Serie A 14/15 (20): JUVENTUS 2-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 15:55

Na razie na plus Kielon, choć ten rajd w ostatniej minucie doliczonego czasu to stary dobry Giorgio :prochno:
W ataku nie ma zrozumienia, akcja Martina z chyba Vidalem, gdzie nie wiedzieli co zrobić z piłką i się zaplątali. Pereyra się pokazał kilka razy, ale bez skutku, Paul kilka trików dla tłumu i kupa niedokładności. Niestety nikt zbytnio się nie wyróżnia, wszyscy przeciętnie.
Może ich Max przestawi w drugiej połowie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 15:55

Hohoho, wirtuozi futbolu z Turynu zapakowali w 3 dni 10 bramek Hellasowi, który przegrałby nawet z jeżdżącymi na wózkach inwalidzkich i teraz mecze same się będą wygrywać. Szkoda, że nie ma Conte, bo by ich ugryzł w jaja w przerwie za to co pokazali.

Jak strzelimy to jakiegoś farfocla, pewnie ktoś nabije łeb Llorente, jak Lichtsteiner rok temu z Udinese w 93'.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:00

Vincitore pisze:Hohoho, wirtuozi futbolu z Turynu zapakowali w 3 dni 10 bramek Hellasowi, który przegrałby nawet z jeżdżącymi na wózkach inwalidzkich i teraz mecze same się będą wygrywać. Szkoda, że nie ma Conte, bo by ich ugryzł w jaja w przerwie za to co pokazali.
Dokładnie, nie da się ukryć, grają jakby im się w głowach poprzewracało. Jak do 60 min. nic nie wpadnie to mamy po wygranej. Zacznie się nasze standardowe granie pod presją czasu :think: Naprawdę mimo kilku strzałów, nie mam pewności, że pokonamy u siebie 3cią drużynę od końca :roll:


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:03

Vincitore pisze:Hohoho, wirtuozi futbolu z Turynu zapakowali w 3 dni 10 bramek Hellasowi, który przegrałby nawet z jeżdżącymi na wózkach inwalidzkich i teraz mecze same się będą wygrywać. Szkoda, że nie ma Conte, bo by ich ugryzł w jaja w przerwie za to co pokazali.
Nudne jest już to czytanie wypocin co by zrobił Conte gdyby był, a to by zrobił tak a to tak, a jak był to co chwila hejty,ze to nie tak, że tamto siak itd.
Zdecydowana dominacje, kilka dogodnych sytuacji,ale dzisiaj w bramce nie ma tego ręcznika z drugiej drużyny z Werony a porządny bramkarz i trzeba czegoś więcej niż tylko uderzenia w bramkę.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:03

Mecz bez szału, ale ja już wiem jak powinien wyglądać nasz podstawowy skład:
Buffon
Lichy - Bonu - Ogbonna - Evra
Vidal - Markiz - Pogba
Tevez
Llorente - Chiellini
Ale seiro, Chiellini mimo swojej nieporadności na początku, gra dobrze, ratował nas i po stałych fragmentach prawie sie udało strzelić^^

Pereyra robi znów dużo wiatru, wygląda dobrze, ale brakuje mi końca tych akcji. Morata w sumie nic xd
Vidal i Pogba chyba bardziej są nastawieni na defensywe i rozgrywanie...?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:03

mrozzi pisze:Jak zwykle dzien konia bramkarza rywali
Jaki dzień konia? On nawet nie miał okazji porządnie się wykazać.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:05

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:55

Padoin. :dance: Niezła wrzutka przy golu Lichego. :wink:
Wszystko fajnie tylko pod koniec w obronie był zespół pieśni i tańca (któś już na JP tak mówił, ale co tam :wink:)
Oby Roma się potknęła z Violą.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:56

Oddanie Pogby do innego klubu będzie jednym z najsmutniejszych dni w moim życiu. Od czasu Zizu nikt taki u nas nie grał.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:56

Pogba to kosmita. Nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem takiego gracza. Sprzedanie go za obojętnie jak dużą kupą kasy nie wyjdzie nam na lepsze. Amen.
A Morata jest cienki i tyle. Już wolę drewnianego Llorente, któremu chociaż jak piłka spadnie na głowę to potrafi to wykorzystać.


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:57

Pogba jest wart 100mln? NIE! On jest bezcenny! :bravo: To co zrobił przy drugim golu MAGIA :bravo: :dance:

FORZA JUVE!!!


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:58

Genialny Pogba zapewnia nam kolejne zwycięstwo.
Forza Juve :)


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 16:59

troszkę mi żal Pogby, bo oczywiście strzela piękne bramki, ale przy tych akcjach, które wg mnie byłyby jeszcze piękniejsze brakuje mu zawsze odrobinkę szczęścia/chłodnej głowy :prochno: Wyobrażacie sobie co by się teraz działo wokół niego jakby weszły mu bramki po rajdzie z Sassuolo, z Interem, ten strzał w okienko z Hellasem i dziś ten wolej?

Morata trzeci mecz w pełnym wymiarze czasowym, jedna bramka z karnego (łaskawie oddanego przez Sebę). Nie przekonuje mnie raczej.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2015, 17:03 przez Tom_my, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:01

:bravo: Pogba :bravo:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:02

Tom_my pisze:troszkę mi żal Pogby, bo oczywiście strzela piękne bramki, ale przy tych akcjach, które wg mnie byłyby jeszcze piękniejsze brakuje mu zawsze odrobinkę szczęścia/chłodnej głowy :prochno:

Morata trzeci mecz w pełnym wymiarze czasowym, jedna bramka z karnego (łaskawie oddanego przez Sebę). Nie przekonuje mnie raczej.
Wedlug mnie w środe zagra 4 meczu z rzedu. I powinno tak być, powiem, że chciałbym zobaczyć parę Ferdek Alvaro. To byłby taki atak drwali, ale może coś z tego by było.

Dobrze,żesmy odjechali na 8 pkt. Jeszcze tydzień spoko spotkań, Parma i Udine. Potem miejmy milan i zwolnimy Pippo, boje sie, że jesli poleci wczesniej, jak wstrząs będzie na Juve. Wszystko idzie ku dobremu, teraz tylko nie spieprzyć ostatniego tygodnia okienka.
To co Juve zabralo Torino, Inter im oddal :) :prochno:


Zablokowany