Serie A 14/15 (7): Sassuolo 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:42

Nędza, ubóstwo i nieporadność że tak powiem.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:42

Mówienie, że Coman (który rozruszał atak drętwy jak wzwód markiza de Sade) zagrał padakę... Ekhm. Mocne ekhm.

Co to była za farsa w końcówce?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:42

ja piedykam. Czy w naszym zespole pojęcie "wymienność pozycji" to prehistoria? Kierownica, od 2 sezonów wiem jak Juve będzie grało i nic się nie zmienia... naprawdę się dziwię , że biliśmy rekordy grając cały czas tak schematycznie. To , że Conte pasek w managerze dotyczący swobody taktycznej , ustawiał na 0 to jakoś potrafiłem pojąć, ale Maxiu ? Weź się obudź , ale znikaj z tego okrętu , bo kapitan z Ciebie żaden, tylko ksero.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:42

Jak się marnuje taką sytuację jaką miał Pogba po swoim rajdzie to nie ma się co dziwić, że wynik jest jaki jest.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:43

Powiem tylko tyle Juventus Conte wygrywał takie mecze bo takimi meczami wygrywa się mistrzostwo (a nie meczami z Roma czy Napoli). Nie ma co się pastwić nad naszymi piłkarzami, ale zlekceważyli przeciwnika, a przy okazji zagrali strasznie słabo. Pirlo, Pereyra, Coman, Llorente zagrali mecz poniżej krytyki.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:43

Jezu. Od drugiej połowy oczy bolą. Zlekceważyli ich po całości...


JUVE PER SEMPRE!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:43

Mój boże, gdyby Pogba po tym rajdzie uderzył jak na faceta przystało, a nie jak baba to mielibyśmy te 1:2, a tak sznur, dupa i kamieni kupa :doh:

ale jestem złyyyyyyyyyyyyyyyyyy


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:44

deszczowy pisze:Mówienie, że Coman (który rozruszał atak drętwy jak wzwód markiza de Sade) zagrał padakę... Ekhm. Mocne ekhm.

Co to była za farsa w końcówce?
a moze byl <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, co?


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:44

4-3-3 wyglądało genialnie, szczególnie wrzutki ze skrzydeł na... no właśnie, na kogo?

Żenująco słaby mecz. Zagraliśmy na poziomie Włochów z meczu z Maltą.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:44

Nagonka na sędziów sprzyjających Juventusowi się udała. Chociaż sami sobie zaprzepaściliśmy te punkty, to sędzia wyraźnie starał się niczego istotnego nie gwizdnąć dla nas :whistle: doliczył 4 minuty, obrońca Sassuolo prawie cały ten czas przeleżał, a sędzia dodał niecałe 2, podczas których nie puścił faulu na Pogbie, który pociągany z koszulkę i tak dalej biegł z piłką :D
Ostatnio zmieniony 18 października 2014, 22:44 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:44

Allegri skopał ten mecz na maxa, powinien zmienić Pirlo już po 1 połowie a Coman niech lepiej się do tej ławki przyzwyczaja
Ostatnio zmieniony 18 października 2014, 22:47 przez Gathafi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:44

:rotfl: :-D Mają tupet, z kimś takim zremisować... ja w to nie wierzę, nie wierzę :angry: Nawet nie chce mi się jechać po tych grajakch, bo tylko 2/3 pokazało jaja. Święto na prowincji. roma takiego ogóra punktuje w 30 min.

Zremisowaliśmy ze spadkowiczem jak coś :ok:


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:45

marcinek pisze:Powiem tylko tyle Juventus Conte wygrywał takie mecze bo takimi meczami wygrywa się mistrzostwo (a nie meczami z Roma czy Napoli). Nie ma co się pastwić nad naszymi piłkarzami, ale zlekceważyli przeciwnika, a przy okazji zagrali strasznie słabo. Pirlo, Pereyra, Coman, Llorente zagrali mecz poniżej krytyki.
Kpisz? Pereyra jednym z najlepszych na boisku, zwlaszcza po zmianie Evra-Marchisio gdy zaczal grac bardziej po prawej stronie.

Niestety ale Coman to raczej na poziom Pogby to nie wskoczy.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:46

Wstyd, remis z ogórkami. Genialne kółeczko Teveza i piękny gol Pogby i później super rajd Francuza, który powinien się skończyć jego drugą bramką w meczu. Jednak smutne jest to, iż poza Argentyńczykiem i Francuzem, na chwilę obecną nie ma u nas nikogo, budzącego strach u rywala, nawet pokroju Sassuolo...Za grosz skuteczności i zbyt lekceważące podejście do rywala. A sędziowanie w tym spotkaniu to już inna kwestia...


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2014, 22:46

deszczowy pisze:Mówienie, że Coman (który rozruszał atak drętwy jak wzwód markiza de Sade) zagrał padakę... Ekhm. Mocne ekhm.

Co to była za farsa w końcówce?
Co on takiego zgrał, co rozruszał? Kiedy? Może przez te 5 sekund co nie patrzyłem to się działo :think:

Jest młody, po jednym meczu broń Boże go nie skreślam, czy coś, ale dzisiaj kompletne nic z jego strony.


Zablokowany