Coppa Italia 14/15 (1/8): JUVENTUS 6-1 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 22:56

Dzisiaj to chyba nie był Juventus :dance:
Chciało im się biegać przez prawie cały mecz, wydaje mi się że drużyna niestety wygląda lepiej bez Pirlo...
Morata jak było widać nie radzi sobie nawet z ogórkami których każdy robi jak trampkarzy, karnego strzelił ale to chyba nie jest powód do ekstytacji jego osobą.
Giovinco pokazał że jednak jest coś wart, przy takim ustawieniu drużyny wydaje się być bardziej wartościowy. Myśle że opłacałoby się zostawić go jednak w drużynie, dużego hajsu i tak za niego nie dostaniemy a coś tam gra.
Pepe zaskoczył dość pozytywnie, spodziewałem się kompletnego drewna tym czasem zagrał nawet niezły mecz.
Coman dawał wrażenie lekko zamotanego jednak ten gol to mistrzostwo świata :bravo:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 22:57

Kurcze, fajny ten Pepe. Ja wiem, że nasi oponenci zagrali dziś katastrofalnie, ale miło zobaczyć Simone, który śmiga sobie z niezłym powodzeniem po prawej flance. Może warto mu dać szansę do końca sezonu - jak rezerwowy rzecz jasna.
Coman też fajnie. Bolało tylko, że prowadzaliśmy czterema bramkami, a Allegri i tak zwlekał z wpuszczeniem młodego kocura.
Morata mi się nie podobał.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 22:58

Bardzo fajne zwycięstwo, fakt rywal mało wymagający ale z takimi też trzeba umieć wygrywać.
Zauważyłem mądrą gre Pereyry który nie woził niepotrzebnie piłki a umiejętnie zwalniał i przyśpieszał grę. Co do Comana chłopak chyba zacznie częściej pojawiać się na boisku. W sumie to chłopak zagrał 9 meczów i to nie jakieś śmieszne ogony. Myślę, że bez problemów dobije do tych 20 spotkań.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 22:58

Wojttek pisze:Kogo ten miernotta nasprowadzał, żeby tak męczyć się z drużyną na poziomie Stomilu Olsztyn... Prawda jest tak, że powinno być jakieś 63:0. Fatalny mecz Dżiowinko, Marchisio nie było na boisku chyba, Storari za stary. Za mało młodych grało. Widizałem puste miejsca na stadionie, a na stronie piszą, że wszystkie bilety wyprzedane ;/ Zarząd kłamcy i tyle, Zezol OUT, Allegro OUT.
A, no i boli brak DEL PIERO ;(
Słabo ;)

Coman to perła, co za bramka :!: Jakie on ma przyspieszenie, drybling. Jak nie dostanie w najbliższym czasie jakiejś sensownej szansy, chociaz 45min w lidze, to Allegri ma chyba do niego jakies uprzedzenie.

Piękny mecz, piękny czwartkowy wieczór. Oby w niedziele było to samo.
Pogba dzisiaj klasa.
Pepe jakby kontuzji nie miał.

ALE Hellas dzisiaj niczym A klasa
No i dobrze dzisiaj Gio, pójdzie za więcej moze :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 22:58

Przyjemność :ok: 8) 40 piętek :ok: Tradycyjnie stracony gol :P Każdy zagrał bardzo dobrze....prócz Moraty. Nie da się ukryć, że nie wyszedł mu mecz.
Gol Comana wisienka. W niebieskich strzelamy aż miło. Oby kontuzja Ogbonny nie była poważna. W niedzielę liczę na skromniejszą powtórkę.

Sorensen, kiedyś dawał u nas radę przeciwko Eto'o w szczycie formy. Dziś nasi go przemielili, zrobili taki wiatrak, że do niedzieli się jeszcze nie odkręci :-D :whistle:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:00

Coman jest po prostu piekielnie szybki, wyprzedzał tych obrońców Hellasu na jednym metrze. Oby wszedł z ławki w lidze kosztem Ll/Moraty.
Uwielbiam takie wesołe mecze, w Serie A już dawno byłoby oszczędzanie sił itp, a tu każdy chce sobie pokopać :wink:


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:01

Z Moratą to dziwny przypadek. Jego reakcja po golu (a właściwie jej brak) może podsuwać przypuszczenia, że chłopak po prostu jest w dole i nie może zrzucić presji z siebie. Dzisiaj wszyscy, łącznie z Comanem i Mattiello grali na luzie, a Morata wydawał się taki jakiś strasznie spięty. Nie wiem, jak to dokładnie określić.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:02

Świetny mecz. Bramka Comana po prostu cudowna, oby teraz dostawał więcej szans do gry. Praktycznie każdy zagrał bardzo dobrze. Ciekawe jak pokarzą się w niedziele.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:03

Ja wiem, że Giovinco jest już spalony i nic go nie usprawiedliwia, ale... czy to nie był jego pierwszy mecz po powrocie do Juventusu, gdy zagrał na swojej ulubionej pozycji, na której miał życiówkę w Parmie? :whistle:

Szkoda, że 4-3-3 będziemy grać od wielkiego dzwonu, bo serio wyglądało to momentami jak w sezonie 11/12 gdy graliśmy chyba najfajniejszą piłkę (choć najmniej efektywną) w ostatnich sezonach.

Całkiem fajny ten Puchar Włoch.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:04

Wojtek1207 pisze:Z Moratą to dziwny przypadek. Jego reakcja po golu (a właściwie jej brak) może podsuwać przypuszczenia, że chłopak po prostu jest w dole i nie może zrzucić presji z siebie. Dzisiaj wszyscy, łącznie z Comanem i Mattiello grali na luzie, a Morata wydawał się taki jakiś strasznie spięty. Nie wiem, jak to dokładnie określić.
Miał się cieszyć jakoś wielce z bramki z karnego na 5:1? Nie doszukiwałbym się tu drugiego dna. Ewentualnie takiego, że przez 60 minut jedyne podanie jakie dostał w okolicy pola karnego to to głową od Marchisio i mógł być trochę niezadowolony z tego, jak jego współpraca z Sebą wyglądała.


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:04

Dragon pisze: Sorensen, kiedyś dawał u nas radę przeciwko Eto'o w szczycie formy. Dziś nasi go przemielili, zrobili taki wiatrak, że do niedzieli się jeszcze nie odkręci :-D :whistle:
Idealnie ujęte, to samo miałem napisać.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:05

pan Zambrotta pisze:pumex, co po takim meczu skrytykujesz? No, brak szans dla Comana już zapodałeś, ale wierzę, że coś jeszcze spłodzisz, stać Cię :*
Podstawowa para naszych stoperow pozwala wbic Veronie gola... :doh:
jarmel pisze:Lepsze to niż przyjmowanie piłki i mocowanie się z obrońcami kto pierwszy padnie..
Czyzbysmy mieli na mysli tego samego, niegrajacego dzisiaj zawodnika? :smile:
I podbijam - tez nie mam fb.

Fajnie sobie Pogba pohasal. Gosciu ma niesamowite mozliwosci. Az strach sie bac, co z niego bedzie za 5lat...
Mam nadzieje, ze Pereyra bedzie tak dobrze wygladal w kazdym meczu, wtedy te 15baniek jest do przelkniecia.
Morata, to syf, kiła i mogiła. Ale karny bardzo dobrze wykonany.
Smiac mi sie chcialo, jak praktycznie kazda laga go Giovina, to bylo otwarcie sytuacji bramkowej. Choby na miedzyklasowym na Orliku :smile:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:05

Meczu nie oglądałem, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja Angelo? Na co należy się przygotować?
Edit
Dzięx :)
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2015, 23:08 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:07

annihilator1988 pisze:Na co należy się przygotować?
Na razie nikt tego nie wie. Zszedł z bólem, ale nie wiadomo czy to coś poważnego czy po prostu ograniczenie ryzyka ze strony Allegriego.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2015, 23:19

Dzisiaj był mecz przełamań Giovinco , Pereyra , Coman ,Morata tylko Pepe nie strzelił:)
Lubie takie mecze oglądać :bravo:


Obrazek
Zablokowany