Serie A 14/15 (18): Napoli 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2015, 16:58

Jacky pisze:Szczerze mowiac, to podejrzewam, ze 90% uzytownikow tego forum byloby w stanie dograc ta pilke w pole karne z wolnego.
:lol: :lol:

Nie wiem kto doradzał Ci avatar, ale jak będę wybierał sobie żonę to musisz mi dać jego numer. Trafia idealnie.

Pogba znowu efektowna bramka w meczu z Napoli.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2015, 19:48

@Jacky - pewnie uznasz to za swój sukces, ale nie zamierzam kontunuować dyskusji z Tobą, boś udowodnił tym wpisem (i większością poprzednich), że ustanawiasz inne, obce mi, standardy abstrakcji...

---
Vidal strzelił wczoraj bardzo ładnego gola.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2015, 20:23

Odstawiając na bok poprzednie tematy. Co z Pogbą? Wczoraj ewidentnie kulał, a ból doskwierał już mu przed zdobyciem gola.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2015, 23:06

zoff pisze:
Jacky pisze:Szczerze mowiac, to podejrzewam, ze 90% uzytownikow tego forum byloby w stanie dograc ta pilke w pole karne z wolnego.
:lol: :lol:

Nie wiem kto doradzał Ci avatar, ale jak będę wybierał sobie żonę to musisz mi dać jego numer. Trafia idealnie.
Moja żona. No bez kitu ziomek, ze bys tego nie dokopal...
wojczech7 pisze:@Jacky - pewnie uznasz to za swój sukces, ale nie zamierzam kontunuować dyskusji z Tobą, boś udowodnił tym wpisem (i większością poprzednich), że ustanawiasz inne, obce mi, standardy abstrakcji...
Wybacz. Llorente bug. Do zoba w nastepnym temacie:*


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany