Serie A 14/15 (5): Atalanta 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:48

Mecz bez fajerwerków ale ważne 3 pkt. ...bardzo dużo niedokładności bo połowa podań była adresowana do zawodników Cagliari...nad Tevezem nie będę piał bo to klasa sama w sobie ale na uwagę po raz kolejny zasługuje Ogbonna, który zaliczył kolejny dobry mecz w przeciwieństwie do kielona, który mnie irytuje...do tego te jego symulki...Ogbonna spokojny i opanowany, bez kiksów, nie wiem jak to się stało, że tak się nawrócił. Pereyra - piękna asysta po której bramkę zdobył Morata...to cieszy !


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:51

cerb pisze: Buffon ratuje nam tyłek.
E tam. Wygralibyśmy tak czy siak. Za to mamy kolejny mecz bez straty bramki i to jest też ważne. Fajnie, że Gigi wyciągnął tego karniaczka.
Ostatnio zmieniony 27 września 2014, 22:54 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:52

Smolwin pisze: Morata potrafiący zrobić nieco szumu, niestety momentami jeszcze chaotyczny.
Chaotyczny? Chyba sobie jaja robisz! Wymień choć jedną sytuację, w której - wg ogólnej def. - Morata zagrał chaotycznie. Chyba pojęcia ci się pomyliły. Z Moraty będziemy mieli jeszcze niezłą pociechę, gra naprawdę fajnie.
Co do meczu...miały być 3 pkt. no i są! Brawo Maxsiu!
alessandro1977 pisze:Mecz bez fajerwerków ale ważne 3 pkt. ...bardzo dużo niedokładności bo połowa podań była adresowana do zawodników Cagliari...


:shock:
Ostatnio zmieniony 27 września 2014, 22:54 przez kuba2424, łącznie zmieniany 2 razy.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:53

Brawa za kolejne trzy punkty oraz za czyste konto. Dobrze, że Morata strzelił bramkę. Kiedy Denis podchodził do karnego wiedziałam, że nie stracimy bramki. Słaby mecz Chielliniego i Evry.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:55

Ależ klasa Buffona, ten karny był dobrze uderzony, mierzony przy słupku, no ale nasz Superman :bravo:
Świetnie, że Morata zalicza pierwszą brameczkę.
Cały czas za mało minut dostaje Coman, ale jest najmłodszy, niech poczeka na swoją szansę.
Ciężko sobie Juve wyobrazić teraz bez Apacza. To cofanie się tak głęboko jest genialne jak na razie i co najważniejsze przynosi efekty, widać rękę Maxa :ok:
Podoba mi się to, że nie stajemy i nie cofamy się do własnego pola karnego przy wyniku 1-0, 2-0, tak jak to bywało za Conte.

Chiellini :płaczę: Żal i rozpacz. Stawiam bańkę, że lekko połowa osób z tego forum lepiej kopie piłkę słabszą nogą niż robi to Giorgio. Jakaś tragedia. Jest naszym najsłabszym obrońcą w tym sezonie. Szkoda, że zanim Barza wróci na dobre to będzie już 1/3 sezonu za nami.

W środę zdobywamy Madryt :-D


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:58

Tevez początek sezonu ma na bogato :ok: Natomiast Evra wygląda jak Ogbonna z zeszłego sezonu - jak dziecko we mgle, wolne, przestraszone i niekumate. Vidal ponownie momentami wyglądał na boisku jakby od nowa uczył się grać w piłkę, ale wiadomo jaka jest tego przyczyna.

Nasza gra jak dla mnie była przeciętna, ale wynik jest ekstra, więc już milknę z moim narzekaniem :wink: Grazie ragazzi per i tre punti!


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:59

Jedno jest pewne, jak wyleczą się Nasi obrońcy to trzeba zbudować obronę bez Kilona. W chwili obecnej jest po prostu tragicznie słaby. Nie wiem co zrobił Allegri z Ogbonną ale chłopak nagle zaczął być pewnym puntem obrony. Dzisiaj rzuciło mi się w oczy także jego gra do przodu. Rajdy czasami lepiej, czasami gorzej ale za to podania na wielki :ok:. Słabiej dzisiaj moim zdaniem cała trójka Naszych środkowych pomocników. Evra oprócz "asysty" nadawał się do tarcia chrzanu za to Lichy wcześniej tak przez mnie krytykowany zagrał bardzo fajny mecz. Tevez w formie, Llorente cały czas czegoś brakuje. Z Moraty myślę, że będziemy mieli jeszcze sporo pociechy ale musi nabrać pewności siebie. Pereyra piękna asysta, jak bd dalej tak grał, wszyscy w Turynie bd zachwyceni (oprócz Torino ofc) :).
Ostatnio zmieniony 27 września 2014, 23:01 przez Smok-u, łącznie zmieniany 2 razy.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 22:59

pumex pisze: Nasza gra jak dla mnie była przeciętna, ale wynik jest ekstra, więc już milknę z moim narzekaniem :wink: Grazie ragazzi per i tre punti!
Jakie to ma znaczenie, marudo? 3-0 z ogórkiem jest? Jest. Wyciągnięty karny jest? Jest. A kto będzie pamiętał styl?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:03

deszczowy pisze:
pumex pisze: Nasza gra jak dla mnie była przeciętna, ale wynik jest ekstra, więc już milknę z moim narzekaniem :wink: Grazie ragazzi per i tre punti!
Jakie to ma znaczenie, marudo? 3-0 z ogórkiem jest? Jest. Wyciągnięty karny jest? Jest. A kto będzie pamiętał styl?

:ok:
No ale na siłę można szukać niedociągnięć :/
Teraz trzeba się spiąć na środę - styl również nieważny, ważne trzy pkt!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:05

A tak konkretnie to za co ta krytyka Evry? W defensywie nie był ogrywany ani spóźniony, podłączał się w akcje ofensywne, dał dwie świetne centry. Zanotował parę strat ale tego nie robi chyba tylko Tevez.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:05

Ja tam się już nie będę rozpisywał nad przebiegiem spotkania, bo wszystko tu napisaliście, ale warto pochwalić tak pewne zwycięstwo zwłaszcza biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, bo ciężko się w takich gra, a i parę razy zadrżałem o więzadła naszych ciemnoskórych zawodników... Podsumowując, dobrze, że obyło się bez kontuzji.


Capo di tutti capi
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:07

Mecz nudny i chaotyczny. Wielkie brawa dla Gigiego i Carlosa. Cieszy bramka Moraty. Mam nadzieję, że z niego i Comana będą niezłe "kocurki".

Mam jednak nadzieję, że w następnym meczu będziemy w lepszej formie, bo na drużynie z Madrytu taka gra jak dziś, z pewnością nie zrobi wrażenia.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:10

Też tak macie, że najbardziej pasjonujecie się tym kto pierwszy przegra Barca czy Juventus ? :prochno:

Bo póki co nudy. Kto ma wygrywać ten wygrywa, średniacy grają średnio. Jedynie ta rywalizacja.

btw.

10-0

vs

17-0

Też ciekawa rywalizacja :P


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:13

mazi12 pisze:Ależ klasa Buffona, ten karny był dobrze uderzony, mierzony przy słupku, no ale nasz Superman
Mam wrażenie, że Gigi z wiekiem wyrobił sobie zdolność bronienia karnych, podobnie jak u Małysza z wiekiem przyszła umiejętność fajnego latania na skoczniach mamucich.

Allegri szykuj Asamoaha na Atletico, jeśli drużyna ma podtrzymać serię nietraconych bramek.


Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 23:13

kuba2424 pisze:
Smolwin pisze: Morata potrafiący zrobić nieco szumu, niestety momentami jeszcze chaotyczny.
Chaotyczny? Chyba sobie jaja robisz! Wymień choć jedną sytuację, w której - wg ogólnej def. - Morata zagrał chaotycznie. Chyba pojęcia ci się pomyliły. Z Moraty będziemy mieli jeszcze niezłą pociechę, gra naprawdę fajnie.

:shock:
Otóż używając określenia chaotyczny miałem na myśli dosłownie znaczenie tego słowa. Mianowicie chodzi mi o to, że Hiszpan nie do końca jest zorganizowany w swoich poczynaniach. Często biegnie na "pałę" do przodu nie patrząc nawet, czy jest do kogo podać, przy takiej właśnie próbie sam wyszedł z piłką za linie bramkową, chociaż mógł wcześniej ją odegrać.
Następny przykład, to akcja po samym wejściu na boisko. Dostaje do nogi piłkę w okolicy 16 metra i holuje ją aż do jej utraty, choć wcześniej miał wystarczająco miejsca, żeby uderzyć na bramkę.
Nie mówię przecież, że grał źle czy, że nie będziemy mieć z niego pożytku.
Stwierdzam tylko, iż na razie często zachowuje się jakby miał klapki na oczach i za bardzo momentami chce się pokazać.
Jeśli Ty tego nie widzisz, to gratuluje obiektywności i spostrzegawczości :)


Zablokowany