w ogóle nie wiem co on robi na boisku, powinien być zmieniony, bo to się może skończyć kontuzją.

Morata gra świetnie. Martwi mnie gra Pereyry, który powinien dzisiaj szarpać, bo nie zmęczył się w środę. A tu kicha


forumowy ujadacz
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 18:59

Azazel pisze:Lichtsteiner gra dzisiaj dramatycznie.
Oj nie tylko dzis. Ogladam od 20 min, ale niech ktos mi powie, czy dolozyl cegielkie do bramki interu? Bo przez ten krotki czas juz sporo przeklenstw na mnie wymusil.

Ogolnie jeszcze swoim charakterem mnie rozwala. Byla sytuacja, gdzie podal do przeciwnika I stworzyl zagrozenie pod wlasna bramka. Glowka w dol I nic. Chwile pozniej wyladowal swoja frustracje na Romulo, za to, ze ten nie podazal za akcja. Zalosne.

Najpierw bylem pewien,ze to Morata wlaczyl Bolta, a potem, ze niezle przyaktorzyl. A tu prosze.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:00

Karny słuszny, Mitra pięknie upadł, takie solidne 2/10.
filippo pisze:Natomiast zaskoczony jestem Romulo. Widać, że drzemią w nim spore umięjętności, szkoda że się połamał na początku sezonu... Mógłby śmiało walczyć o miejsce w składzie z Lichym.
Taki żart? Jak patrzę na tego gościa, to żałuję, że nie pauzuje po tej kontuzji do końca sezonu. Podziękować i zapomnieć o nim jak najszybciej. Kolejny zły sen po Mauricio "Real tuż tuż" Isli i Malace "12 mln" Martinezie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:03

jackop pisze:Karny słuszny, Mitra pięknie upadł, takie solidne 2/10.
filippo pisze:Natomiast zaskoczony jestem Romulo. Widać, że drzemią w nim spore umięjętności, szkoda że się połamał na początku sezonu... Mógłby śmiało walczyć o miejsce w składzie z Lichym.
Taki żart? Jak patrzę na tego gościa, to żałuję, że nie pauzuje po tej kontuzji do końca sezonu. Podziękować i zapomnieć o nim jak najszybciej. Kolejny zły sen po Mauricio "Real tuż tuż" Isli i Malace "12 mln" Martinezie.
Nie napisałem, że gra świetnie, tylko, że po jego zagraniach widać spory potencjał. Jakbyś cały sezon pauzował z powodu kontuzji, to lepiej byś nie zagrał. Przed kontuzją Romulo grał fajnie


forumowy ujadacz
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:08

Grał fajnie w jednym meczu? :) Mam nadzieję, że Marotta ma ambicje na skompletowanie kadry bez takich podstarzałych kasztanów. 7 mln to połowa Berardiego.

Nie wiem czy było to bardziej fartowne zwycięstwo Juve czy frajerska porażka gospodarzy.

Handa z farfoclem, Storari z paradą sezonu :bravo:

3 pkt. po takich chłamie cieszą :D
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 19:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:54

No nie mogę z tego meczu, chyba najśmieszniejsze derby w historii. :smile:
Inter pierwszym składem a Juve raptem z Markizem i Bonu, bo Lichy grał jak Grygera :prochno: i ich ograli :smile:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 19:55 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany