Serie A 14/15 (32): Torino 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 10:37

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 32. kolejki Serie A 14/15: Torino - JUVENTUS

Czas:

26.04.2015 (niedziela), godzina 15:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn - Stadio Olimpico di Torino (25 500)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1906
Barwy: Bordowe
Przydomek: Toro, Granata
Prezes: Urbano Cairo
Dyrektor generalny: Antonio Comi
Dyrektor sportowy: Gianluca Petrachi
Menedżer: Giampiero Ventura
Oficjalna strona Torino FC

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 5
Remisów: 7
Przegranych: 3


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 6
Remisów: 4
Przegranych: 6



Ostatnie mecze:
(19.04.2015) – Sassuolo 1:1 Torino (Serie A)
(12.04.2015) – Torino 1:1 Roma (Serie A)
(04.04.2015) – Atalanta 1:2 Torino (Serie A)
(22.03.2015) – Parma 0:2 Torino (Serie A)
(19.03.2015) – Torino 1:0 Zenit St. Petersburg (Europa League)


Najlepszy strzelec:
Fabio Quagliarella (12 goli w Serie A, 4 gole w Europa League)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Alexander Farnerud (5 asyst w Serie A)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 8
Remisów: 5
Przegranych: 2


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 14
Remisów: 2
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(22.04.2015) – AS Monaco 0:0 JUVENTUS (Champions League)
(18.04.2015) – JUVENTUS 2:0 Lazio (Serie A)
(14.04.2015) – JUVENTUS 1:0 AS Monaco (Champions League)
(11.04.2015) – Parma 1:0 JUVENTUS (Serie A)
(07.04.2015) – Fiorentina 0:3 JUVENTUS (Coppa Italia)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (18 goli w Serie A, 6 goli w Champions League, 2 gole w Supercoppa Italiana)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Carlos Tevez (7 asyst w Serie A, 1 asysta w Champions League)
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z TORINO



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Torino

Obrazek

Typer

Wytypuj wynik meczu Torino - Juventus w naszym Typerze i wygraj bon z puli 250 zł ufundowany przez STS.PL dla najlepszej osoby typującej mecze Starej Damy w kwietniu! Mecz należy wytypować w ramach kategorii Juventus TUTAJ.

mecz na żywo w TV:

Obrazek

Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sports Mena 3 HD
C More Live (nor/swe) / HD
C Sports [online] DK
C Sports [online] NO
C Sports [online] SE
Digi Sport 2 (hun) / HD
Digi Sport 3 (svk) / HD
Dolce Sport / HD
ESPN (uk/ireland) / HD
Foot+
Fox Sports 4 (ned)
GO Sports 4
NTV Plus Futbol 2 / HD
OTE Sport 2 HD
Setanta Sports Eurasia
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sport TV1 (portugal) / HD
SuperSport 1 HD (alb)
TM 2 (mali)
TV Zimbo
TV12 (sweden) / HD


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 11:24

Wszyscy zapomnieli o meczu ? Wystawić możliwy najlepszy skład i wygrać aby potem przed Realem dać zagrać rezerwowym .
Mam przeczucie że Q nam załaduje gola w swoim stylu rete bela.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 11:49

Mam nadzieję na pełne rezerwy.

Morata i Tevez konieczny odpoczynek po tym wirusie. Marchisio na szczęście pauzuje za kartki, a jest tak eksploatowany obecnie, ze przerwa przyszła w idealnym momencie. Vidal niech gra, on czuję się coraz pewnej grając więcej. Bonucciemu również mała przerwa przyda się. Evra wypadł na ten mecz co tez nie jest złą wiadomością.


Nawet w pół rezerwowym składzie mamy obowiązek wygrywać ze wszystkimi we Włoszech w obecnym czasie, a tym bardziej z rywalem zza miedzy.

Czas rozpocząć sezon grillowy w super nastroju, po awansie do 1/2 LM z jak najbardziej możliwym awansem do finału. Miłego weekendu.


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 12:41

Morata i Tevez konieczny odpoczynek po tym wirusie. Marchisio na szczęście pauzuje za kartki, a jest tak eksploatowany obecnie, ze przerwa przyszła w idealnym momencie. Vidal niech gra, on czuję się coraz pewnej grając więcej. Bonucciemu również mała przerwa przyda się. Evra wypadł na ten mecz co tez nie jest złą wiadomością.
Kjelon niech sobie też siądzie, jak i Lichy. Dać pograć Comanowi i Llorente/Matriemu. Ogólnie to mecz odpoczynku i gra na remis, albo te skromne zwycięstwo dla nas...


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 12:50

Podjarka Serie A zeszła u mnie na drugi plan w ostatnim czasie, a przecież terminarz do końca sezonu mamy całkiem ciekawy. Wyjazdy do Toro, Sampy i Interu, Fiorentina i Napoli u siebie.

Jutro nie interesuje mnie nic poza przedłużeniem serii z Toro bez porażki, remis jest bardzo prawdopodobny i nie będę zbytnio narzekał jeżeli tak się stanie. Ligę tak czy siak prędzej czy później klepniemy, kwestia tygodnia-dwóch, a priortety są inne. Oby bez żadnych kontuzji.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 15:41

Juz nawet jutro możemy sobie zapewnić majstra przy porażkach obu drużyn z Rzymu, lecz wątpię że tak się stanie. Ale jeśli wygramy teraz z Toro i w środę z Violą na JS to już w środę mamy majstra. Mi jednak też nie zależy by zdobyć go jak najszybciej, bo kiedy będzie to będzie a wiadomo że będzie :D


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 16:22

Raczej nie zostaniemy mistrzami przed pierwszym półfinałem, bo czekają nas 3 trudne mecze. Romę też, ale za to Lazio spokojnie może w nich zgarnąć 9 pkt. Ale nie ma w ogóle ciśnienia. Jutro odpoczną Ci najbardziej oblali po Monaco. Z Fiorentiną i Sampdorią pewnie rotacyjnie odpocznie po 2-3 graczy pierwszego składu. I nawet grając w tych meczach na pół gwizda możemy spokojnie zdobyć 5 pkt. A wtedy do Scudetto zostanie nam już tylko 1 punkcik w 4 meczach :)

MY:
jutro: Torino (W)
środa: Fiorentina (D)
sobota: Sampdoria (W)

ROMA:
dziś: Inter (W)
środa: Sassuolo (W)
niedziela: Genoa (D)

LAZIO:
jutro: Chievo (D)
środa: Parma (D)
niedziela: Atalanta (W)


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 18:00

Ja już wgl zapomnialem o Serie A, mecz jak mecz, może być i piknik w naszym wykonaniu, w głowie mam tylko Real.
Nie wierze, że Lazio/Roma nie potkną się jeszcze gdzieś po drodze. A nawet jeśli nie, nam do majstra brakuje tylko 6 oczek, więc jak nie teraz, to za tydzień. Derby nie derby, obejrze dla relaksu :)


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 18:41

Pomimo naszej sytuacji w lidze to są derby i liczę, że nasi podejdą do tego spotkania należycie. Tak naprawdę jest to ostatni mecz w Serie A, w którym naprawdę zależy mi na zwycięstwie. Derbów się nie gra, derby się wygrywa - i mam nadzieję, że Juventini znają to powiedzenie. Do reszty pojedynków mogą już na relaksie podejść, bo i tak scudetto mamy już w kieszeni. Później niech się skupią na pucharach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 19:10

delarudii pisze:Tak naprawdę jest to ostatni mecz w Serie A, w którym naprawdę zależy mi na zwycięstwie.
Ostatni? A co z meczami z interem czy Napoli? Wtedy już będziemy mieć mistrza, ale mam nadzieję, że akurat tych spotkań chłopaki nie odpuszczą.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 21:25

Nie ma żadnego odpuszczania. Zapominamy o tym, że jesteśmy w 1/2 LM i koncentrujemy się na tych 6 punktach, które zapewnią nam mistrza. Allegri zdaje sobie sprawę z tego, że temat trzeba zamknąć możliwie wszystko, by skoncentrować się w pełni na Realu.

