Serie A 14/15 (32): Torino 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:20

Dobrze się oglądało ten mecz, niestety naszym brakło trochę szczęścia w tym meczu. Słupek i kiks Pirlo, Sturaro z kilku metrów trafia w bramkarza, a Matri strzela x metrów nad bramką. Najbardziej martwi słaba postawa Teveza i Moraty w ostatnich dwóch meczach - miejmy nadzieję, że to tylko po chorobie lekki spadek. Zobaczymy, jak wypadną w meczu z Violą.

Prawda jest taka, że Juventus potrzebuje wartościowych zmienników. Pepe, Matri powinni odejść. Lichy też powinien zostać zastąpiony kimś wartościowym, albo przynajmniej mieć wartościowego zmiennika, bo na tą chwile nawet nie ma z kim rywalizować.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:21

Loczeno pisze:Pamiętam jak rok temu Bayern też sobie dawno przed końcem zepewnił majstra i potem strasznie ciężko im było się przerzucić na walkę w LM. Właśnie dlatego IMO nie powinno się robić wiele zmian w lidze i trzymać trzon zespołu przez większą część meczów na boisku.
Dokładnie! Pisałem o tym przed meczem i wciąż to podtrzymuję. Rytm meczowy musi być. I ta nasza "przewaga" nad Realem, że niby my już możemy ligę odpuścić, a Królewscy nie, może się okazać naszym przekleństwem.

No, ale jeśli chodzi o radość Toro, to faktem jest, że przegrać należy z honorem i przyznać im to, że, po 20 latach, udało im się nas pokonać. Przypomnę, jak się całe forum zachłystywało wygraną z Napoli na San Paolo. "Co tam gra, liczy się historyczne zwycięstwo!" powiadali :P


wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:21

szkoda wyniku i przegranej :/ Brakło szczęścia. Najlepsze jest to, że my przegrywamy a do majstra brakuje nam mniej pkt niż przed meczem :rotfl:

W środę wygrać z fiołkami i będzie git.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:24

ODPUŚCIĆ MECZ!!! heheh no to siadło...

Tak po prawdzie to nic wielkiego się nie stało, ale żal dupę ściska mocno.
Pozdro dla tych, którym podobało się dzisiejsze zestawienie obrony - wszyscy zagrali jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. U Bonucciego gen frajerstwa wciąż aktywny. Przychodzi Rugani? - Ogbonna może odejść skoro ma kupkę przed Torino. Lichy dno, kolejny raz. Padoin na lewej? Wystarczy wbiec mu skrzydłem za plecy, nie ogarnie. Było masę takich sytuacji. Buffon jest współodpowiedzialny za obie stracone bramki. Tak w ogóle to obie stracone na własne życzenie. Całkowite odpuszczenie przeciwników...

Pomoc nie lepiej. Pirlo bramka i ze dwie fajne piłki, poza tym lipa. Super strzał pod koniec z szesnastki :roll: . W obronie - tyczka. Sturaro jedyne co robi, to udowadnia, że na Juventus jest za słaby. Co jak co, ale akurat on powinien za.....ać z motorkiem w dupie. Zerowy wkład w grę. Jeszcze ta główka wprost w Padellego :angry: . Vidal... smutno patrzeć na Arturo. Nie potrafi dobić farfącla z 5 metrów. Fatalne strzały, głupkowate miny... No ale teraz już nikt nie da za niego 40 baniek, więc pozostaje wiara. Stał się takim naszym De Jongiem - walka walka, a do przodu nic. Pereyra powinien zejść w przerwie.

Matri w starym dobrym stylu - cienko. Morata zapomniał wiadra, człowiek widmo. Tevez rozruszał przód no ale nie zawsze się uda strzelić.

Chcieli wygrać na stojąco no i się nie udało. Śmiesznie to wyglądało w końcówce, Torino oddycha rękawami a nasi nagle co za energia. Gol na 0-1 uśpił drużynę, 1-1 nie przebudziło, przerwa zmarnowana. Zaraz wyjdę na hejtera: dziś Juventus zagrał jak Pirlo. Coś tam wpadło, ale ogólnie bez siły, bez spiny, bez reakcji, na luzingu. Lubię Allegriego, ale brakuje mu tego złapania chłopaków za mordę. Juventus nie jest samograjem...
Niedziela spaprana, pozdrawiam :P


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:38

Ouh_yeah pisze:
jackop pisze:O dziwo nie mam pretensji do naszego treneiro
Ostro w niego dzisiaj wchodzili wślizgami, robił co mógł.
Dokładnie. Peres go tam ostro cisnął. Niewiele mógł zrobić.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:39

Del pisze:
kuba2424 pisze:
rad pisze:Nie wiem co napisać. Mam żałobę. Myślałem, że za mojego życia czegoś takiego nie dożyję.
Czas pożegnać kilku naszych graczy w lecie.
A kim ty jesteś żeby żegnać ludzi z forum? Ma rację kolega. To derby miasta i nieważne ile mamy pkt a ile ma Torino powinni spiąć poślady i roznieść rywali. Skoro Torino mogło zagrać na 150% to dlaczego Juve nie? Nierozumiem takiego tłumaczenia. Jak chcemy należeć do elity to nie możemy odpuszczać żadnego meczu czy mamy majstra czy nie. Czy grają rezerwy czy podstawa.
Analogicznie mogę zapytać - a ty kim jesteś, żeby żegnać zawodników? Ok, zgodzę się z tobą co do spięcia na ten mecz, ALE należy uwzględnić rangę tych derbów - nie oszukujmy się, te derby to dla nas mecz jak każdy inny mecz ze średniakiem ligowym, bo niby po wygranych derbach nagle w Turynie zacznie rządzić Torino z którym to reszta SA będzie się liczyło?! Wypadki się zdarzają, a każda passa musi się kiedyś skończyć, no bo kiedy ostatnio z nimi przegraliśmy? - wolę by to było dziś, kiedy nie ma to żadnego wpływu na układ w tabeli.
Co do elity - wyznacznikiem tutaj nie są poszczególne mecze tylko puchary! Mistrzem jesteśmy, CI w naszym zasięgu no i zostaje jeszcze LM!


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:42

pumex pisze:Ja wolałbym, żeby ten Pirlo, o którego wolne Ty tak drżysz, zobaczył Juve vs Real z poziomu ławki dzięki powrocie Pogby, bo Andrea to teraz przede wszystkim świetnie bite wolne i jeden, wielki, defensywny kryminał - poza tym nic.
Odważnyś. Na tym forum, po meczu w ktorym Pyrlo strzelil bramke I- o zgrozo -niemal strzelił by drugą, smiesz tak napisać o profesorze futbolu? Przecież to kot. Nic, że raz upoluje mysz,a trzy razy zesra się do garnka...
Mam czasami wrażenie,że tu ludzie potrafią wychwycić tylko asysty,bramki,błędy I faule. Nic więcej. Taka jest wizja ich futbolu. Tyle obejmują swoimi zmysłami. Dlatego taka zmienność uczyć co do zawodników z każdym meczem.Więcej czytać, rozwijać wyobraznie panowie.

Szkoda wyniku, ale wyraznie widac, ze pojedyncze bledy zadecydowaly o przebiegu meczu. Tragedii nie ma, jednak licze na spiecie sie w nastepnych dwoch meczach I zaklepanie scudetta.

Nie wiem co z tym Lichsteinerem sie stalo. Żółć mi kipi jak go widze.
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2015, 17:43 przez Hołek, łącznie zmieniany 1 raz.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:43

alessandro1977 pisze:Jakoś porażka z Parma przeszła mi bezboleśnie ale z Toro ? Glik teraz w mediach będzie bohaterem narodowym !
To chyba dobrze?jaki widzisz w tym problem?

Prawda jest taka,że Rzymianie również pogubili punkty.Lazio ostatecznie zremisowało.Tragedii więc nie ma.Z Fiorentiną powinien od początku zagrać Pepe,nawet fajnie się dziś zaprezentował.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:45

Emocje po meczu opadły i szczerze mam wywalone. :wink: Oczywiście porażka w derbach musi boleć, do tego w takich okolicznościach. Nasi jednak wyraźnie są rozluźnieni, o czym świadczyło także spotkanie z Parmą.

Paradoksalnie, mimo porażki, obecnie brakuje nam do majstra jedynie 4 punktów (remis Lazio). Czary. :D Zapomnijmy o tym pojedynku, bo w naszym przypadku nic to nie zmienia. Fakt faktem przegraliśmy z drwalami, waflami (czy jak ich tam nazwać), ale taka porażka być może uzmysłowi temu zespołowi, że gra się do końca, nawet mimo takiej przewagi w tabeli.
Babinicz pisze:
alessandro1977 pisze:Jakoś porażka z Parma przeszła mi bezboleśnie ale z Toro ? Glik teraz w mediach będzie bohaterem narodowym !
To chyba dobrze?jaki widzisz w tym problem?
Taki, że niesłusznie. Najbardziej przeceniany obrońca na Półwyspie Apenińskim.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:49

Z Fiorentiną nie zagra Bonucci(za kartki!).Tym samym trzeba posadzić na ławce jeszcze tylko Vidala,a Marchisio wstawić za Pirlo.Rotacja!Powiedzmy sobie szczerze,nie mamy co marzyć o motywacji na ligę.Tytuł to jedynie kwestia czasu,najważniejsze,żeby nie było kontuzji...
ps.Glik to dobry obrońca,poza tym nasz reprezentant.Jak można mu źle życzyć?


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:51

Szkoda, była szansa wykorzystać potknięcia reszty i zbliżyć się do mistrzostwa jeszcze bardziej. Ale i tak się zbliżyliśmy. No i szkoda naszej pięknej serii z Torino, ale mówi się trudno, to nie jest najważniejsze.

Ładna bramka Pirlo, tak w jego stylu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 17:53

Babinicz pisze:Glik to dobry obrońca,poza tym nasz reprezentant.Jak można mu źle życzyć?
Chyba Twój, bo nie mój. A Glika nie lubię za jego buńczuczne wypowiedzi odnośnie naszego klubu.

Chcieliście, by Juventus do ostatniego meczu ligowego przed pojedynkiem z Realem walczył o majstra, to macie. :smile:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 18:13

Morgesztern pisze:
alessandro1977 pisze:Jakoś porażka z Parma przeszła mi bezboleśnie ale z Toro ? Glik teraz w mediach będzie bohaterem narodowym !
Exactly. Już widzę Sport na TVN i nagłówek "Glik pokonał Juventus" czy coś w tym stylu...
Zawsze tak jest - Juve wygrywa jakiś ważny mecz, np. z Romą to cisza albo gadka o kontrowersyjnym/niesłusznym zwycięstwie Juve. A jak przegramy to będą o tym gadać pół godziny... Psy niech szczekają, nasza karawana dąży dalej :)

P.S. Najlepsze było przed rewanżowymi ćwierćfinałami LM jak w Sporcie TVP1 powiedzieli o każdym meczu oprócz Monaco-Juve (obiektywne media :rotfl: ).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 18:16

mrozzi pisze:Chcieliście, by Juventus do ostatniego meczu ligowego przed pojedynkiem z Realem walczył o majstra, to macie. :smile:
Jeżeli to coś można nazwać walką... teraz to my musimy tylko te mecze rozegrać.Rzymianie i tak nam podarują tytuł.
Glik i jego wypowiedzi,postaw się w jego sytuacji,jest kapitanem Torino.Tak trudno wam dać trochę radości?jacy tam oni nasi wrogowie... to drużyny z innych planet.Dla nich marzeniem jest gra w Lidze Europy,my zaś walczymy o Puchar Europy,więc skończcie te żale... bo mecz był o "pietruszkę".
mrozzi pisze:Chyba Twój reprezentant, bo nie mój.
A co ty jesteś z Albanii?


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 18:22

Babinicz pisze:jacy tam oni nasi wrogowie...
Bookuję bilet do Turynu. W geście pokoju <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> im w autobus. Daj kamienia.


Zablokowany