Serie A 14/15 (22): JUVENTUS 3-1 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 01:48

wloski pisze:A najlepsze, że Evra, którego większość obrzuca shitem gra praktycznie w każdym meczu (zresztą dobrze, bo się ogarnął).
ObrzucaŁA. Od jakiegoś czasu nikt Evry nie krytykuje, bo i specjalnie nie ma za co :wink:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 09:16

wloski pisze:Za Padoina zagra Pereyra - sprawdzone info. A najlepsze, że Evra, którego większość obrzuca shitem gra praktycznie w każdym meczu (zresztą dobrze, bo się ogarnął).
Najgorsze jest to ze wiekszosc krytykuje i Padoina i Evre, a tak naprawde ni Włoch ni Francuz nie prezentuja złego poziomu.

Chyba nigdy w zyciu nie bylo takiej sytuacji u booków na ten mecz.

Juventus 1,36 ;O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 16:21

Kadra Milanu:
Abbiati, Gori , Diego Lopez

Albertazzi, Antonelli, Alex, Bocchetti, Paletta, Rami, Zaccardo

Essien, Mastalli, Muntari, Poli, Suso, Van Ginkel

Bonaventura, Cerci, Honda, Menez, Pazzini

Szczególnie ich pomoc :think:
Padoin tam spokojnie walczyłby o miejsce w 11 :)
Ten mecz trzeba po prostu wygrać, Milan jest przesłaby do tego jeszcze na dodatek nieźle osłabiony i 3pkt muszą zostać w Turynie:)


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 17:54

Jeżeli wyjdziemy 3 5 2 z Llorente i Pirlo czyli kombinacją wszystkiego co u nas najgorsze, to obawiam się, że możemy skończyć z 1 pkt, oby udało się szybko strzelić, liczę, że Pogba z Tevezem wygrają nam ten mecz


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 21:42

AdiJuve pisze:Kadra Milanu:
Abbiati, Gori , Diego Lopez

Albertazzi, Antonelli, Alex, Bocchetti, Paletta, Rami, Zaccardo

Essien, Mastalli, Muntari, Poli, Suso, Van Ginkel

Bonaventura, Cerci, Honda, Menez, Pazzini

Szczególnie ich pomoc :think:
Padoin tam spokojnie walczyłby o miejsce w 11 :)
Ten mecz trzeba po prostu wygrać, Milan jest przesłaby do tego jeszcze na dodatek nieźle osłabiony i 3pkt muszą zostać w Turynie:)
Bona, Czerczill i Honda to tak naprawde pomocnicy, bo skrzydlowi to raczej pomocnicy, niz atakujacy. Honda tez czesto grywa na AMFie, wiec tym bardziej.
Poza tym, nie chce nic mowic, ale Padoin u nas tez walczy o miejsce w 11, i calkiem sporo razy sie pokazywal w ostatnich kilku sezonach, nawet w tym gdzie mamy sklad prawie kompletny gra swoj :prochno:
Co nie zmienia faktu, ze prezentuja sie biednie, i tacy zawodnicy jak Paletta, Rami, Albertazzi i Bochetti to przy Maldinim, Nescie czy nawet Kaladze smiech na sali. Natomiast emerytowany Essien, Muntari, Suso, Van Ginkel czy Bonaventura to przy Gattuso, Pirlo, Seedorfie, Kace, Rui Coscie, Ambrosinim czy Albertinim to płacz, bieda i spodnie w urynie.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 21:55

Wlasnie przeczytalem, ze Teveza jakies chorobsko bierze i jego wystep jest zagrozony...

Trening w sniegu. :angry:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 22:32

Dobry Mudżyn@
Chodziło mi o środek pomocy:)
Co do Padoina to nie przesadzajmy,że on walczy o skład, gra w 11 tylko wtedy kiedy musi no i PW + kolejki po zapewnieniu majstra:)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 22:41

mrozzi pisze:Wlasnie przeczytalem, ze Teveza jakies chorobsko bierze i jego wystep jest zagrozony...

Trening w sniegu. :angry:
Ale mamy panienki w zespole :lol: Który to już, 5 w przeciągu 2 tyg.? :-D Niech nie straszą. Ja taką gorączkę załatwiam w dzień. Ma takich lekarzy, że muszą go postawić na nogi. Nie ma nawet opcji żeby jutro nie zagrał.


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 23:03

Niech weźmie jakieś antybiotyki, pogra godzinę, ustrzeli coś, a potem może chorować... liczą się trzy punkty a z atakiem Morata - Llorente w obecnej formie nie rozstrzelalibyśmy Pescary :prochno:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 23:11

Niech Apacz pójdzie z Bonucem do tej piwnicy, nażrą się czosnku, to będzie mógł grać :)

To co? Llorente-Matri z Vidalem za plecami i Pirlo na regiście?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 23:28

Mecz z Milanem traktuję w kategorii "must win". Nie ma zmiłuj, nie obchodzi mnie nic, totalnie nic - brak Teveza, brak Caceresa, pieruny siarczyste czy żaby spadające z nieba i brak ciepłej wody w kranach. Po prostu to ma być zwycięstwo, jesteśmy drużyną lepszą i ewentualna wtopa podobna do tej z Interem spowoduje u mnie niekontrolowany atak złości. Trzy ostatnie mecze zagraliśmy słabo - koniec tego. Żadne van Ginkele, Czercie, Muntarie, Polie i inne przypadkowe istoty nie mają prawa wywieźć z Juventus Stadium choćby źdźbła trawy, nie mówiąc o jakichkolwiek punktach. Mam nadzieję, że Allegri zrozumiał mój klarowny przekaz 8) 8)


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 23:56

Oj dzieci, dzieci... Grypę leczy się tylko objawowo i musi to przechorować. A antybiotyki działają po około 3 dniach. Jeśli nie chcecie żeby nam zawodnik na dłużej wypadł przez powikłania to niestety, ale Tevez jutro nie gra.

przemo134 pisze:oj Kamex Kamex22, grypy nie leczy sie antybiotykiem ;)
Szkoda, że skrót myślowy Ci nie podszedł. Nie wiem czy to grypa czy coś bakteryjnego np angina. Leczenie objawowe samo przez się mówi. W kolejnym zdaniu antybiotyk dotyczył ewentualnej choroby bakteryjnej.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 17:45 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 00:07

oj Kamex Kamex22, grypy nie leczy sie antybiotykiem ;)

a obecnosc Pirlo i Llorente na boisku to dla Milanu tak, jakby grali przynajmniej w dwunastu.


Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 00:26

Mecz z Milanem traktuję w kategorii: my możemy, oni muszą. Milan jest faworytem, to nie ulega wątpliwości. Ich wyniki w ostatnich 3 latach pokazują, co Juventus zrobił źle, a ich taktyka niszczy naszą na każdy możliwy sposób. A wykonawcy? Cóż, przy Essienie Marchisio to pionek, Vidal buty może czyścic genialnemu Poliemu*, a Pirlo w szczycie swej kariery nigdy nie był tak genialny jak obecnie Van Ginkel. O Suso, który poprowadził Liverpool do v-ce mistrzostwa Anglii nie mówiąc.
A ich obrona? Psychiczna skała Mexes, który nie zagra przez fatalną sędziowską decyzję, mocno doświadczony Bonera, w tym aspekcie zjadający Bonucciego i Chielliniego razem wziętych na śniadanko wysokobiałkowe, Bocchetti, który w Rosji udowodnił klasę i Antonelli, o którego biły się największe kluby (Sycylii). O ataku nie wspomniałem celowo, bo Mattia Destro to as, który dwoma kontaktami z piłką zdobędzie dwa gole. A bramkarz? Przy takiej potędze obrony i pomocy Milanu, nawet nieco podstarzały Peruzzi strzeliłby kilka bramek.
Czego oczekiwać w tym meczu?
Każdy inny wynik niż 0:37 będzie dla mnie zaskoczeniem.
*Poliemu, czy Polemu? Polska odmiana narzucałaby opcje drugą, jednak nie brzmi ona zbyt dobrze. Jako fan tłumaczeń dynamicznych skłaniam się ku opcji pierwszej, dlatego też taka została zastosowana w tekście głownym.
2 post.
Wojttek pisze:do usunięcia, jak moja egzystencja
Ps. A, no i chciałem kartkę. Nie daliście. Dlaczego? Na pewno złamałem regulamin. Nie raz. Ani nie osiem. No? Nawet sam wysłałem niebiesko kartkie.
Nie no, bez jaj. Mam przytoczyć paragrafy?
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2015, 00:32 przez Wojttek, łącznie zmieniany 2 razy.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2015, 10:57

Wojttek pisze:
Jacky pisze:
jakku1 pisze:Morata ma srednia goli/asyst na minute niewiele gorszą od Teveza. Serio.
Takie bramy, co on szczelił, to i ja bym szczelił. Serio.
zabekmj23 pisze:co czytam na forach to Menez gra bardzo samolubnie co nie zmienia faktu ze za darmo to była naprawdę okazja
Robben-touch :smile:

Juventus tego meczu na pewno nie przegra, ale czy wygramy? Milan to nie Hellas, a nasi pod wplywem wloskiej mentalnosci lubia olac sprawe. Dokladajac do tego balast w postaci tandemu Pirlo-Llorente, gladko jak na oliwce nie pojdzie. Mowie Jak Jest 8)
Arkadiusz? Czy Robert?
Grzegorz.
Jego bramy nie byly niczym nadzwyczajnym. Morata, to jak do tej pory (przebieg calej jego kariery) mistrz patelni i tyle.
Dragon pisze:Ja taką gorączkę załatwiam w dzień.
Do tell :think:
pumex pisze:Mecz z Milanem traktuję w kategorii "must win". Nie ma brak ciepłej wody w kranach.
Przypomnialy sie czasy juniorki :smile:

Czekam na mecz, robie spaghetti.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany