LM 14/15 (1/2): Real Madryt 1-1 JUVENTUS W FINALE!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:19

Cos pieknego, wspanialego, nie moge dzis normalnie funkcjonowac :happy:

Pisze sie na wszystko co bedzie organizowane w Berlinie na czas finalu


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:33

Kamex22 pisze:Ja być może z moją kobietą pojadę autem z Wawy. Tylko gdzie spać po meczu nie mam. Jakieś pomysły? Samochód nie jest kuszącą wersją ;)
hmm skoro jedziesz z kobietą to nawet samochód wydaje się być ok ;)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:34

Piękny,magiczny,niesamowity,cudowny wieczór za nami Panowie ! Cóż to się musiało dziać w wielu domach kibiców Juventusu ! Jestem szczęśliwy, po prostu kurde szczęśliwy !!! Ciągle oglądam tego gola Moraty, i jeszcze do mnie to, co stało się wczoraj tak całkowicie nie dociera ! Czuję się jak przed 12oma laty....FINAŁ W BERLINIE TRZEBA WYGRAĆ ! :) :)
Widzieliście wczoraj miny "ekspertów" z TVP ? :D :D :D :D :D Ten smutek Dudka,i moja radość z powodu tego smutku :D :D......


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:52

No to jak jest z tymi telebimami w końcu? :smile: Pojawia się info, że pod Bramą Brandenburską ma powstać strefa kibica, ale nie ma pewności, przynajmniej póki co, że będzie tam telebim. 2 lata temu w Londynie nie było, z kolei rok temu w Lizbonie już tak. :think: Pewnie ciężko byłoby z rezerwacją jakiegoś pubu, chyba że ktoś na miejscu na namiary na coś wolnego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:53

Ma ktoś może linka do całego meczu? Tylko najlepiej do obejrzenia w necie a nie do pobrania.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:56

Poprostu pisze:Ma ktoś może linka do całego meczu? Tylko najlepiej do obejrzenia w necie a nie do pobrania.
Podbijam. To trzeba mieć na dysku. Dajcie link do pobrania.

Edit: Widze że mecz można u nas pobrać z linku. Jednak nie ma pierwszego meczu only skrót. Macie coś panowie ?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 15:56 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:56

Gratulacje :) Od samego początku twierdziłem, także tutaj, że przejadą się autorzy tych grafik z lwami, które miały rozszarpać zebrę. Dziwi mnie także powszechne zaskoczenie i teksty, że Juve dołącza do europejskiej czołówki. Brednie. Juventus jest w ścisłej europejskiej czołówce od paru sezonów, po prostu teraz udało się Wam dojść aż do finału.

Najbardziej mnie śmieszy, że niektórzy kibice Barcy (i nie tylko) już chcą wręczać puchar ekipie z Katalonii :lol: Jeszcze się zdziwią. Juve ma świetny mix młodości i doświadczenia starych wyjadaczy. Oczywiście finał będzie koszmarnie trudny, ale wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki za Juve ;)


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 15:58

Poprostu pisze:Ma ktoś może linka do całego meczu? Tylko najlepiej do obejrzenia w necie a nie do pobrania.
http://livefootballvideo.com/fullmatch

Tutaj :)

Podbijam pytanie o telebimy :)


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:01



Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:03

Będę musiał sobie ściągnąć, bo wczoraj mecz oglądałem w tak żenującej jakości, że pewnie 3/4 tego co się działo na boisku nie widziałem :prochno:

Daliśmy radę i to jest piękne. Kiedy opuszczał nas Conte, stosując przy tym politykę spalonej ziemi, chyba nikt na forum nie wierzył, że w połowie maja będziemy mieli zapewnione: mistrzostwo, finał Pucharu Włoch i przede wszystkim finał Ligi Mistrzów. Kosmos, biorąc pod uwagę całe zamieszanie wokół klubu oraz to za jakie pieniądze budowana jest ta drużyna.

Nie wiem jaki trening wymyślą dla Pirlo, ale to że zagra w finale jest pewne więc na ten jeden, jedyny dzień w roku niech zrobią z niego cyborga. Potem do końca życia może cieniować i grać na poziomie Noceriono :lol:

Najbardziej boli mnie to, że są spore szanse na to, że nie obejrzę finału... :cry:


n0body

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 kwietnia 2015
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:06

Kolega z którym oglądałem mecz, stwierdził, że przy golu Moraty darłem się podobnie jak w momencie rozbijania Bayernu na Camp Nou :) Cieszę się niesamowicie z awansu Juve, bo będzie to jakaś odmiana w końcu. Za ligą włoską nie przepadam, aczkolwiek Juventusem w jakimś stopniu zaraził mnie ojciec, więc sympatia się tam gdzieś tli. Mówienie, że Barcelona ma już zapewniony tryplet, to przesada, aczkolwiek nie mówcie, że może to ich zgubić, gdyż takie bzdety gadają tylko kibice. Obie ekipy będą na max skoncentrowane i przygotowane. Wszystkim hurra-optymistom z tego forum, przypominam także, iż to nie Real był najtrudniejszą ekipą na drodze Juventusu, bo Barcelona potrafi ciut więcej w ataku, niż bezmyślne wrzucanie piłki w pole karne ;) Z całego serca, życzę wam zejścia z boiska pokonanym, ale z uniesioną głową. :bravo: :wink: BTW: Co jest z Pirlo? Wczoraj wyglądał trochę jak dziecko we mgle. Bałem się, że w pewnym momencie coś spieprzy.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 16:08 przez n0body, łącznie zmieniany 1 raz.


No matter how my loyalty is tested, no matter how bad things get, no matter what. I am Blaugrana till I die.
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:07

Skazywani na pożarcie, posądzani o fuksiarskie awanse, brzydką grę, ciągle kojarzeni przez znafcuf z korupcją, mistrzowie włoskiej ligi podwórkowej...gramy w finale LM.
Uwielbiam ten znienawidzony przez wszystkich Juventus. To jest sezon, kiedy bierzemy wszystko albo nic, chociaż scudetto już mamy. Naszą siłą jest konsekwencja i tym pokonamy Barcę.

Osiągnęliśmy już o wiele więcej niż wielu z nas zakładało przed sezonem. A możemy przecież jeszcze tak dużo w tegorocznych rozgrywkach. Potrójna korona? Czemu nie :wink:

Allegri...w sierpniu brzydkie kaczątko, teraz piękny łabędź.

Grande Juve!


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:08

No to może troszeczkę memów. :wink:

Skład Realu na finał LM:
Obrazek


Obrazek


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:20

n0body pisze:Wszystkim hurra-optymistom z tego forum, przypominam także, iż to nie Real był najtrudniejszą ekipą na drodze Juventusu, bo Barcelona potrafi ciut więcej w ataku, niż bezmyślne wrzucanie piłki w pole karne ;)
Przepraszam, gdzie tu widzisz hurraoptymistów? :wink: Po prostu wierzymy w swój zespół, bo pokonanie Realu w dwumeczu to też ładny wyczyn. Barca ma z przodu moc, fakt, ale pamiętajmy też o tym, że nie lubi grać z zespołami tak dobrze ułożonymi taktycznie, które tak szczelnie się bronią. :wink:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 16:29

Cóż teraz z samych premii za wyniki w Lm Juventus zgarnia 30,6 mln za wygraną wpadną dodatkowe 4 bańki, z market pool ok 50mln, aczkolwiek ten podział jest trochę dziwny, bo od 1/8 do finału to raptem 5 baniek zabranych Romie, ale to już daje 80mln, do tego wpływy z biletów, ciekawe czy uda się przekroczyć magiczną barierę 100mln:D
Zyskujemy bardzo na tym,ze Włosi bulą najwięcej za prawa do LM i na tym,że inne ekipy włoskie dają ciała w Europie:) Oby tak dalej a możemy stać się bardziej konkurencyjni, bo to będzie przepaść w zyskach z Lm pomiędzy Juve a resztą. Real w zeszłym roku wygrał LM i zgarnął 57 baniek, Juve z market pool ma 50 :D


Zablokowany