LM 14/15 (1/2): JUVENTUS 2-1 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 22:01

Padły stwierdzenia jakoby Real nie potrafił wygrać z włoską ekipą w fazie pucharowej od 28 lat. Coś mi tu nie gra przecież Juve w 1998 roku w Amsterdamie był włoskim klubem i była to faza pucharowa.


vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 22:50

baron pisze:Padły stwierdzenia jakoby Real nie potrafił wygrać z włoską ekipą w fazie pucharowej od 28 lat. Coś mi tu nie gra przecież Juve w 1998 roku w Amsterdamie był włoskim klubem i była to faza pucharowa.
Bo tu chodzi o pojedynki Realu nie tyle w fazie pucharowej co w dwumeczach.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 22:54

baron pisze:Padły stwierdzenia jakoby Real nie potrafił wygrać z włoską ekipą w fazie pucharowej od 28 lat. Coś mi tu nie gra przecież Juve w 1998 roku w Amsterdamie był włoskim klubem i była to faza pucharowa.
Chodzi o dwumecz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 22:55

vero1897 pisze:
baron pisze:Padły stwierdzenia jakoby Real nie potrafił wygrać z włoską ekipą w fazie pucharowej od 28 lat. Coś mi tu nie gra przecież Juve w 1998 roku w Amsterdamie był włoskim klubem i była to faza pucharowa.
Bo tu chodzi o pojedynki Realu nie tyle w fazie pucharowej co w dwumeczach.
Zgadza się. I rzecz jasna nie wygrać, a wyeliminować.


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 23:05

No tak AdiJuve pisał o wygraniu i fazie pucharowej. Dlatego przyszła mi na myśl Amsterdamska Arena.


whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 23:15

http://www.fcbarca.com/63409-krol-zapro ... zenia.html

Brat, kibic Barcy ( :angry: ) podrzucil mi artykul z ichniejszej stronki.
Wstep wstepem, ale pozniej dosc ciekawie napisane, z przymrozeniem oka.

Odnoszac sie do tego tekstu, pierwszy taniec dla Starej Damy, lecz Krol nie zechce zejesc z parkietu tego balu tak predko ^^

Ile ja juz sie naczytalem roznych artykulow odnosnie tego meczu. Na szczescie wiekosc z nich nie mowi o wpadce Realu tylko o sile, chceci powrotu i znaczeniu Juve. Milo to poczytac, szkoda tylko, ze musielismy czekac na powrot skoro to nasze nalezne miejsce.


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 maja 2015, 23:41

baron pisze:No tak AdiJuve pisał o wygraniu i fazie pucharowej. Dlatego przyszła mi na myśl Amsterdamska Arena.
fakt zgubiłem tam słowo klucz:D chodziło o dwumecz w fazie pucharowej :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 00:43

http://www.gazzetta.it/Calcio/Champions ... 4229.shtml

Tutaj oficjalne potwierdzenie tego, o czym pisaliśmy już wcześniej. Od tego roku UEFA wprowadziła nowe zasady, jeśli mowa o zawieszeniach/dyskwalifikacjach w LM. Kartki żółte kasują się po 1/4, a do dyskwalifikacji potrzeba ich aż 3. Oznacza to tyle, że nawet jeśli Bonucci, Chiellini, Tevez, Vidal obejrzą żółtko także w rewanżu w Madrycie, będą mogli mimo to pojechać do Berlina, o ile rzecz jasna się zakwalifikujemy.


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 07:38

mrozzi pisze:http://www.gazzetta.it/Calcio/Champions ... 4229.shtml

Tutaj oficjalne potwierdzenie tego, o czym pisaliśmy już wcześniej. Od tego roku UEFA wprowadziła nowe zasady, jeśli mowa o zawieszeniach/dyskwalifikacjach w LM. Kartki żółte kasują się po 1/4, a do dyskwalifikacji potrzeba ich aż 3. Oznacza to tyle, że nawet jeśli Bonucci, Chiellini, Tevez, Vidal obejrzą żółtko także w rewanżu w Madrycie, będą mogli mimo to pojechać do Berlina, o ile rzecz jasna się zakwalifikujemy.
Ile ja bym dał żeby ten przepis obowiązywał w 2003 roku. Bardzo progresywna zmiana, nastawiona pod atrakcyjność footballu, eliminuje wykluczenia toteż pozwala na grę drużyn w najsilniejszym dostępnym składzie.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 11:07

Teraz się zorientowałem, że to dzięki Sturaro James trafił w poprzeczkę :prochno: Niezły farcik i brawa dla tego piłkarza...

Mam nadzieję, że w rewanżu zobaczę Pirlo na ławce... On nie może grać, Real będzie naciskał a On z tymi swoimi kółeczkami :angry: :angry: :angry:


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 17:19

Mate.G pisze:Teraz się zorientowałem, że to dzięki Sturaro James trafił w poprzeczkę :prochno: Niezły farcik i brawa dla tego piłkarza...
Mam nadzieję,że w Madrycie ugramy remis 0:0,lub 1:1 i ta sytuacja zyska miano "legendarnej" :wink: .Bohater Sturaro,czemu nie?


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 17:24

Wątpię w 0:0 i chyba wolałbym nie grać na remis autobusem...
Zagrajmy tak jak w Turynie tylko, że z PogBOOOM :D
I bez Pirlo bo to też za duże ryzyko na straty :prochno:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 17:56

Nie wiem, czy to dobrze, ale jestem dziwnie spokojny przed tym rewanżem. :whistle: Chyba dlatego, że do składu oficjalnie powrócił Pogba i jest praktycznie pewne, że zagra w Madrycie.

To bardzo dobre info w kontekście rewanżu. Znakomite.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 18:03

mrozzi pisze:Nie wiem, czy to dobrze, ale jestem dziwnie spokojny przed tym rewanżem. :whistle: Chyba dlatego, że do składu oficjalnie powrócił Pogba i jest praktycznie pewne, że zagra w Madrycie.

To bardzo dobre info w kontekście rewanżu. Znakomite.
Pozostaje miec nadzieje, ze wygryzie Pirlo, a nie Claudio ze skladu...


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2015, 18:12

fazzi pisze: Pozostaje miec nadzieje, ze wygryzie Pirlo, a nie Claudio ze skladu...
Ja zaufam tym razem Allegriemu. Ostatnim razem się myliłem, z góry skazując pomysł ze Sturaro na porażkę, a chłopak był świetny. Moim zdaniem Pirlo zdecydowanie powinien wylądować na ławie, a na murawie meldują się Vidal, Pogba, Sturaro, Marchisio. Jeśli z kolei 3-5-2 (bardziej prawdopodobne), to ze Sturaro w rezerwie.

Dzisiaj pojawiły się pierwsze informacje odnośnie naszego meczu z Cagliari i wiemy praktycznie na pewno, że większość podstawowych zawodników usiądzie na ławce. :ok: Szansę mieliby dostać Llorente, Coman, Matri, pewnie też Padoin i Ogbonna. Mam też nadzieję, że Pirlo. :pray: Dobrze, że mamy taki komfort i przed arcyważnym meczem możemy odpocząć. W środę biegania będzie sporo.


Zablokowany