Torino jest w tym sezonie dość dobrym zespołem, ale nie zmienia to faktu, że musimy z nimi wygrać, nawet mimo dodatkowego spotkania w środku tygodnia z Monaco. Glik już się podpalił rywalizacją z nami, trzeba by go trochę uspokoić.

Evra, Marchisio odpoczywają i bardzo dobrze. Nieco przerwy się przyda, zwłaszcza że w przypadku gotowości do gry, z całą pewnością w dalszym ciągu oglądalibyśmy powyższą dwójkę w podstawowym składzie.


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 21:50

Im szybciej zapewnimy sobie mistrzostwo tym lepiej. Może to będzie pierwszy sezon w którym Rubinho zagra wicęcej niż tylko pół meczu? :lol: Derbowe mecze zawsze budzą spore emocje, pewnie jutro będzie podobnie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 22:57

Chievo to (podobnie jak Sassuolo) zespół, który lubi sprawiać niespodzianki Szczególnie na wyjazdach! Tylko w tym sezonie:
- ograli na wyjeździe Genoę 2:0,
- ograli na wyjeździe Napoli 1:0.

W Rzymie z Lazio przegrywają bardzo rzadko. Ostatnie 12 meczów to tylko 2 ich porażki. Dodatkowo Chievo jest na fali. Biorąc pod uwagę tylko 10 ostatnich kolejek, byliby na bardzo wysokim 3. miejscu!

Jest szansa, że jutro urwą punkty Lazio, któremu pewnie podcięła skrzydła porażka z nami. Przez porażkę Romy z Interem będą grać z mega presją, że muszą teraz wygrać i odskoczyć rywalowi zza miedzy. Jeśliby sensacyjnie Chievo wygrało w Rzymie, możemy już jutro zapewnić sobie Scudetto :-D


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2015, 23:55

Crunny pisze:Chievo to (podobnie jak Sassuolo) zespół, który lubi sprawiać niespodzianki Szczególnie na wyjazdach! Tylko w tym sezonie:
- ograli na wyjeździe Genoę 2:0,
- ograli na wyjeździe Napoli 1:0.

W Rzymie z Lazio przegrywają bardzo rzadko. Ostatnie 12 meczów to tylko 2 ich porażki. Dodatkowo Chievo jest na fali. Biorąc pod uwagę tylko 10 ostatnich kolejek, byliby na bardzo wysokim 3. miejscu!

Jest szansa, że jutro urwą punkty Lazio, któremu pewnie podcięła skrzydła porażka z nami. Przez porażkę Romy z Interem będą grać z mega presją, że muszą teraz wygrać i odskoczyć rywalowi zza miedzy. Jeśliby sensacyjnie Chievo wygrało w Rzymie, możemy już jutro zapewnić sobie Scudetto :-D
Nie za dużo to tych szczęśliwych zdarzeń jak jedną kolejkę?

Według mnie nie ma się jutro co nastawiać na stratę punktów przez Lazio. Chievo ma już zapewniony ligowy byt i raczej nie będzie walczyło a Lazio będzie bardzo zmotywowane po dzisiejszej porażce Romy. Dla nich gra jest warta świeczki i myślę, że nie zaprzepaszczą szansy. Wg mnie po jutrzejszej kolejce zostanie zachowane status-qwo a nawet Lazio może się minimalnie zbliżyć. W derbach raczej obstawiałbym wynik remisowy.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 00:13

Jakie jest sensowne tłumaczenie 'Derby della Molle'? Bo google zwraca Derby sprężyn :prochno:


Zablokowany