LM 14/15 (gr. A) [2]: Atletico 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 13:52

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 2 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 14/15:
Atletico - JUVENTUS


Czas:

01.10.2014 (środa), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Madryt - Estadio Vicente Calderon (54 800)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1903
Barwy: Czerwono-białe
Przydomek: Los Rojiblancos
Prezes: Enrique Cerezo
Dyrektor generalny: Miguel Angel Gil Marin
Menedżer: Diego Simeone
Oficjalna strona Club Atletico de Madrid

Ligowa forma u siebie (Primera Division):
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ligowa forma na wyjeździe (Primera Division):
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(27.09.2014) – Atletico 4:0 Sevilla (Primera Division)
(24.09.2014) – Almeria 0:1 Atletico (Primera Division)
(20.09.2014) – Atletico 2:2 Celta Vigo (Primera Division)
(16.09.2014) – Olympiakos 3:2 Atletico (Champions League)
(13.09.2014) – Real Madryt 1:2 Atletico (Primera Division)


Najlepszy strzelec:
Miranda (3 gole w Primera Division), Mario Mandzukić (1 gol w Primera Division, 1 gol w Champions League)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Koke (4 asysty w Primera Division)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Champions League (gr. A):

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(27.09.2014) – Atalanta 0:3 JUVENTUS (Serie A)
(24.09.2014) – JUVENTUS 3:0 Cesena (Serie A)
(20.09.2014) – Milan 0:1 JUVENTUS (Serie A)
(16.09.2014) – JUVENTUS 2:0 Malmo (Champions League)
(13.09.2014) – JUVENTUS 2:0 Udinese (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (4 gole w Serie A, 2 gole w Champions League), Arturo Vidal (2 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Stephan Lichtsteiner (2 asysty w Serie A)
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z ATLETICO

HISTORIA LIGI MISTRZÓW


Przewidywane składy

Obrazek



mecz na żywo w TV:

Obrazek

beIN Sports FR 1 / HD
Belgacom 11+
HRT TV2 (croatia)
OBN BiH
Sky Sport 8 (germany) / HD
Sport TV3 (portugal)
Stöd 2 Sport 4
TeleClub Sport PPV / HD

[reszta kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 01 października 2014, 09:12 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 14:50

Jeszcze kilka dni i w końcu doczekamy się jakiegoś poważnego meczu.

Najbardziej obawiam się tych szybkich, zwrotnych i wybieganych pomocników, szczególnie kiedy będą rozprowadzać kontry, to przy naszej trójce może być ciężko, zresztą zawsze tak było, to chyba jest bolączka tego 3-5-2 z przeciwnikami klasy światowej. Mandzukicia to raczej poustawiają tam.

Zapomniałbym o stałych fragmentach gry, też mają na to patent.

Buffon, Ogbonna, Bonucci, Chiellini, Lichstainer, Asamoah, Marchisio, Pogba, Pereyra(Vidal chyba jest pod formą), Tevez, Llorente.

2-0 dla nas to wersja optymistyczna.

Wersja realistyczna:

2-0 dla Atletico, bramki po kontrach. Allegri jeszcze tego nie wie że w 3-5-2 jak pójdzie kontra to zawodnicy klasy światowej nas rozjadą.
Ostatnio zmieniony 01 października 2014, 08:14 przez juventussek, łącznie zmieniany 1 raz.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 14:57

Mysle ze luzackie 2:0 dla nas. Jesli ich nalepszym strzelcem jest SRODKOWY OBRONCA, to znaczy ze z ich graczami z przodu nie jest najlepiej :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 15:01

Najważniejsze aby nie przegrać. Będziemy mieć 4 punkty przy 1 dla Atletico i pozostanie dwa razy ograć Greków.W Hiszpani możemy też wygrać ale nie musimy. Szanse na 3 punkty będą do ostatniej minuty meczu pod warunkiem że cały czas będziemy trzymać zero z tyłu.

Juve w meczu dnia na głównej antenie nc+ - Canal+Sport. Nie było tego chyba od meczu z Bayernem.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 15:02

Kluczowe będą stałe fragmenty gry. Oni są w nich doskonali, my tragiczni. Chiellini, który przegrywa główki dosłownie z każdym, Bonucci któremu zdarza się w ogóle nie wyskoczyć do górnej piłki i kompletny chaos kiedy piłka spadnie do parteru. Mam nadzieję, że Max to ogarnie a chłopaki się zmobilizują.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 15:10

Nie przesadzać z optymizmem. Oczywiście, że gramy o zwycięstwo, ale pamiętajmy o tym, że Atletico jest w dalszym ciągu bardzo mocnym zespołem. Jak będzie remis i brama Teveza, na ich stadionie - wówczas będę zadowolony.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 15:31

Osobiście liczę, że w tym meczu wciąż bilans z tyłu będziemy mieć na zero i zadowolony będę nawet z remisu. Ustawienie czy wyjściowa jedenastka kompletnie mnie nie interesuje - tutaj wynik jest najważniejszy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 18:55

Czeka nas tak naprawdę pierwszy tak poważny test w tym sezonie. Osobiście liczę na remis, zwycięstwo byłoby bardzo miłym zaskoczeniem. Atletico jest jednak niewątpliwie jedną ze zdecydowanie najlepszych drużyn w Europie, do tego po porażce z Grekami jest pod ścianą i musi powalczyć o 3 oczka. Będzie bardzo ciężko. Liczę jednak jednocześnie na to, że Allegri ma większe szczęście do tych rozgrywek, a nasi nawiążą do wygranych z tymi najlepszymi.

Nie wiem, czy wpuszczenie Pirlo po takiej przerwie miałoby większy sens. Liczę na Teveza w formie i przede wszystkim wystawienie Asamoah, który na dzień dobry zjada Evrę na śniadanie. Niech Chiellini sobie przypomni, jak potrafi grać.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 19:06

Luzackie 2:0? Z Atletico, będącym na fali? No no...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 19:36

Mam nadzieję na 4 z tyłu, najlepiej Asamoah-Ogbonna-Bonucci-Lichtsteiner. Ciekaw jestem czy przeciwko nam zagra do niedawna nasz rywal zza miedzy. Niesamowicie byłoby zaliczyć kolejne 3 pkt bez straty gola, ale wątpię by do tego doszło. Remis jest możliwy, a o to, że coś strzelimy, to jestem spokojny, zwłaszcza dzięki temu, że Tevezinho jest w niezłej formie. Chciałbym 4312/21 z Pereyrą, Tevezem i Llorente z przodu. Spodziewam się, że niestety będzie 352 w składzie jak wczoraj (tylko Asa za Evrę).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 19:49

Jestem dziwnie spokojny przed tym meczem i myślę, że bez co najmniej 1 pkt. nie wrócimy...Kielon musi iść jednak na ławę bo będą go w takiej formie wkręcać w murawę, najsłabszy nasz defensor...


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 20:22

Mehehehe pisze:Mam nadzieję na 4 z tyłu, najlepiej Asamoah-Ogbonna-Bonucci-Lichtsteiner.
Serio masz nadzieję na zmianę formacji w meczu przeciwko mistrzowi Hiszpanii, finaliście LM? I to jeszcze z debiutującym na lewej Asamoah (nie, nie interesuje mnie, że miał 90 minutowy epizod na tej pozycji)?

ps. Dlaczego w chwili obecnej jesteśmy w tabeli za Grekami? Liczą się w pierwszej kolejności bramki strzelone, a nie różnica?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 21:16

A ja boję się, że dotychczasowe pojedynki w Serie A uśpią naszą czujność i Atletico się po nas przejdzie. Będzie to dla nas tak samo zimny prysznic, jak ten, który wzięliśmy 2 lata temu w Monachium. Nasz najsilniejszy do tej pory rywal, czyli Milan, którego pokonaliśmy na wyjeździe, rok temu dostał od Atletico w dwumeczu 1:5.

Nie zapominajcie, że włoska liga jest żałośnie słaba w porównaniu do tego, jaka była, gdy większość z nas zaczynała się nią interesować. Co niektórzy tutaj za bardzo podjarali się tymi zwycięstwami do zera z Chievo, Ceseną, Atalantą, Milanem, Malmo i Udinese.

Ja osobiście przyjmę remis na Vicente Calderón, jako sukces. Jeśli wygramy na tak trudnym terenie, będzie to znak, że dojrzeliśmy do gry w LM i naprawdę jesteśmy w stanie w niej namieszać.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 21:45

stahoo pisze:
Mehehehe pisze:Mam nadzieję na 4 z tyłu, najlepiej Asamoah-Ogbonna-Bonucci-Lichtsteiner.
I to jeszcze z debiutującym na lewej Asamoah?
Naprawdę, tylko z tym masz problem? :wink: A Bonuc, który ostatni dobry mecz w czteroosobowym bloku rozegrał jeszcze w Bari? Albo Ogbonna, który chyba ostatnio grał w takim ustawieniu obrony w 10/11? :-D

Zresztą, akurat do Twoich zastrzeżeń, to sam Conte stwierdził, że warto zmienić formację tylko na jeden dwumecz, z najlepszym klubem Europy i Asą na lewej.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2014, 21:57

Atletico jest moim zdaniem słabszym zespołem niż rok temu, co nie znaczy że jesteśmy faworytem tego spotkania. Dopiero teraz będziemy mogli się przekonać o Naszej sile. Remis biorę w ciemno, licząc jednocześnie o wyrwanie 3 punktów. O zgrozo najbardziej się boję o Kielona, to co chłop gra ostatnio to istna tragedia. Mam nadzieję, że Juve nie dostanie jakiegoś ogromnego łomotu bo może to bardzo podciąć skrzydła. Dobrze prezentujący się na razie pierwszy skład, głodni gry i spełniający swoją rolę rezerwowi, trzeba powalczyć. Zgarnięcie 6 punktów w najbliższych dwóch meczach LM to bardzo trudne ale wykonalne zadanie.


Zablokowany