Serie A 14/15 (24): JUVENTUS 2-1 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 11:55

Przykro to się czyta wypociny kibiców, którzy już przed meczem skreślają drużynę. Co do Allegriego to jeszcze niedawno był cacy i wszystko super teraz do zwolnienia, ja powiem tylko, że trenera poznaje się po tym jak i czy wyciągnie drużynę z kryzysu także poczekajmy i zobaczymy, jak nie wyciągnie Juve z kryzysu to się z nim pożegnamy. Nie oszukujmy się 1/4 jak się uda to i tak byłby dobry wynik i na więcej potencjału ta drużyna nie ma na tą chwilę. Pewnie hejty spadną głównie na trenera, ale to zarząd ostatniego lata zapomniał,że klub trzeba sukcesywnie wzmacniać, jak latem im się to nie przypomni to będzie źle.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 12:06

Mi się wydaje, że są ludzie na forum, którzy tylko czekają na nieudany mecz. Jeśli wygrywamy i gramy ok - cisza. Jeśli tylko zdarzy się słabszy mecz, nagle okazuje się, że nasza forma to równia pochyła od kilku miesięcy i tylko ślepy Allegri tego nie widzi.
Ja wiem, że wymagamy pełnej koncetrancji na mecz z Atalantą przed 1/8 LM i wiem też, że wysoka forma powinna być przez cały rok. Za Conte tak było, jasne. A te remisy i męki ze słabszymi, po to żeby dostać w LM od tych lepszych... no tak, miał pecha.

Od miesiąca gramy słabiej, ale wiadomo było, że przyjdzie dołek. Fajnie, że punktujemy i we wtorek okaże się, co możemy z tą formą osiągnąć w LM. A nuż się przełamiemy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 12:14

The_Sickness pisze: Pirlo nie jest w stanie nic z tej pozycji zagrać dobrego do przodu, długie piłki potrafi zagrać Bonucci, trzeba było mu powierzyć tę rolę. Pirlo musi być ustawiony bliżej środka pola, a na pewno na połowie przeciwnika. Na swojej połowie jest zagrożeniem i nie daje nic z przodu.
Swoje najlepsze sezony Pirlo rozgrywał jako cofnięty rozgrywający właśnie...

PS zwieść, nie zwieźć


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 12:20

Łukasz pisze:
The_Sickness pisze: Pirlo nie jest w stanie nic z tej pozycji zagrać dobrego do przodu, długie piłki potrafi zagrać Bonucci, trzeba było mu powierzyć tę rolę. Pirlo musi być ustawiony bliżej środka pola, a na pewno na połowie przeciwnika. Na swojej połowie jest zagrożeniem i nie daje nic z przodu.
Swoje najlepsze sezony Pirlo rozgrywał jako cofnięty rozgrywający właśnie...

PS zwieść, nie zwieźć
tylko że teraz cofa się jeszcze głębiej wyrzucając środkowych obrońców na boki a sam zostaje ostatnim zawodnikiem przed buffonem. Ostatnim!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 12:42

Szikit pisze:Mi się wydaje, że są ludzie na forum, którzy tylko czekają na nieudany mecz. Jeśli wygrywamy i gramy ok - cisza. Jeśli tylko zdarzy się słabszy mecz, nagle okazuje się, że nasza forma to równia pochyła od kilku miesięcy i tylko ślepy Allegri tego nie widzi.
Ja wiem, że wymagamy pełnej koncetrancji na mecz z Atalantą przed 1/8 LM i wiem też, że wysoka forma powinna być przez cały rok. Za Conte tak było, jasne. A te remisy i męki ze słabszymi, po to żeby dostać w LM od tych lepszych... no tak, miał pecha.

Od miesiąca gramy słabiej, ale wiadomo było, że przyjdzie dołek. Fajnie, że punktujemy i we wtorek okaże się, co możemy z tą formą osiągnąć w LM. A nuż się przełamiemy.
Nie zgadzam się. Jestem zawsze optymistycznie nastawiony i zawsze staram sie wylapywac pozytywne rzeczy, ale wczoraj pilkarze przegieli. Ani ładu ani skladu. Rozumiem slabsze mecze, ale ta druzyna notuje spadek systematyczniie, a przed nami najwazniejszy meisiac sezonu. LM , decydujace rostrzygniecia w lidze jak i w Coppa.

Allegri przejrzyj na oczy, Pirlo i LLorente nie nadaja sie do 11 tylko chamuja tą druzynę.Korzystaj z Ogbonny i rezerwowych bo druzyna wypala sie z meczy na mecz.


ps jak ktos wylozy w lecie te 20 mln na LLorente w obecnej formie to ogole brode ktora zapuszczam juz 3 miesiace.


Obrazek
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2015, 13:18

Wazne zwycięstwo i piękna bramka Pirlo :)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2015, 11:50

Wszystko o meczu zostało napisane. Chcę tylko napisać, że Atalanta atakuje nas za pośrednictwem fb i twittera, że gol Llo ze spalonego. Szkoda tylko, że zapomnieli o 2 sytuacjach z których można było podyktować karniaka dla Juve. Hipokryzja nie zna granic. I zaczęło się od Romy. To już naprawdę przekracza granicę dobrego smaku, że co kolejkę prawie posądza się o spiski dla Juve. :angry:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2015, 12:11

Elo Vidal:) pisze:Chcę tylko napisać, że Atalanta atakuje nas za pośrednictwem fb i twittera, że gol Llo ze spalonego.
Nie do końca. Na gorąco napisali, że był spalony, bo faktycznie można było odnieść takie wrażenie po powtórkach pokazywanych od razu po golu, ale potem w przerwie telewizja pokazała ujęcia z szerszego kąta, na których widać, że spalonego nie było przez Cigariniego ustawionego blisko chorągiewki, a Atalanta się poprawiła - FB / TT.


filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2015, 15:32

Bramki Llorente i Pirlo :shock: Udane "Święto Drewna" w Turynie :-D
Cabrini_idol pisze:Allegri przejrzyj na oczy, Pirlo i LLorente nie nadaja sie do 11 tylko chamuja tą druzynę.Korzystaj z Ogbonny i rezerwowych bo druzyna wypala sie z meczy na mecz.
Popieram :ok:


Zablokowany