Serie A 14/15 (21): Udinese 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 19:22

wojczech7 pisze:Czyli rozumiem, że np. sukces Stocha na Olimpiadzie również obszedł tylko kibiców skoków narciarskich, a z medalu Zbyszka Bródki cieszyli się wyłącznie tru-ultrasi panczenów? :ok:
Gdyby gdzieś odbywały się zawody w dojeniu świni na czas i jakiś Polak byłby uznawany za jednego z głównych faworytów, to też byś śledził te mistrzostwa z zapartym tchem?

Co innego cieszyć się na zasadzie przeczytać w gazecie że coś takiego miało miejsce i stwierdzić "aha, fajnie", a co innego rajcować się dyscypliną sportu, której się na co dzień nie śledzi i o której nie ma się zielonego pojęcia i jeszcze na forum Juventusu pukać się w czoło że ktokolwiek oglądał mecz Starej Damy.

Szkoda że Tevez nie trafił w bramkę, gdyby strzelił to pewnie byśmy wygrali.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 19:25

zahor, nikt nie puka sie w czoło jak można bylo ogladac mecz Juve zamiast szczypiornistów. Po prostu niektórzy stwierdzili, że nie warto było oglada tak slabej gry zespołu, która powinna zjadac każdego w tej lidze na podwieczorek i lepiej było ogladnąć emocjonujacy mecz reprezentacji polski w pilke reczną , która od prawie 10 lat przynosi nam wieksze bądź mniejsze radości.

Mam nadzieję, że to tylko zlekceważenie rywala i forma mimo wszystko nie jest taka jaką widzieliśmy w meczu z Parmą i Udine, bo coraz bliżej konfrontacji z BVB, a chyba nie przeżyłbym porażki z tak slabż drużyna jaką jest obecnie Borussia Dortmund. To byłby kolejny wielki cios w ligę włoską.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 20:00

zahor pisze:
wojczech7 pisze:Czyli rozumiem, że np. sukces Stocha na Olimpiadzie również obszedł tylko kibiców skoków narciarskich, a z medalu Zbyszka Bródki cieszyli się wyłącznie tru-ultrasi panczenów? :ok:
Gdyby gdzieś odbywały się zawody w dojeniu świni na czas i jakiś Polak byłby uznawany za jednego z głównych faworytów, to też byś śledził te mistrzostwa z zapartym tchem?

Co innego cieszyć się na zasadzie przeczytać w gazecie że coś takiego miało miejsce i stwierdzić "aha, fajnie", a co innego rajcować się dyscypliną sportu, której się na co dzień nie śledzi i o której nie ma się zielonego pojęcia i jeszcze na forum Juventusu pukać się w czoło że ktokolwiek oglądał mecz Starej Damy.
Wyobraź sobie, że niektórzy mają szersze horyzonty i potrafią interesować się więcej niż jedną dyscypliną sportu.

Mam osobisty sentyment do piłki ręcznej większy niż do futbolu, więc daruj sobie tego typu wycieczki personalne.

Raz jeszcze - przepraszam, jeśli kogoś uraziłem wyrażając swoje zdziwienie ( :think: )...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 20:41

wojczech7 pisze: Wyobraź sobie, że niektórzy mają szersze horyzonty i potrafią interesować się więcej niż jedną dyscypliną sportu.
Jestem sobie w stanie to wyobrazić dość łatwo, gdyż sam interesuję się wieloma. Interesuję się = uprawiam i oglądam, niezależnie od tego czy akurat sukcesy odnoszą w nich Polacy czy nie. A że akurat piłki ręcznej wśród nich nie ma - tak wyszło.
wojczech7 pisze: Mam osobisty sentyment do piłki ręcznej większy niż do futbolu, więc daruj sobie tego typu wycieczki personalne.
Cieszy mnie to niezmiernie, tylko jak to się ma do skoków narciarskich i jazdy na łyżwach, czyli sportów absolutnie niszowych, do to których się odwoływałeś? Do nich też masz osobisty sentyment?
wojczech7 pisze: Raz jeszcze - przepraszam, jeśli kogoś uraziłem wyrażając swoje zdziwienie ( Think )...
Nie sądzę żeby ktoś tutaj poczuł się poważnie urażony, bardziej zdziwiony takim, a nie innym podejściem. Nie ma co dalej drążyć tematu, ale proponowałbym na przyszłość nie wyjeżdżać na tym forum z tekstami "No bez jaj, oglądaliście Juventus? Przecież w tym samym czasie...".


