Serie A 14/15 (10): Empoli 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 21:01

W ogole beka z goscia, co to komentowal. Dowiedzialem sie m.in. ze Juventus w tym sezonie najwiecej gral ustawieniem 4-3-3, a dzis po raz pierwszy Allegri postanowil sprobowac 3-5-2, no i ze latem Arturo Vidal bardzo chcial odejsc z Juventusu.

Co do samego sensu stricte meczu: wyrok odlozony do wtorku.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 21:24

Dobrze wiedzieć, że Andrea coś temu zespołowi może dać, chociaż sam strzał nie był jakiś kosmiczny. Morata zdobył gola, więc jego przeciętny występ wybaczony, zapomniany.

Uważam, że 3 pkt. po 90 min. oglądania padaki to w obecnej sytuacji nie najgorszy deal dla kibica Starej Damy.
Garreat pisze:Vidal? Zmarnowana sytuacja, ale pozniej pokazal sporo tej dawnej agresji, ktora mnie kupil. Odzyskal wiele pilek. Ma ciezki okres, w mediach gownoburza, zycze wszystkim by jeszcze pozamykal japy.
Pod koniec meczu realizator przedstawił ciekawą statystykę piłek straconych i odebranych. Wynik Empoli to 17/17 u nas 23/9 (!). Nie wiem ile z tych dziewięciu odbiorów było dziełem Vidala, ale wiele to nie jest.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 21:25

najlepszy był komentator na Orange Sport , który stwierdził, że Allegri często zmienia założenia taktyczne i akurat dziś zdecydował się na taktykę 3-5-2
:rotfl:
co do meczu : ogólnie padaka , mecz Bay v BVB pokazał jaka przepaść dzieli te dwie ligi (i nie chodzi jedynie o poziom sportowy)
nie ma koncepcji , taktyka przedpotopowa, piłkarze (poza nielicznymi wyjątkami ) pod formą .... źle to wróży przed kolejną kolejką LM, oj źle....
:płaczę:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 21:29

Nie martwcie sie Panowie, na Olympiakos Max juz szykuje...352 :D


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 21:30

Powiedzcie mi co taki gośc jak Asamoah ma do zaoferowania w Juve ? przeciez w ostatnich 2 latach ten koleś użył swojej prawej nogi tylko raz, zreszta strzelił wtedy bramkę Fiorentinie. Nigdy w życiu nie widziałem tak wybitnie jednonoznego zawdnika. Dziś tragicznie, wszystko przewidywalnie i do tyłu. Tym bardziej chyba nie nadaje się na srodek pomocy..


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 21:42

Jeśli Conte ogląda Juve, a chyba musi, to musi go tam nieźle krew zalewać. Allegri zrzyna wszystko, nawet rożne rozgrywamy tak samo.


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:00

Robert 10 pisze:Powiedzcie mi co taki gośc jak Asamoah ma do zaoferowania w Juve ? przeciez w ostatnich 2 latach ten koleś użył swojej prawej nogi tylko raz, zreszta strzelił wtedy bramkę Fiorentinie. Nigdy w życiu nie widziałem tak wybitnie jednonoznego zawdnika. Dziś tragicznie, wszystko przewidywalnie i do tyłu. Tym bardziej chyba nie nadaje się na srodek pomocy..
Po drugiej stronie mamy klona, Pana Lichtsteinera.
Być profesjonalnym piłkarzem, łykać miliony euro, nie potrafić kopać słabszą nogą.

:prochno: Więc o czym my tu w ogóle rozmawiamy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:02

To, co robił dziś Pirlo sprawiło, że zacząłem nerwowo rozglądać się po pokoju. Gdyby nie ta bramka (moim zdaniem porządny bramkarz nie wpuściłby piłki do siatki), to nasz Maestro nie zaliczyłby jednego celnego zagrania. :shock:

Dlaczego kolejny raz mecz z ławki oglądał Coman?! Ten chłopak potrzebuje szans na grę!


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:04

Pisać wiele mi się nie chce, ale Panu z góry przyznać rację muszę. Przecież nawet w 5. lidze polskiej są ludzie którzy potrafią przymierzyć z gorszej nogi a nasze wingbacki? pffff


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:13

jackop pisze:Pod koniec meczu realizator przedstawił ciekawą statystykę piłek straconych i odebranych. Wynik Empoli to 17/17 u nas 23/9 (!). Nie wiem ile z tych dziewięciu odbiorów było dziełem Vidala, ale wiele to nie jest.
Hmmm mysle ze 3 minimum. Zgadza sie, wiele to przesada. Te 23 tez wyglada ciekawie, nasze 'dlugie pilki' z pierwszej polowy to potezna zapasc.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:30

Przyjemności z oglądania dobrego futbolu nie było dzisiaj żadnej, ale za to są trzy punkty, więc nie będę narzekać.


Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:31

mateelv pisze:
Robert 10 pisze:Powiedzcie mi co taki gośc jak Asamoah ma do zaoferowania w Juve ? przeciez w ostatnich 2 latach ten koleś użył swojej prawej nogi tylko raz, zreszta strzelił wtedy bramkę Fiorentinie. Nigdy w życiu nie widziałem tak wybitnie jednonoznego zawdnika. Dziś tragicznie, wszystko przewidywalnie i do tyłu. Tym bardziej chyba nie nadaje się na srodek pomocy..
Po drugiej stronie mamy klona, Pana Lichtsteinera.
Być profesjonalnym piłkarzem, łykać miliony euro, nie potrafić kopać słabszą nogą.

:prochno: Więc o czym my tu w ogóle rozmawiamy.
Tu sie akurat nie zgodzę, bo Stefan przynajmniej próbuje coś zagrać tą lewą nogą chociaz przeważnie mu nie wychodzi. Chociażby strzal z Genoa lewą nogą 20 metrow obok bramki czy nawet częste dośrodkowania gorszą nogą po złamaniu akcji do środka w innych meczach. Więc przynajmniej coś tam zagra i jest mniej przewidywalny. A Asamoah ? litości.. jak ktoś znajdzie moment z jakiegos meczu gdy choćby podaje prawą nogą do najbliższego to bedzie cud


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:39

Fajnie, że są 3 pkt, ale jak widzę, że nasi co jakiś czas zderzają się ze sobą przy próbach rozegrania jakiejś akcji, to sorry coś tu jest nie tak...


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:55

Gdyby to bylo Halloween, stwierdzilbym, ze Juventus chcial po prostu wszystkich swoich kibicow przestraszyc, ale niestety, Halloween bylo wczoraj, i nie ma, po prostu nie ma wytlumaczenia dla tak slabej gry. W obecnym sezonie nawet Pogbito, Marchisio, Vidal i Tevez, genialni w poprzednim kopia sie po czolach irracjonalnie. Zastanawiam sie co jest tego przyczyna. Oduczyli sie w jeden sezon grac? :angry:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2014, 22:59

Ciężko komentować naszą grę. Naprawdę popełniamy zbrodnię i krzywdzimy kibiców. Z pełną oceną poczekam do wtorku... Mamy choć 1 zawodnika w 100% formie?
Oby tylko Obonna i Asamoah nam nie wypadli bo będzie mega ciepło...


Obrazek
Zablokowany