Serie A 14/15 (35): JUVENTUS 1-1 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 23:33

Klik!

Allegri w trakcie dzisiejszego meczu wyraźnie się wzruszył, widząc transparent dziękujący mu za dotychczasowe dokonania i słysząc skandujących kibiców. :ok:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 23:47

mrozzi pisze:Klik!

Allegri w trakcie dzisiejszego meczu wyraźnie się wzruszył, widząc transparent dziękujący mu za dotychczasowe dokonania i słysząc skandujących kibiców. :ok:
Ojj tam widać ewidentnie, że Max na kacu... :prochno:
Szczerze to nie wierzyłem w Allegriego ale chwała mu za to co robi :bravo:
Fajnie, że tak się utożsamił z klubem :wink:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 00:04

Maks w końcu zdał sobie sprawę jak długą drogę przebył od GolDiMuntari, to się wzruszył :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 10:19

Nie sądziłem, że dożyję czasów, kiedy mecz Juventusu będzie dla mnie obojętny, a mi się nawet nie będzie chciało go oglądać.

Czułem tutaj stratę punktów, nawet byłem przekonany, że nie wygramy tego spotkania, ale co z tego skoro mistrza już mamy, a w środę najważniejszy mecz sezonu ?


Brawo Pogbie za bramkę! Po 2 miesiącach absencji strzelony gol to dobry prognostyk przed potyczką z Realem.


Allegri :bravo: Nikt praktycznie w niego nie wierzył (ze mną włącznie), a facet pokazuje się z najlepszej możliwej strony. Wielkie propsy :ok:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 10:45

Ja tylko powiem, ze gol Pogby dosyć przypadkowy, bo po rykoszecie i bramkarz nie miał najmniejszych szans^^ To tak dla tych co nie oglądali meczu i być może nie widzieli skrótu, żeby się nie jarali jakby strzelił najpiękniejszą ramkę świata.
Oczywiście gol i tak bardzo cieszy, da więcej pewności Pogbie i niczego mu nie ujmuję :)


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 14:57

mrozzi pisze:Klik!

Allegri w trakcie dzisiejszego meczu wyraźnie się wzruszył, widząc transparent dziękujący mu za dotychczasowe dokonania i słysząc skandujących kibiców. :ok:
Ano właśnie zauważyłem to na początku meczu, myślałem że po prostu się tak wzruszył przy storia di un grande amore :-D


#AllegriOut
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 01:38

JuveGrzesiu pisze:Ja tylko powiem, ze gol Pogby dosyć przypadkowy, bo po rykoszecie i bramkarz nie miał najmniejszych szans^^ To tak dla tych co nie oglądali meczu i być może nie widzieli skrótu, żeby się nie jarali jakby strzelił najpiękniejszą ramkę świata.
Oczywiście gol i tak bardzo cieszy, da więcej pewności Pogbie i niczego mu nie ujmuję :)
Gol jak gol...mnie bardziej cieszyła gra Pogby.Widać u niego głód piłki i to,że przerwa spowodowana kontuzją ,jest niewidoczna w jego grze.Czuje piłkę,szuka niebanalnych rozwiązań-będzie mocnym punktem na Real.


Zablokowany