Serie A 14/15 (34): Sampdoria 0-1 JUVENTUS / 33. SCUDETTO!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 21:14

Wielka radość! Szkoda, że nie doszło do tego w meczu z Violą, ale to nie ma żadnego znaczenia. Ogromnie cieszy ten sukces. Wygrać po raz czwarty z rzędu to jest coś! Mam nadzieję, że w następnym sezonie również będziemy najlepsi. Ogromne brawa dla wszystkich piłkarzy. Najważniejsze, że teraz mogą w spokoju i w dobrych nastrojach przygotowywać się do wtorkowego meczu z Realem.

Forza Juventus!!


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 21:16

@pumex: Totti, Padoin :rotfl:
Taki mam banan na twarzy! Jeszcze raz brawo! :dance:


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 21:18

Teraz pora, żeby w pozostałych 4 ligowych meczach poniżej wymienieni pokazali, że są godni siedzenia w tej koszulce na naszej ławce rezerwowych:
- Storari - to już tradycja, że gra za Buffona w meczach o pietruszkę,
- Pepe - podoba mi się jego gra po kontuzji, więc niech teraz jeszcze przekona zarząd, że warto z nim przedłużyć kontrakt o ten rok,
- De Ceglie - :cry:,
- Padoin - po prostu zasługuje na grę, bo jak gra, to stara się i popełnia niewiele błędów,
- Coman - niech przekona wszystkich u góry, że powinien z nami zostać na kolejny sezon, a jeśli nie, to niech swoją grą sprawi, że będą go chciały Sassuolo czy Empoli a nie wyląduje w Serie B,
- Marrone - nie wiem co się z nim dzieje, ale chciałbym go zobaczyć w tym sezonie na boisku,
- Sturaro - przejście do Juve musiało być dla niego wielkim wydarzeniem w życiu, przez co na początku był lekko spięty, ale widać, że im dłużej gra, tym pewniej się czuje,
- Romulo - za psie pieniądze możemy mieć solidnego rezerwowego, więc niech uraczy nas próbką swojej gry z zeszłego sezonu w barwach Hellas,
- Ogbonna - podobnie jak Sturaro, potrzebuje gry, bo to fajny materiał na dobrego gracza.

Pewnie przegramy lub zremisujemy u siebie z Cagliari, które bardzo potrzebuje punktów, ale nam nie robi to już różnicy.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 21:36

Podrzuć ktoś skót przegranej z jakąś Catanią za Del Neriego, bo trochę nam się w d poprzewracało :wink:

Nie no super panowie. Jestem bardzo dumny z chlopakow, a przede wszystkim z Allegriego. Inteligentny trener się nam trafił, nie ma co :-D
Ciekawe jak Conte się czuje widząc podrzucanego w niebo Allegriego. Jestem Antonio wdzieczny za wszystko I szanuje go, ale nie ukrywam, jeśli go to trochę w serduszku kłuje, to ja się z tego podśmiechuję. A to dlatego, że serduszko to zrobiło się zbyt zatwardziałe I obrażalskie.

@pumex
Jakos mnie rozsmieszylo zdjecie z Ceglą I Marrone :-D

Dobra teraz fiestą do realu :wink:


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 22:01

Brawo brawo brawo. Rywal dzisiaj nie podjął walki, myśmy strzelili ładną bramkę, mam 33 mistrzostwo i jesteśmy gotowi na Real! Największy plus meczu? Vidal jak za dawnych lat :-)


tomboy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2015
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2015

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 22:25


0:28 - Buffon oślepiany zielonym laserem?


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 22:28

Ostatnio zmieniony 02 maja 2015, 22:48 przez Sebkovič, łącznie zmieniany 2 razy.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 22:30

Wszedlem tu znowu. Narabalem sie. Mamy czwartego z rzedu majstra!!!! Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero, coro che si alza davvero per te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444 <3 Juve, historia wielkiej miłości, biel, która obejmuje czerń. Chór, który wznosi się naprawdę dla Ciebie. Juventus per sempre saaraa :happy: Salute!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 22:40

A Conte skakał pingpong jak Allegri poszedł w górę ? Myślę, że tak i słusznie...brawa dla Maxa !


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 23:00

To i ja skrobnę napitego posta. 33. Wszystko.
Czasy przed farsopoli. Farsopoli. Udręka. 4 Mistrzostwa z rzędu. Grande Juventus !!! Chcę 5, 6, 7 i 8 też. Pisać historię !!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 23:02

Kto z Rybnika i okolic? Pijemy na juvenaliach w piatek 8)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 23:15

Non c'e' 2 senza 3 ed il 4o vien da se'!!#33

Grazie ragazzi! Jestem dumny z naszego klubu, a my w dalszym ciągu gramy o 2 kolejne cele! Dzisiejszy mecz był pokazem opanowania, cierpliwości, siły. Tak prawdę powiedziawszy to nasi się nawet zbytnio nie napocili i pokonali Sampę, która do tej pory na własnych śmieciach w tym sezonie jeszcze nie poległa. :ok: Szkoda tych strzałów prosto w bramkarza, bo aż prosiło się o bramki po tak ciekawych, składnych akcjach naszych. 8)

Trzeba oddać Allegremu to, co jego. Byłem chyba jednym z najbardziej zagorzałych jego przeciwników tuż po przybyciu do klubu. Max zdołał jednak przekonać mnie do siebie wynikami zespołu, nastawieniem, słowem czynami. :bravo:

Z Realem Chiellini powinien usiąść na ławce, bo para Bonucci-Barzagli prezentuje się dużo pewniej. Szczerze liczę na to, że to dzisiejsze ustawienie było swego rodzaju testem, który wyżej wymieniona para zdała z pewnością.

Mamy Scudetto, teraz rzucamy wszystko, co mamy na Real. Chłopaki są w dobrych nastrojach, nie muszą zaprzątać sobie głowy rozgrywkami w lidze, są głodni sukcesu = musi być dobry wynik. FORZA!!!


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2015, 00:01

Obrazek


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2015, 00:16

Kimi pisze:Obrazek
Już myślałem, że to nowe cover photo na oficjalnym fanpage'u Juve i miałem pisać, że graficy też musieli nieźle popić :prochno:


Zablokowany