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 21:41

Ej, ale to był serio świetny mecz jako widowisko. Dramaturgią przewyższał razem wzięte wszystkie spotkania Juventusu z okresu ostatnich 5 lat.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 21:55

Arbuzini pisze:Ej, ale to był serio świetny mecz jako widowisko. Dramaturgią przewyższał razem wzięte wszystkie spotkania Juventusu z okresu ostatnich 5 lat.
No piłka ręczna ma to do siebie, zwałasza w wykonaniu naszych :prochno: Emocji nigdy nie brakuje.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 21:56

Arbuzini pisze:Ej, ale to był serio świetny mecz jako widowisko. Dramaturgią przewyższał razem wzięte wszystkie spotkania Juventusu z okresu ostatnich 5 lat.
Mecze naszej kadry w ręczne to chyba najlepsze thrillery ostatnich lat napisane przez samo życie:)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 22:53

zahor pisze:
wojczech7 pisze: Wyobraź sobie, że niektórzy mają szersze horyzonty i potrafią interesować się więcej niż jedną dyscypliną sportu.
Jestem sobie w stanie to wyobrazić dość łatwo, gdyż sam interesuję się wieloma. Interesuję się = uprawiam i oglądam, niezależnie od tego czy akurat sukcesy odnoszą w nich Polacy czy nie.
Wyczuwam pewną implikację, ale na nią nie odpowiem, bo mija się ona z prawdą. ;)
zahor pisze:
wojczech7 pisze: Mam osobisty sentyment do piłki ręcznej większy niż do futbolu, więc daruj sobie tego typu wycieczki personalne.
Cieszy mnie to niezmiernie, tylko jak to się ma do skoków narciarskich i jazdy na łyżwach, czyli sportów absolutnie niszowych, do to których się odwoływałeś? Do nich też masz osobisty sentyment?
W złym momencie posłużyłem się ich przykładem, przez co źle mnie zrozumiałeś. Jak teraz na to patrzę - przyznaję, że miałeś do tego prawo.
Ktoś wcześniej pisał pogardliwie o sukcesie Polaków, jakoby w ogóle go to nie interesowało, bo się ręczną nie interesuje. Jestem skłonny się założyć, że te same osoby zachwycały się Stochem, czy Bródką... Teraz wszystkich cieszących się z sukcesu Naszych kpią i szufladkują jako niedzielnych kibiców. Z Misiem na czele. Nie tędy droga.
zahor pisze:
wojczech7 pisze:Raz jeszcze - przepraszam, jeśli kogoś uraziłem wyrażając swoje zdziwienie ( Think )...
Nie sądzę żeby ktoś tutaj poczuł się poważnie urażony, bardziej zdziwiony takim, a nie innym podejściem. Nie ma co dalej drążyć tematu, ale proponowałbym na przyszłość nie wyjeżdżać na tym forum z tekstami "No bez jaj, oglądaliście Juventus? Przecież w tym samym czasie...".
Ktoś tutaj nazwał mnie bezczelnym za to, że się zdziwiłem, więc wiesz... Poza tym nie napisałem tego, co tu sugerujesz... :wink: Podkreślam raz jeszcze - oglądałem mecz Juventusu z Udinese. Po prostu w obliczu wydarzeń w Katarze oraz tym, że był w zasadzie o pietruszkę, nie rwałem włosów z głowy po końcowym gwizdku i zdziwiło mnie, że niektórzy to robili. Tyle.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2015, 23:37

wojczech7 pisze:Co do Twoich wyobrażeń - nie mierz wszystkich swoją miarą. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że wiem na temat szczypiorniaka więcej, niż Ty na temat futbolu. Inny by się chwalił, ja mówię jak jest :wink:
i ja nie twierdzę, że tak jest. Tylko to, że ktoś lubi skoki narciarskie, ręczną, siatkówkę (to jet teraz trendy wśród wąsaczy, nie?) nie jest wymierne ich "szerokiemu horyzontowi", tylko to, że akurat to lubią. A inni nie. Problem leży gdzieś indziej - wyskakujesz na forum kibiców(!) Juventusu z wielkim zdziwieniem, że oglądali mecz Juventusu(!!), zamiast oglądać inny mecz w innej dyscyplinie (!!!). To jest wbrew zasadom każdej logiki, a swoje zachowanie i preferencje określasz jako "normalne". No popłynąłeś. Sam poruszasz temat, a nikt nie broni Ci oglądać szczypiorniaka czy jakiś inny zjazd na gnojówce. Za to innych osądzasz od czci i wiary.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2015, 07:19

pan Zambrotta pisze:
wojczech7 pisze:Co do Twoich wyobrażeń - nie mierz wszystkich swoją miarą. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że wiem na temat szczypiorniaka więcej, niż Ty na temat futbolu. Inny by się chwalił, ja mówię jak jest :wink:
i ja nie twierdzę, że tak jest. Tylko to, że ktoś lubi skoki narciarskie, ręczną, siatkówkę (to jet teraz trendy wśród wąsaczy, nie?) nie jest wymierne ich "szerokiemu horyzontowi", tylko to, że akurat to lubią. A inni nie. Problem leży gdzieś indziej - wyskakujesz na forum kibiców(!) Juventusu z wielkim zdziwieniem, że oglądali mecz Juventusu(!!), zamiast oglądać inny mecz w innej dyscyplinie (!!!). To jest wbrew zasadom każdej logiki, a swoje zachowanie i preferencje określasz jako "normalne". No popłynąłeś. Sam poruszasz temat, a nikt nie broni Ci oglądać szczypiorniaka czy jakiś inny zjazd na gnojówce. Za to innych osądzasz od czci i wiary.
"No i już, no i cześć. Jakie są teraz procedury?" :smile:

Nie no, macie rację - nie to miejsce, nie ten czas.

Tzn. zdziwiony jestem dalej, ale nie powinienem był, sądząc po reakcjach, tego zdziwienia wyrażać w ten sposób.

A Ty, drwiący z Januszy Andrzeju, przypomnij sobie, jak w barwach narodowych szedłeś kibicować na wrocławską strefę podczas Euro, wcześniej zarzekając się, że Cię ta reprezentacja ni ziębi, ni grzeje, boś tru-ultras squadry ;)

edit: Mudżyn - też oglądałem jedno i drugie :wink:
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2015, 08:26 przez wojczech7, łącznie zmieniany 1 raz.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2015, 08:13

wojczech7 pisze: Nie no, macie rację - nie to miejsce, nie ten czas.

Tzn. zdziwiony jestem dalej, ale nie powinienem był, sądząc po reakcjach, tego zdziwienia wyrażać w ten sposób.
A ja nie uwazam zebys zle zrobil :D Zrobilem podobnie, tylko ze ja ogladalem zarowno jedno i drugie <like a boss> ! 8)
Dzieki temu oslodzilem sobie kopanie sie w czolo Juve naszym brazowym medalem :bravo:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2015, 10:53

Temat jest o meczu Juventusu, a nie poczynaniach piłkarzy ręcznych na MŚ. Każdy kolejny post nie na temat będzie usuwany, a użytkownik karany kartką.


Zablokowany