Serie A 14/15 (30): Parma 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:55

No cóż, bywa i tak. Parma wygrała w pełni zasłużenie.


Llorente mi było dzisiaj trochę szkoda. Wieszają się na nim ci obrońcy, wszystko na granicy faulu w najlepszym przypadku, a sędzia jakby nigdy nic. Kwintesencją była sytuacja, w której dostał łokciem w ryło i okazało się, że było to jego przewinienie :prochno:


Coman beznadziejny.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:55

Liczyłem na 1:0 w naszą stronę, ale nie mam pretensji. Priorytetem jest awans do ćwierćfinału.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:56

wiadomo porażka z ostatnią drużyną nie przystoi, ale po ostatnich wynikach i przed meczem z Monaco płakać nie będę, ale mimo wszystko żałuje, że to oglądałem


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:56

pumex pisze:Niezależnie od okoliczności, od naszej przewagi punktowej i od zbliżającego się ćwierćfinału LM, przegrana z typami, którzy po 28. meczach mieli 16 punktów, to wstyd. Ale może to i dobrze, bo dziś trochę jechało od naszych sodóweczką. Chyba za bardzo obrośli w piórka po ostatnich pochwałach, więc zimy prysznic na otrzeźwienie przed Monaco się przyda.

Licze na porządną rehabilitacje we wtorek!
I dobrze taki Ice Bucket Challenge się przyda. Są ludźmi. Olali ten mecz, wszystko na Stojanowa. Parma się spięła, ale to nasza zasługa że dziś ta porażka. Miejmy nadzieję, że to już ostatnia. Teraz czas na Monaco. Jeśli wygramy to zapomnę i wrzucę do pieca to spotkanie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:56

Vimes pisze:Liczyłem na 1:0 w naszą stronę, ale nie mam pretensji. Priorytetem jest awans do ćwierćfinału.
chyba do polfinalu.


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:57

Sprzedać LL. Wkurzony jestem po tym meczu.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:57

Nie ma co sie dziwic Cala druzyna jest nastawiona na spotkanie wtorkowe.
Najwazniejsze bedzie pokonac Monaco I pojechac do nich z porzadna zaliczka.
W sumie Parma nie taka slaba tak jak pokazuje ich miejsce w tabelii.
Chlopaki zagrali z sercem I trafili na mocno eksperymentalne sklad Juve stad taki wynik.
Mam nadzeje ze po wtorku wszysce zapomnimy o ta porazka.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:57

Trochę głupio, zwłaszcza, że nie dość, że liczymy na półfinał LM, to teraz mierzyć się będziemy z drużynami z miejsc 3 do 7 oraz interem, który się na nas zepnie. No trudno damy sobie radę ;)

Co do samego meczu, obraz nędzy i rozpaczy. Rozumiem, że koncetracja trochę leżała, ale piłkarze, którzy zwykle siedzą na ławce powinni się bardziej postarać. Było widać w poprzednich meczach, że potrafią.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:58

Monaco najważniejsze, wiadomo. No ale kurde, trochę wstyd :shock:


#AllegriOut
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:59

Najlepsze wrzutki Lichego to te z autu :D Kielon kolejny raz pokazał, że drewnem jest pierwszej klasy i gdyby nie postura, to w piłce nic by nie znaczył. Obok Padoina, Llorente, Comana najgorszy na boisku


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:59

Aha, jeszcze jedno.
Te "zmiany". :rotfl:
Morata wchodzi za najlepszego piłkarza na boisku (dzisiaj) zamiast Comana czy Llorente zdjąć...
Vitale...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2015, 20:01 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:59

Mati1990 pisze:Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, Ci co się śmiali z interu że z nimi zremisowali powinni dziś puknąć się w czoło. Przede wszystkim nasi powinni też się puknąć. Ja wiem, wtorek ważny mecz itd ale jasna cholera... ostatnia drużyna ligi, bankrut :lol:
Stary nie przesadzaj. Inter oprócz ligi nie ma nic, my gramy na 3 frontach i w wyjściowym składzie mielismy tylko 5 podstawowych zawodników. Szkoda przegranej, ale to była jedna z możliwości po któej nie musimy płakać. Inter wyszedłby na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ale my gramy dalej ;)
Lucas87 pisze:No, to już sobie przestali radzić bez Teveza. Nieporadność i lenistwo do kwadratu nic więcej. Zasłużona porażka z bankrutem.
Stary idź pierdzielić gdzie indziej. Jeden Tevez mało by zmienił.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:59

We Włoszech wszystko jest możliwe, najlepszy zespół, bezapelacyjny lider Serie A przegrywa z ostatnim zespołem w tabeli. Llorente i jego gra do końca to naprawdę jakieś nieporozumienie. W ogóle cała postawa zespołu w drugiej połowie to jakaś kompletna porażka. Wielkie brawa należą się zawodnikom Parmy za ten mecz, mimo, że są tym ostatnim miejscu to na takich najgorszych ogórów wcale nie wyglądają.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2015, 20:00 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 19:59

Dajcie już spokój z tym wstydem. Kto o tym wyniku będzie pamiętał za 2-3 tygodnie? Może już nawet za kilka dni wszyscy zapomną...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2015, 20:00

:rotfl: :rotfl: :rotfl: No dobra, brałem pod uwagę remis, bo naszym nie zechce się grać, ale przegrać? No nic, zapić i zapomnieć. Chociaż i tak najgorsze jest to, że po stracie bramki nie udało się na nich "usiąść" i zamknąć chociaż na ich połowie (już nie mówię na polu karnym), ale taka postawa naszych pokazuje, że on już grają mecz z Monaco...

Teraz to Parma musi się utrzymać - drużyna, która pokonała Juventus nie może spaść do Serie B :naughty: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany