Serie A 14/15 (22): JUVENTUS 3-1 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:34

Ładna asysta Moraty. Alvaro sprawia, że coraz szybciej zapominam o Llorente. Tevez zrobił co do niego należało, ciągle dysponuje przyzwoitą szybkością.
Co do Bonucciego - dla jego zdrowia wolałbym aby już bramek nie strzelał :D Myślałem, że sobie krzywdę zrobił !
Widoczna przwaga Juve w środku pola.
Przy bramce dla Milanu: Vidal został po prostu przeleciany przez tego Antonelliego.
Milanowi wyleciał chyba ich najlepszy zawodnik, a Cerciego to przywitali jak dzisiaj CR7 na Atletico.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:35

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. 13 strzałow do 3 Milanu. Milan walczy i gra najlepszy mecz od jakis 3 miesiecy ale to i tak nie starczy na Juventus w sredniej formie.


Dorzucamy dwa po przerwie i 4 : 1 konczymy mecz.


Essien to burak.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:36

Przyjemnie się ogląda dzisiaj ten mecz. Oby w drugiej połowie nasi nie odpuścili.
Muntari z Lopezem przy golu Bonuca :prochno: stoją metr od siebie na linii bramkowej i pokazują spalonego :ok: W ogóle Muntari z opaską kapitańską podsumowuje miejsce w jakim Milan się teraz znajduje. Nie wyobrażam sobie żebyśmy nie mieli dzisiaj zdobyć 3 punktów.


#AllegriOut
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:36

Co to był za random, w sytuacji gdy Bonuc rzucił długa piłkę do nikogo, ta zmierzała w stronę narożnika, a Pogba na sprincie wyprzedził zawodnika Milanu i jeszcze utrzymał ją w boisku? :prochno: Zaccardo?
Il Capitano też niezłego mają, tydzień temu Alex, a dziś Muntari ( mimo, że Alex też gra ).
Trzeba coś wepchnąć, bo jeszcze znowu strzelą z rożnego i będzie kupa.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:36

Powiem tak: mecz bardzo dobry dla postronnego widza, żywy, sporo walki i fajnych akcji. Natomiast dla kibica Juventusu... no cóż, biorąc pod uwagę defensywny kabaret Milanistów, prowadzenie tylko 2:1 to lekki wstyd.

Podoba mi się Morata, podoba mi się Padoin, podoba mi się Marchisio, podoba mi się Tevez, całkiem nieźle gra Padoin.

Na minus niewidoczny Pirlo i jak na moje oko Pogba, który mało konkretnego daje drużynie.

Nie zróbmy siary, wygrajmy!


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:36

Denerwuje mnie to nie podawanie do Moraty np. No ludzie gość wychodzi na pozycje to reszta ma to w nosie. Gdyby to szedł Marchisio albo Vidal piłka automatycznie by poszła. Cykory. W tej połowie powinno być przynajmniej 3 jak nie 4 bramki bo Milan jest przeraźliwie słaby. Pogba się podłożył przez co niesłusznie kartkę zarobił Essien.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:36

Milan chyba przy bramce Bonucciego czepiał się Teveza, z innej perspektywy mogli myśleć, że zagrał ręką.
Milan w obronie nic nie prezentuje.

Podoba mi się Vidal, mimo błędu w obronie.


A i jeszcze jedno, to ten sam bramkarz, który w tamtym sezonie bronił tak dobrze?
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 21:38 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:37

Mecz dziwny. Gol Milanu po głupiej akcji i jakaś taka niemrawość przy golu Bonuca (na początku myślałem, że nie ma gola, bo komentatorzy cicho :doh:).
Fajny meczyk Padoina. Ja tam jestem jego fanem. Solidny na każdej pozycji, zgadza się na bycie zapchajdziurą. Morata też niczego sobie.
Milan i obrona. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 21:37 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:37

Fajny, szybki mecz. Czas mi zleciał niesamowicie. Milan tak nie trzyma linii, że aż szkoda tego nie wykorzystać.Podoba mi się także nasz pressing. Doskakujemy we trzech jak dzikie świnie.Murzynki w czerwono czarnych strojach coś nie mają dziś dnia. :lol:

btw. Zdaje mi się, czy Padoin trzęsie dziś prawą flanką jak arab rozklejonym sandałem?


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:38

pumex pisze:Jak to skwitowali sami tifosi Milanu na swoim forum:
Obrazek
Liczę na kawał porządnego występu z naszej strony, z pianą na pysku i z chęcią pewnej wygranej, bez kunktatorstwa. Za rywali mamy dziś zgraję przybłędów. Wykorzystajmy to!
To chyba, jakby Juve grało pomocą Sissoko, Melo, Poulsen i liczyło, że rozegrają piłką :rotfl: Czo z tym Padoinem się podziało :shock: Szacun


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:38

Podoba mi się gra. W końcu widać jakiś polot, tempo przyspieszyło. Nawet Padoin całkiem ładnie się pokazuje :-P. Alvaro się rozkręca, jeśli to nie jest jednorazowy wyskok, to możemy mieć z niego dużo uciechy.
Liczę, że jeszcze coś dołożymy.

Widzieliście, jak Vidal oapnował długą piłkę w trakcie przewracania się, jakoś koło 40 minuty :-D?
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 21:39 przez Donnie, łącznie zmieniany 1 raz.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:38

To jest, aż smutne jaki Milan jest słaby. Szkoda, że daliśmy sobie strzelić bramkę. Liczę, że dopiszemy jeszcze z dwie bramki do Naszego konta. Ogólnie nie jest źle, fajnie że gra Morata a nie Llorente.


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:38

Padoin ładnie nurkuje... reszta na plus. Morata i Tevez to mega szybki duet.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:38

Gra Juve wygląda dobrze, ale te błędy w obronie przy rzutach rożnych są strasznie wkurzające. Po raz kolejny gol stracony w taki sposób przy prowadzeniu 1:0, ale nadal nie ma wyciągania z tego wniosków, ponieważ 41 minuta a piłka po dośrodkowaniu z rogu boiska przechodzi sobie bez problemu przez nasze pole karne - aż dziwne, że żaden z graczy Milanu nie wykorzystał takiej okazji...

Ostatnio mamy gorsze drugie połowy, ale bez przesady, przy tak grającym Milanie trzeba jeszcze strzelić gola lub 2 do 60 minuty i spokojnie dograć ostatnie pół godziny.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 21:39

A no i ja muszę przyznać, że dzisiaj póki co w końcu podobał mi się Morata :ok:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 21:39 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
Zablokowany