Serie A 14/15 (17): JUVENTUS 1-1 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2015, 01:57

Łukasz pisze:
stf pisze: Chociazby pominiety lokiec Juana na Chiellinim.
Chiellini sam sobie winny.
Tak, sam się uderzył... czerwień się należała, karny też i tyle w temacie.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2015, 09:09

Łukasz pisze:
stf pisze: Chociazby pominiety lokiec Juana na Chiellinim.
Chiellini sam sobie winny. Wydaje mi się, że w jego przypadku, podobnie jak u Lichta, zaczyna działać syndrom Krasicia. Sędziowie patrzą na nich trochę inaczej z powodu ich zachowania - Licht pyskuje i kwestionuje każdą decyzję sędziego (w tym meczu to było aż groteskowe momentami - wykopuje piłkę na aut i podnosi rękę), Kielon urządza sobie zapasy (tak jak w tym meczu z Ranocchią - czy również to nie powinien być karny?) i paskudnie symuluje przy byle okazji (Licht zresztą w tym aktorstwie jest niewiele lepszy).
Sam bardzo często podkreślam to co napisałeś o Chiellinim, bo część użytkowników nadal nie widzi, co on wyprawia. Ale akurat z Lichtem to bym nie przesadzał. Abstrahując od sytuacji opisanej przez Ciebie (to nie on wybił za linie, więc mógł myśleć, że to ynterysta) to jego symulowanie jest znacznie rzadsze. Raczej ogranicza się do przesadnej reakcji w momencie faulu, tak aby sędzia ostrzej potraktował faulującego. Ale fakt, jego pyskówki, zarówno do sędziego jak i piłkarzy (Juventusu), są bardzo denerwujące. Zresztą nawet pan Olbrycht, któy uwielbia podkreślać, że Giorgio jest symulantem, Lichta ostatnio pochwalił. A to już coś :prochno:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2015, 19:08

Szikit pisze:akurat z Lichtem to bym nie przesadzał. Abstrahując od sytuacji opisanej przez Ciebie (to nie on wybił za linie, więc mógł myśleć, że to ynterysta) to jego symulowanie jest znacznie rzadsze.
Nie wiem, o której sytuacji mówisz, bo były w sumie w tym meczu chyba trzy (dwie przy aucie bocznym, jedna przy bramkowym). Co do symulowania - też było. Nie chce mi się szukać powtórek, ale wydaje mi się, że była taka sytuacja, w której i Lichtowi ktoś pomachał ręką przy twarzy, na co on zareagował upadkiem, chwyceniem się za twarz i sugerowaniem sędziemu łokcia. Nie wiem, może źle widziałem, ale ja tam łokcia nie widziałem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany