Serie A 14/15 (28): JUVENTUS 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:39

gucio_juve pisze:
deszczowy pisze:Narzekacie jak baby, które nie mają orgazmu trzeci dzień z rzędu. 3 punkty są? Są. Scudetto w kieszeni w marcu a wy jojczycie.
:think: jak narzeka baba nie mająca trzeci dzień z rzędu orgazmu?
Zapytaj ją :D

(no offfence, ale aż się prosiło)


Fajnie, że dajemy sobie radę z niewygodnym przeciwnikiem. Jeszcze fajniej, że potrafimy to zrobić bez Pogby, Pirlo i Moraty. Nawet Pepe coś tam pogrywa.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:57

Z Morata zamiast Jorente mysle ze wygralibysmy wiecej, moim skromnym zdaniem lepiej zeby polatal sobie dzisiaj Coman za Jorente bo na pewno gorzej by nie zagral a miejsca dla szybkiego chloptasia obrona Genuy troche robila. Spoko wynik i spoko gra.Niedziela odfajkowana.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 18:22

Ancora CINQUE vittorie e il tricolore! 8)

Nie jest tajemnica, ze po LM niejedna ekipa ma problemy, ale nam sie udalo. Jest rewanz za to fuksiarskie zwyciestwo w pierwszej rundzie (choc ta dzisiejsza poprzeczka plus obrioniony karny takze o szczesciu gosci swiadcza).

Narzekac nie mozemy, choc nalezaloby popracowac nad dosrodkowaniami. Llorente przy pilce jak w slow motion, bledy Padoina, bezproduktywny Pepe. Narzekania mode off.

Swietnie poradzilismy sobie z tym maratonem. Malym zgrzytem jest wpadka z Viola, ale sytuacje mozemy jeszcze uratowac.

Zamykac temat majstra i koncentracja na LM.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 18:31

gucio_juve pisze:
deszczowy pisze:Narzekacie jak baby, które nie mają orgazmu trzeci dzień z rzędu. 3 punkty są? Są. Scudetto w kieszeni w marcu a wy jojczycie.
:think: jak narzeka baba nie mająca trzeci dzień z rzędu orgazmu?
Hehehe.
mrozzi pisze:Llorente przy pilce jak w slow motion,
Hahah.

Dobra,czas odpocząć od Juve.Wygraliśmy i basta!Majstr będzie majstrem.Teraz przerwa na reprezentacje.Włosi mają wyjazd do Bułgarii,a Polacy do... Irlandii.Wracając do Juve,to ja nie daje naszym żadnych szans w rewanżu z Violą.Nie da rady,Fiorentina tego nie zmarnuje.2:1 na wyjeździe zmarnować?to ile oni musieliby przegrać u siebie?to takie pieprzenie.Wkopiemy ten PW jak zwykle,to nasza taka nieoficjalna tradycja.Olać.Najważniejszym,tak,już w tej chwili naszym zadaniem to jest koncentracja na mecz z Monaco.Mam nadzieję,że to będzie jak w Rocky I,półfinał Rocky II,a finał Rocky IV.I nie wracamy już do V części.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 18:47

Babinicz pisze: ile oni musieliby przegrać u siebie?.
0:2 :prochno:

Duzo to nie jest.


Obrazek
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 19:05

To jest dużo.Nie porównujmy tego meczu do tego z Borussią.Fiorentina wyjdzie odprężona,a oni umieją grać u siebie.Ja sobie nie przypominam,żebyśmy wygrali we Florencji różnicą dwóch bramek.Zejdźmy na ziemię i nie nakładajmy na siebie dodatkowej presji.Ja na ten PW już nie liczę.


LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 19:07

Dzisiaj było kilka ujęć Pirlo na trybunach. Mógłby ktoś podesłać mi zdjęcie Maestro ?


Obrazek
Alexander De Large 655321
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 19:09

Babinicz pisze:.Fiorentina wyjdzie odprężona,
Nie nie będą, są po takim samym maratonie jak my a nawet cięższym bo grali częsciej ze wzgledu na LE, która grała tydzien po tygodniu.

Poza tym może im sie zdarzyć mecz jak z Lazio, gdzie po prostu byli zmęczeni po LE.


0:2 mozliwe
1:2 i dogrywka, BARDZO MOZLIWE.


Obrazek
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 19:42

.Fiorentina wyjdzie odprężona,a oni umieją grać u siebie.Ja sobie nie przypominam,żebyśmy wygrali we Florencji różnicą dwóch bramek.
https://www.youtube.com/watch?v=yv2v12XPCL4 :wink: Wiadomo Fiorentina już nie ta sama ale myślę, że jeśli wyłączymy z gry Salaha i będziemy skuteczni to stać nas na 2-0 szczególnie patrząc, że obrona Fiorentina do najpewniejszych nie należy.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:08

Boogey96 pisze:Wiadomo Fiorentina już nie ta sama ale myślę, że jeśli wyłączymy z gry Salaha i będziemy skuteczni to stać nas na 2-0 szczególnie patrząc, że obrona Fiorentina do najpewniejszych nie należy.
A u nas:
Vucinic -> Tevez
Matri -> Morata
De Ceglie -> Evra

Jeśli będzie nam zależało na awansie to jest on w naszym zasięgu. Terminarz naszych najbliższych meczów wygląda następująco: Empoli, Fiorentina, Parma, Monaco. Moim zdaniem przy obecnej przewadze w Serie A jesteśmy w stanie odpowiednio rozłożyć siły żeby utrzymać wysokie prowadzenie w lidze, przejść do dalszej fazy Pucharu Włoch i zgotować gorące powitanie Monaco.
BTW. Cieszę się, że gramy z francuską drużyną. Może ten mecz otworzy Marottcie oczy na tamten rynek.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:09

Arbuzini pisze: BTW. Cieszę się, że gramy z francuską drużyną. Może ten mecz otworzy Marottcie oczy na tamten rynek.
Ty to nie odpuscisz nie ? :prochno:

Wiem, że fapiesz nad Ligue one ;p


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:30

Babinicz pisze:Wracając do Juve,to ja nie daje naszym żadnych szans w rewanżu z Violą.
Serio ? To co tutaj robisz ? Może warto rozejrzeć się za nowym zespołem ?
A ja wierzę, pod warunkiem, że Max wystawi pierwszy garnitur...

A co do odpoczynku - dla mnie weekend bez Juve jest weekendem straconym bo reprezentacja mnie nie interesuje... :wink:


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:39

deszczowy pisze:Jeszcze fajniej, że potrafimy to zrobić bez [...], Pirlo
[*]

O dziwo gra (poza tradycyjnymi kopniakami we wlasne czolo Llorente, Pereyry, Lichsteinera i cienkiego Padoina. Emeryta Pepe i nabytego do uzupelniania skladu ilosciowego Matriego nawet nie rozliczam) calkiem fajna, wynik slabiutki o czym zawazyly szczesliwe detale Genoi - poprzeczka Kielona i elwer Apacza. 3:0 fajnie by sie prezentowalo w pomeczowych naglowkach.
Arbuzini pisze:Cieszę się, że gramy z francuską drużyną. Może ten mecz otworzy Marottcie oczy na tamten rynek.
O to to!

Podzielam zdanie, ze jesli naszym bedzie zalezalo na Coppa Italia, to jest to do zrobienia. W meczu z Empoli (Rugani dzisiaj brama :prochno: ) pol-rezerwowy sklad, a na rewanz we Florencji pelna paka. Morale po awansie do dalszej rundy LM sa dobre, nasi na kozaku, w glowach spokoj. Moga zjesc Fiorke juz w tunelu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:40

Przed meczem 1-0 brałem w ciemno. Najważniejsze po Borussi było wymęczenie 3pkt. i spokojne udanie się na przerwę repr.
Gol Teveza cudowny.

Osobno ocenię karnego. Mamy duży problem i nie interesują mnie żadne tłumaczenia. Jak sędzie podyktował 11stkę, mówię, tylko nie Vidal niech Tevez podejdzie, jest w gazie i co? Bramkarz nie rozgrzany, 5 min. na murawie i wyjmuje go spokojnie...zresztą ten gość wyjął Ljajica od razu po wejściu na boisko :roll: Karny strzelony na wysokości idealnej do obrony. Przykre, że nie mamy pewnego wykonawcy w tym aspekcie, w tym momencie bardziej prawdopodobny jest gol z wolnego Pirlo niż wykorzystanie karnego przez nas. Zobaczcie jak wali karne Menez w pogrążonym w kryzysie Milanie. Można?

LLorente nawet nie oceniam bo po co go znowu besztać? Jest do odpalenia i tyle, Padoin nie istnieje w ofensywie. Kolejny przeciętny mecz Vidala, w 2 połowie 2 fatalne straty w 2 min. I te wrzutki Pepe i Pereyry, oni mają czucie w nogach? :-D
Barzagli to fenomen. Nie grać ponad pół roku i wrócić w takim stylu, klasa. A to wybicie piłki sprzed nosa napastnika :bravo:
4 mecz z rzędu na zero też może cieszyć :ok:

Bardzo dobry wynik, plan wykonany, niech nasi się możliwie zregenerują. Ciekawe co jeszcze ujrzymy w dzisiejszej kolejce, chociaż cały Świat patrzy w stronę Hiszpani 8)
Ostatnio zmieniony 22 marca 2015, 20:42 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:40

Babinicz pisze:To jest dużo.Nie porównujmy tego meczu do tego z Borussią.Fiorentina wyjdzie odprężona,a oni umieją grać u siebie.Ja sobie nie przypominam,żebyśmy wygrali we Florencji różnicą dwóch bramek.
A ja sobie przypominam, ze wygralismy nawet roznica 5 ramek tam :wink:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany