Serie A 14/15 (7): Sassuolo 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 10:45

Już nie gramy tej schematycznej piłki Antka ale to się w jakiś tam sposób napewno przełoży na wpadki w lidze zresztą póki co jeden remis tylko i same wygrane więc nie przesadzajmy z krytyką:)

Llorente mnie strasznie irytuje, za wiele z jego gry nie ma, czasami się zastawi itp. ale i tak zawsze piłkę traci, to samo co Amauri u nas, martwię się że może spadać w podobny sposób jak to robił Amauri.

Aha, czy w europie gra ktoś jeszcze tak jak my ? z tych mocnych?
Już chyba się nie gra na tak zwaną wieże.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 12:02

przejście na 433 było błędem wg mnie, tzn pomysł może i dobry ale nie przyniósł nic dobrego, lepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o zmiany byłoby najpierw wpuszczenie Comana i ocenienie jak z nim w ataku prezentuje się 352 a dopiero później kolejne roszady

co do samego Comana to już wielu tu napisało, że nie zrobił kompletnie nic i ja mógłbym do tego dodać jedynie tyle, że coś zrobił - stracił kilka piłek, pewnie nawet wszystkie co miał ;] aha, no i boisko jest dla niego zdecydowanie za krótkie

Pirlo zgodnie z oczekiwaniami sprzed sezonu - emerytura, na prawdę żałuję podpisania z nim tego nowego kontraktu bo teraz będziemy musieli się nim męczyć i to w pierwszym składzie, chociaż przy 433 w ogóle nie ma chłop racji bytu wg mnie

Evra rzeczywiście zawodzi, tzn jego gra ogólnie nie, po prostu wrzuca tragicznie a po zawodniku z takim stażem w Anglii spodziewałem się dużo lepszych dośrodkowań, no i wczoraj jeszcze te dwa spalone...

Pogba najlepszy i jakby wczoraj jeszcze skończył tą swoją akcję z połowy... byłoby pewnie 10/10, niestety zabrakło mu już sił by oddać precyzyjny strzał

no i chłopaki co wy piszecie? Llorente nie jest już TOP strikerem? nie prezentuje światowego poziomu? nie wierzę, że czytam tu takie rzeczy ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 12:10

Maly pisze:Evra rzeczywiście zawodzi, tzn jego gra ogólnie nie, po prostu wrzuca tragicznie a po zawodniku z takim stażem w Anglii spodziewałem się dużo lepszych dośrodkowań, no i wczoraj jeszcze te dwa spalone...
Przecież "w końcu mamy zawodnika, który potrafi dośrodkować na światowym poziomie. Świetny ruch Marotty!" - spameriada userów JP po jednym dośrodkowaniu do Llorente w jakimś nic nieznaczącym meczu towarzyskim z półamatorami :lol:

To jak Francuz nie przypilnował swojej strefy przy golu dla Sassuolo (a dokładnie przy podaniu do tego, który wrzucał piłkę) woła o pomstę do nieba. Evra nie jest w niczym lepszy od Peluso, niestety. W obronie nieraz bywa nawet słabszy, a w ataku równie jałowy, co Włoch.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 12:17

Jak pisałem, że Evra to wypalony dziad, którego MU się z pocałowaniem ręki pozbywa to byłem jak zawsze tonowany i jechany, że Evra to mistrz, ma wielkie doświadczenie i inne takie bzdety.

Ściągając taki szrot poziom zespołu się tylko obniża.

Co do meczu nie oglądałem i dobrze zrobiłem. Wisi mi czy w tym sezonie Juventus zdobędzie Scudetto. Dla mnie liczy się tylko LM.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 12:58

Gotti pisze:Jak pisałem, że Evra to wypalony dziad, którego MU się z pocałowaniem ręki pozbywa to byłem jak zawsze tonowany i jechany, że Evra to mistrz, ma wielkie doświadczenie i inne takie bzdety.

Ściągając taki szrot poziom zespołu się tylko obniża.

Co do meczu nie oglądałem i dobrze zrobiłem. Wisi mi czy w tym sezonie Juventus zdobędzie Scudetto. Dla mnie liczy się tylko LM.
Evra jakiś super nie jest ale pisanie,że się osłabia to nadużycie, zamieniliśmy Peluso na Evrę przy czym finansowo źle na tym nie wyszliśmy. Mały kroczek do przodu:)
Ale trzeba w końcu rzucić kasę tam gdzie jest potrzebna czyli na lewą stronę obrony. Rodriguez z VFL to jest gracz jakiego potrzebujemy:)
Ale bez wydania większej kasy nie ma co liczyć na kogoś lepszego od Evry;/
Miały być transferyna jakość a na razie dalej Marotta idzie głównie w ilość.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 13:47

To mi powiedz w czym Evra wzmocnił zespół? Bo ja nie widzę różnicy pomiędzy nim a jakimiś Peluso. Śmiem nawet twierdzić, że taki niechciany Ziegler dałby więcej od Evry.

Juventus kolejny rok z rzędu gra tym samym składem, tą samą taktyką i to się bardzo źle skończy - zobaczycie. Powinni co sezon ściągać jednego światowej klasy piłkarza, aby w drużynie była świeżość. Nawet kosztem sprzedania takiego Vidala, który być może już jest znudzony grą w tym klubie wiedząc, że szanse na LM są minimalne.

Już dawno pisałem, że powinniśmy się pozbyć w pierwszej kolejności Pirlo. Lichsteiner też poza pierwszym sezonem w Juve za wiele nie błyszczał, a obecnie to chyba nie muszę przypominać w jakiej jest formie.

Prawda jest taka, że gdyby nie JEDEN Tevez to w tym roku nie liczylibyśmy się nawet w walce o to Scudetto z Romą.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 13:57

Przed sezonem byłem negatywnie nastawiony do Allegriego. Po pierwszych meczach byłem zachwycony, że gra wygląda ciekawiej i pozbywamy się powoli schematów.

Teraz po słabym meczu z Atletico, bardzo średnim z Romą i kolejnym słabym z Sassuolo nie wiem co mam już myśleć.

Wiem jedno... Za Conte tego meczu byśmy nie przegrali. W trakcie meczu byłem przekonany, że około 80-85 minuty wreszcie coś wciśniemy, a ku mojemu zaskoczeniu skończyliśmy ten mecz gównianym wynikiem.

Nie będę jeszcze krytykował Maxa, poczekam przynajmniej do połowy sezonu, bo przecież przytrafiło mu się wiele kontuzji, brak formy poszczególnych piłkarzy i jeszcze to pechowe zawieszenie Moraty, ale po początkowej euforii, zacząłem się obawiać tego sezonu.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:01

Sila Spokoju pisze:Wiem jedno... Za Conte tego meczu byśmy nie przegrali.
Za Maxa też nie przegraliśmy :prochno:

Poratuje ktoś obszernym skrótem? :pray:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:14

Gotti pisze: Śmiem nawet twierdzić, że taki niechciany Ziegler dałby więcej od Evry.
Nawet nie czytam dalej:)

Wojtek pisze: Poratuje ktoś obszernym skrótem? :pray:
łap nic więcej wartego uwagi nie było:)

http://www.livesports.pl/mecz/8pOdyT6m/#wideo
Ostatnio zmieniony 19 października 2014, 14:18 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:14

Gotti, z Twoimi wypowiedziami mam taki problem, że z tego wszystkiego co piszesz zawsze wyłapuję pojedyncze elementy z którymi się w pełni zgadzam, natomiast reszta to, no sorry bracie, same dziwactwa.

Evra nie wniósł niczego nowego - zgoda. Zabetonowanie składu może się źle skończyć - okej, przyjmuję do wiadomości, pożyjemy, zobaczymy. Natomiast cała reszta... Ziegler dałby więcej niż Evra/Peluso - skąd taka opinia? Jak to porządnie uargumentujesz to będziesz gość. Lichsteiner poza pierwszym sezonem nie błyszczał - #łożesztywmordę, skąd Tyś wytrzasnął taką tezę? :shock:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:42

pumex pisze:To jak Francuz nie przypilnował swojej strefy przy golu dla Sassuolo (a dokładnie przy podaniu do tego, który wrzucał piłkę) woła o pomstę do nieba
przecież my nigdy nie blokujemy dośrodkowań, z choinki się urwałeś? zobacz lepiej co robi Chiellini w tej akcji - po pójściu piłki w górę spojrzał się na Zazę, zobaczył że stoi sam i odwrócił się do niego plecami mając nieobstawionego napastnika w polu karnym w dupie - to jest dopiero postawa godna podpory naszej obrony a nie jakieś tam niezablokowanie dośrodkowanie, którego się czepiasz ;]

co do dośrodkowań Evry i innych to nie wiem z czego to wynika... może trawa jest nierówna i dołków więcej? w Anglii przecież stan muraw jest na zupełnie innym poziomie

@Gotti: tym samym składem? wystarczy posadzić Pirlo, na ataku zdjąć LL, na obronie nie masz Barzagliego i już masz 3 istotne zmiany w składzie... jak dodasz Pereyre naciskającego na pierwszy skład oraz Evre grającego co drugi mecz to wg mnie masz dość sporą rotację względem poprzedniego sezonu i powiew świeżości... wystarczy chcieć ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 14:57

Przy bramce Zazy Kielon się na niego gapił jak ciele na malowane wrota a Evra robił podobnie. To było, wypisz wymaluj, bronienie rodem z naszej Ekstraklasy czy reprezentacji. Stoi dwóch chłopów w polu karnym w "bezpiecznej" odległości i obaj patrzą się na napastnika - strzeli czy nie strzeli? No i Zaza strzelił.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 15:37

Gabbiadini znowu strzela, i kogo ci nasi mają wybrać?
Berardi/Zaza/Gabbiadini.?


pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 15:46

Za to nikt nie napisał, że się nam wkońcu Pogbuś odblokował. Stęskniłem się już za jego strzałami z dystansu, co prawda nie była to duża odległość ale strzał ładny mierzony ;)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 15:59

dałby więcej niż Evra/Peluso - skąd taka opinia?
Peluso i szczególnie Evra nie dali kompletnie nic, więc Ziegler dałby również "nic", albo byłby lepszy, bo gorszym od Evry na dzień dzisiejszy nie da się być. Poza tym pamiętam, że Ziegler przed niefortunnym przyjściem do Juve grał bardzo dobrze i miał na prawdę porządne statystyki w Sampdorii, więc można przypuszczać, że na pewno grałby lepiej od niechcianego szrotu z MU.

Ja wiem, że większośc jest zapatrzona w ten skład do bólu, szczególnie w cieniującego Pirlo, który od 2 lat gra dno, ale strzeli raz bramkę z wolnego i zachwyty nad nim wracają. Miał genialny pierwszy sezon w Juve i to tyle.

Co do Lichsteinera to nikt nie zaprzeczy, że najlepszy jego sezon w Juve to również ten pierwszy. Poza tym to zwykły rzemieślnik bez techniki i pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.

Zresztą widać po LM ile wart jest skład Juve, ale większość nadal myśli, że wygranie Scudetto=bycie konkurencyjnym silnym klubem w Europie.


Zablokowany