LM 14/15 (1/2): Real Madryt 1-1 JUVENTUS W FINALE!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 17:49

Nie rozumiem czemu nagle pokochaliscie 3-5-2 i chcecie, zebysmy sie bronili (choc Conte wciaz twierdzi, ze to ultraofensywne ustawienie) i grali z kontry. Niewiem ile jeszcze trzeba wam zawalow serca i grania na remis, zeby zauwazyc, ze 4-3-1-2 poprostu broni sie wynikami, a juz szczegolnie w Europie. Moze jakas powtoreczka meczykow z Monaco, Fiorentina i wspolne wspominanie w kóleczku, jak organizm kazdego reagowal na stres?

Nie mowie,ze 3-5-2 jest calkowicie blee (bo pamietam takze chocby mecz z Dortmundu), ale nie od poczatku spotkania.Na bronienie wyniku- tak to jest lepsza taktyka. Strzelic cos (chyba nikt nie zakwestionuje,ze szczegolnie w ofensywie mamy wiecej do zaoferowania, kiedy tak wiele nie zalezy od pary Evra-Licht) i wtedy ewentualnie bronic Czestochowy.

No i kolejny argument, ze Pirlo lepiej gra w 3-5-2. Aha.

Na szczescie Max jest inteligentnym gosciem i juz zapowiedzial,ze nastawia sie na strzelenie, nie bronienie.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 18:03

Mecz dziesięciolecia? Być może. :wink:
Przed 1. meczem mówiłem: "Męczymy bułę z 3-5-2!" :pray:. Teraz zmieniam zdanie o 180°. :) Zdecydowanie ustawienie z czwórką z tyłu jeśli mamy w planach coś strzelić. 3-5-2 było by niezłe przy wyniku 3-1, ale to tylko gdybanie. :wink:
Ciekawe jak Max ustawi pomoc. Mając Pirlo, Pereyrę, Vidala, Marchisio, Sturaro i Pogbę robi się malutkii problem bogactwa. :wink:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 19:18

Kluczowe pytanie odnośnie ustawienia - co dla nas będzie lepsze - postawienie na Barzagliego czy jednak większa walka w środku pola i 4 pomocników ? Ja wolę drugą opcję. Jak nic nie strzelimy to nie awansujemy.Gol na 0-1 ustawi nas w komfortowym położeniu,wtedy 3-5-2 zabije ten mecz.

Przed losowaniem byłem dziwnie spokojny i pewny że wylosujemy Real i na złość wszystkim januszom go wyeliminujemy.Jesteśmy bardzo blisko.Jedno spotkanie z cyklu przede wszystkim 0 z tyłu a to Juve potrafi.


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 19:31

Troszkę nie na temat. Widzieliście zapowiedź meczu na tvp 1 ?? Oczywiście pokazali stary herb z dwiema gwiazdkami :angry: :angry: :angry: :doh: :doh: To jest jakaś masakra co robi telewizja publiczna :doh: :doh:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 19:38

Kimi pisze:TVP oznacza mecz ze Szpakowskim?
Wojtek pisze:Mecz w TVP? Nie, dziękuję Stop Jak mam słuchać przez 90 minut o "calciopolo" to zdecydowanie wolę obejrzeć mecz choćby na czeskim.
jakku1 pisze:Współczuje wszystkim, ktorzy zdecyduja sie na ogladanie tego widowiska w TVP. Jesli ktos chce sie zalozyc, w ktorej minucie Szpakowski wspomni o "Calcipolo"
A ja tam się cieszę, że wreszcie będzie meczyk na TVP i to od razu jaki (może z tego, że nie posiadam innych dostępnych kanałów) :D, człowiek poczuje się jak za dawnych dobrych czasów i mam nadzieję, że niektórym komentatorom nieźle zrzędną miny po tym jak Juve będzie eliminował wielki Real :-D
Z tym Szpakowskim to jednak bym aż tak nie przesądzał, że będzie to komentował, wszak nie oglądałem, ale ponoć komentował w zeszłym tygodniu Barsę z Bayernem czyli teraz powinien raczej któryś z dwójki Laskowski lub Iwański a Ci chyba raczej uszli by w tłumie :) szczególnie Laskowski. No chyba, że Szpaczek nie dopuści młokosów :D

Co do meczu to nie wiem zbytnio co napisać, aczkolwiek jak większość liczę na finał Juve w Berlinie a tym bardziej po tym co oglądało się w pierwszym meczu na Juventus Stadium. I mam nadzieję, że sędzia zbytnio nie będzie faworyzował królewskich jak to było np. w spotkaniu z Atletico gdzie pochopnie wyrzucono zawodnika Atletico i później wiadomo jak to się skończyło.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2015, 19:45 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 19:39

blackrider85 pisze:Troszkę nie na temat. Widzieliście zapowiedź meczu na tvp 1 ?? Oczywiście pokazali stary herb z dwiema gwiazdkami :angry: :angry: :angry: :doh: :doh: To jest jakaś masakra co robi telewizja publiczna :doh: :doh:
Też właśnie to widziałem i automatycznie z moich ust wydostały się bluzgi. Przecież to nie do pomyślenia :angry: :angry: :angry:


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 21:56

Max_LP pisze:
blackrider85 pisze:Troszkę nie na temat. Widzieliście zapowiedź meczu na tvp 1 ?? Oczywiście pokazali stary herb z dwiema gwiazdkami :angry: :angry: :angry: :doh: :doh: To jest jakaś masakra co robi telewizja publiczna :doh: :doh:
Też właśnie to widziałem i automatycznie z moich ust wydostały się bluzgi. Przecież to nie do pomyślenia :angry: :angry: :angry:
Właśnie też widziałem!! Co za kompromitacja!! Aż krew zalewa!


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 21:56

Juventus Turyn
2 gwiazdki
i stare logo

...hattrick :rotfl:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 22:09

Crunny pisze:Juventus Turyn
2 gwiazdki
i stare logo

...hattrick :rotfl:
Ja tym trolom na pewno oglądalności nie podbiję. Fakt faktem mam opcję z NC+, ale rzygam już tymi tvp-owskimi tekstami, spustami nad boskimi Realem, Barceloną itd. Szpakowski już nawet nie jest śmieszny.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 22:12

Pisać e-maile do tych pozorantów!!


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 22:20

Buffalo pisze:Pisać e-maile do tych pozorantów!!
Dokładnie, to była moja pierwsza myśl którą pomyślałem gdy to przeczytałem.

Ale przecież, łatwiej i wygodniej jest żalić się na forum, w późniejszym czasie wytknąć redakcji JuvePoland opieszałość i nic nie robienie z takimi faktami...

Tymczasem smutna prawda jest taka, że takie TVP-owskie matołki nic się nie nauczą, włącznie z szacunkiem, gdy my ich tego nie nauczymy... Niektórym trzeba pokazać paluszkiem jak małemu dziecku
:roll:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 22:42

Umyślnie tego nie zrobili. Taki jest ich poziom wiedzy o piłce.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 23:22

Obrazek
Na tę chwilę Sky Sport wskazuje na 4-3-1-2 w naszym wykonaniu z Pogbą od początku. Wyjść na nich bez kupy w majtkach i strzelić w miarę szybko gola, a się uda.

Swoją drogą, w Madrycie po meczu z Valencią lekki sztynks. Iker każe kibicom wy... nosić się ze stadionu, agent Bejla oskarża kolegów o to, że nie podają mu piłki, a Ronaldo po spotkaniu siedział na schodach i płakał :prochno:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 23:36

bendzamin pisze:Obrazek
Obawiam się o tego Pirlo, oby bezzasadnie. Ogólnie wygląda to świetnie, z Vidalem podwieszonym za plecami napastników. Zapewne często będzie się wracał po piłkę, jak to miało miejsce w Turynie. :ok:

Real najprawdopodobniej zagra 4-3-3, więc trzeba będzie za wszelką cenę opanować środek pola. I rzecz jasna grać odważnie, do przodu, ale tego są pewnie świadomi i sami gracze.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 00:17

Ten to jednak profesjonalista pełną gębą! Chwilę po zakończeniu spotkania z Valencią a ten już trenuje przed środą 8)
mrozzi pisze:Real najprawdopodobniej zagra 4-3-3, więc trzeba będzie za wszelką cenę opanować środek pola. I rzecz jasna grać odważnie, do przodu, ale tego są pewnie świadomi i sami gracze.
Kurde, jak to przeczytałem to mnie trochę strach jednak ogarnął... bo nie za bardzo widzę 4-3-3 przeciwko 4-3-1-2 z podwieszonym wyżej Vidalem i Pirlo w środku pomocy... :think:


Zablokowany