Serie A 14/15 (19): JUVENTUS 4-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Damiankarol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 23:23

Wojtek pisze:
Robaku pisze:Pepe jest słodziak, fajny, ale to już nie wiek, ani nie skills na Juve. Ale niech chłop sobie wróci po skończonej karierze i jakąs funkcje w Juve złapie -nie mam nic przeciwko.
Mimo wszystko ma bardzo ważną funkcję w Juve. Dba o dobrą atmosferę w szatni :D przedłużałbym.

Ławkę mamy długą, a jego doświadczenie i zżycie z kolegami tylko pomagają. Poza tym mam wrażenie, że jego warsztat umiejętności się powiększył i nie jest już zwykłym 'rzemieślnikiem'. Chętnie widziałbym dawne 4-3-3 z nim po prawej stronie. Wtedy też pozbylibyśmy się dwóch niedoskonałości.
- Pirlo. Wiele mu zawdzięczamy, ale w tym sezonie powinien być tylko rezerwowym. Nie dziwię się, że naszą słabością są stałe fragmenty gry, skoro Pirlo na treningach wykonuje rożne, tak jak w meczu. Mamy zawodników o świetnych warunkach fizycznych tylko potrzebują dobrych piłek.
- brak playmarkera za napastnikami, wypracowaliśmy styl gry z cofniętym rozgrywającym, a przy obecnych działaniach na rynku nie zapowiada się, żeby ktoś jeszcze doszedł do drużyny

Taktyka powinna być dobierana do zawodników w optymalnej formie, wtedy widać że wszystko gra samo, ładne akcje, gry z klepki, a nie schematy i zagrania do boku.

Mecz porywający przez 30 min, 20 min na początku i 10 m w drugiej części. Do pełni szcześcia brakowało tylko Comana.


Forza Juve !! Forza Alex !!
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 23:32

I dlatego Allegri jest trenerem, a nie Wy.

Tutaj każdy żyje i podejmuje decyzje emocjonalne.

Podejrzewam, że to nie było żadne pożegnanie Giovinco. Myślę, że wszedł bo będzie On potrzebny jako następca Teveza w gorącym okresie z Ligą Mistrzów. Coman nie nadaję się na 10 w tym momencie, to młodziak z mega talentem i z brakami taktycznymi. Jeszcze nadejdzie jego czas.

Wejście Pepe też przemyślane. Chłop jest w dobrej formie i może być pożyteczny w drugiej rundzie, zwłaszcza jeżeli Allegri będzie chciał zmieniać taktykę w trakcie meczu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 23:44

O bramek. Rzetelna wypowiedź.

Gracz stycznia? Na 90 % Pogba. Facet gra z taką lekkością. Dawno żaden piłkarz nie wywierał na mnie takie wrażenia jak ostatnio Pogba właśnie. Irytujący Morata, starający się Pererya, a Pirlo chyba gawędził sobie z Tonim. Szkoda tych wolnych. Pierwszy wykonany najlepiej. Ale pozycje nie były najłatwiejsze.

Odjeżdżamy?


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 00:15

zoff pisze:O bramek. Rzetelna wypowiedź.
Podbijam :ok:

Sam nie spodziewałem się, że to zwycięstwo przyjdzie tak łatwo, tym bardziej, że to był ostatni mecz na moim kuponie, a wiadomo jak to jest z tymi ostatnimi. Różnie.

Żeby tak jeszcze do tego składu dzisiaj dołożyć Vidala kosztem Pirlo (na którego miejsce oczywiście wskoczyłby Marchisio) i cud miód.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 13:30

Tak trzeba grac z cieniakami. Nie mam nic wiecej do dodania.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 15:39

Jacky pisze:Tak trzeba grac z cieniakami. Nie mam nic wiecej do dodania.
Nie skomentujesz formy Llornete? Był w tym meczu najmniej widoczny ze wszystkich chyba, zero udanych akcji, tylko się przypatrywał poczynaniom kolegów...


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 16:17

Popłakałem się przy tej ostatniej kontrze w wykonaniu Moraty. Atletyczna Maszyna Martinez jest chyba nie do ruszenia, ale daję Hiszpanowi duże szanse na drugie miejsce wśród majstersztyków Marotty.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 16:42

Ziółi pisze:Popłakałem się przy tej ostatniej kontrze w wykonaniu Moraty. Atletyczna Maszyna Martinez jest chyba nie do ruszenia, ale daję Hiszpanowi duże szanse na drugie miejsce wśród majstersztyków Marotty.
Nie przyszło do głowy, że chłopakowi zwyczajnie zabrakło sił po takiej ilości sprintów, jakie wykonał?

Oj, szykuje się zbiorowe posypywanie głów popiołem...

Smutasy z JuvePoland.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 16:49

Ziółi pisze:Popłakałem się przy tej ostatniej kontrze w wykonaniu Moraty. Atletyczna Maszyna Martinez jest chyba nie do ruszenia, ale daję Hiszpanowi duże szanse na drugie miejsce wśród majstersztyków Marotty.
Masz rację. Zamiast sprowadzać Malakę ten nieudacznik Marotta powinien zostawić top playera Diego, który po odejściu z Juve otarł się o zdobycie Złotej Piłki i biły się o niego najlepsze kluby Europy.



Allegri powinien w pierwszej kolejności dawać szansę Comanowi, dopiero potem Giovinko.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 17:02

nie rozumiem tych żali, co do Comana. Lata świetności FMa minęły, czemu powtarzać te same bzdury? Boicie się, że mu skille nie wchodzą, bo nie wchodzi na 20 minut w pucharze z oldboyami ? Albo trzaśnie drzwiami, bo chce grać więcej i odejdzie? :D Ten gościu ma 19 lat, niedawno jeszcze przemycał wódkę przez okno w kiblu na studniówce. Dla niego sezon na przetarcie i poobijanie piłki na treningu z Pyrlo i Buffonem jest jak widać równie dobre. Pogba przychodząc do nas był rok starszy, a i przez pierwszy sezon też się trochę rozkręcał.

te hellas werona to są straszne łaki, zwłaszcza ten rozdriguez :lol: psa bym mu nie dał wyprowadzić, bo jeszcze zgubi.

martwi coraz niższa forma Moraty. Ale dobrze, że przyjdzie Oswaldo <3

PS. Ostatnio wchodzę na profil JuvePoland na facebooku, bo chcę obejrzeć bramki z meczu z Hellasem (tyle ich było, nie wszystko widziałem). Patrzę, scrolluję, a tu:
Obrazek

a myślałem, że to na forum jest burdel. Brakuje jeszcze tylko anonsu towarzyskiego Siewiera.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 17:40

Pograłbym ale hmm te getry trochę brudnawe. Mam fetysz na punkcie stóp, a stopy pod takimi brudnymi getrami mogą być nie zbyt zachęcające.

Co do meczu to wszystko wyglądało nieźle, Pereyry schodząc do boku, wymiana pozycji z Tevezem, dzięki czemu wyglądało to trochę jak 433. Irytujące są jedynie dwie rzeczy. Gio i Pepe z ławki, czyli zawodnicy na wylocie, a Coman sobie siedzi i Morata, który nawet nie umie podać piłki.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2015, 20:11 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 21:34

Niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy ten fenomen: Co wy macie z tym Comanem? Chłopak jest nieopierzony, wyszły mu dotąd dwa zagrania (bramka z czwartku i asysta do Moraty z Parmą) a jak czytam komentarze tutaj, to mam wrażenie, że u nas na ławce siedzi co najmniej Neymar Jr. albo Eden Hazard... Oprócz tych dwóch epizodów Coman pokazał tylko kilka, w efekcie bezproduktywnych, dryblingów i tyle. Jedziecie po Moracie, ale z gry młodego Hiszpana są konkretne, wymierne skutk (w lidze)i: bramki (4), asysty (3), żółte kartki dla rywali (nie liczyłem, ale myślę, że już ok. 7-8 co najmniej), groźne rzuty wolne sprzed pola karnego. Wczoraj też popełnił błędy (głównie ten w sytuacji z Tevezem) ale zagrał bardzo dobry mecz, jak naprawdę solidna, nowoczesna "9" - nie stał w polu karnym czekając na piłkę (casus Llorente) ale wychodził, grał klepkę, rozrzucał piłkę, cały czas był pod grą i wracał się, gdy trzeba było.
Postulat, żeby Coman grał zamiast Moraty w 1. składzie jest absurdalny. Równie absurdalny jak to, że Giovinco zabiera młodemu Francuzowi czas na boisku, mimo, że za pół roku odchodzi. Coman ewidentnie potrzebuje ogrania z dorosłą piłką, bo to wciąż młodzieżowiec, który się uczy. Morata także popełnia błędy młodości (brakuje mu chłodnej głowy) ale to już pełnoprawny piłkarz, który pograł trochę w Realu a teraz u nas powinien grać w 1. składzie, co choćby wczoraj udowodnił. Jestem pewien, że jak Max da Hiszpanowi okazję do częstej gry od 1. minuty to Alvaro skończy sezon z 10 lub więcej bramkami i 5-6 asystami, przyczyniając się do kolejnego tytułu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 22:16

Postulat, żeby Coman grał zamiast Moraty w 1. składzie jest absurdalny.
Równie absurdalny jak to, że Giovinco zabiera młodemu Francuzowi czas na boisku, mimo, że za pół roku odchodzi.
A dalej:
Coman ewidentnie potrzebuje ogrania z dorosłą piłką, bo to wciąż młodzieżowiec, który się uczy
Czytasz co tam w ogóle skrobiesz? Potrzebuje ogrania a zamiast niego śmiga dwóch gości, których za kilka miesięcy nie będzie i to nie jest absurdalne?

Co do Moraty to na razie jego wkład w wyniki poszczególnych spotkań jest na dobrą sprawę mizerny, praktycznie żaden. Zresztą obaj Hiszpanie w tym sezonie,że tak delikatnie to ujmę, nie zachwycają swoją grą.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 22:50

a ja jestem przekonany, że z LL z przodu wczoraj męczylibyśmy się całe 90 minut i być może udałoby nam się wygrać skromnie 1-0 ;] i nie chodzi mi o to, że Morata miał asysty przy dwóch pierwszych bramkach (szczególnie ta druga to poziom nieosiągalny dla LL) ale ogólnie o jego grę którą dość dobrze opisał Makiavel ;] jeszcze tylko posadzić Pirlo na ławce i można góry przenosić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2015, 22:55

AdiJuve pisze:
Postulat, żeby Coman grał zamiast Moraty w 1. składzie jest absurdalny.
Równie absurdalny jak to, że Giovinco zabiera młodemu Francuzowi czas na boisku, mimo, że za pół roku odchodzi.
A dalej:
Coman ewidentnie potrzebuje ogrania z dorosłą piłką, bo to wciąż młodzieżowiec, który się uczy
Czytasz co tam w ogóle skrobiesz? Potrzebuje ogrania a zamiast niego śmiga dwóch gości, których za kilka miesięcy nie będzie i to nie jest absurdalne?

Co do Moraty to na razie jego wkład w wyniki poszczególnych spotkań jest na dobrą sprawę mizerny, praktycznie żaden. Zresztą obaj Hiszpanie w tym sezonie,że tak delikatnie to ujmę, nie zachwycają swoją grą.
Może napisałem nieprecyzyjnie: chodziło mi o to, że równie absurdalne jest to, żeby Coman grał już teraz w 1. składzie kosztem Moraty, jak to, że gra Giovinco a nie Coman. Czyli pierwszy atak: Tevez - Morata, zmiennicy Coman-Llorente, Giovinco na ławce do końca sezonu jeśli nie będzie kontuzji wśród napastników.


Zablokowany