Serie A 14/15 (3): Milan 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2014, 22:48

Jacky pisze:
pumex pisze:Najlepszy strzelec:
Jeremy Menez (3 gole w Serie A), Keisuke Honda (2 gole w Serie A)
Obrazek Obrazek
Troche smuteczek, ze dwoch najlepszych strzelcow Milan pozyskal za darmo, a Juventus ich ojszczał cieplym moczem
Dwóch najlepszych strzelców po dwóch kolejkach ligowych, faktycznie niesamowity wyczyn. Do tego ich bramki zdobyte w meczach w których gra Milanu przypominała Romę Zemana (tę z 2012 roku). To ja już wolę Comana i Moratę.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2014, 22:54

My swojego drugiego strzelca z zeszłego sezonu też pozyskaliśmy za darmo :whistle:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 września 2014, 23:16

Za darmo pozyskaliśmy także nieocenionego Pirlo, jeden z największych talentów świata, teraz kolejny. Barzagliego Marotta wyrwał za grosze, no ale niektórzy jak się uprą to nic nie widzą, najpierw Manolas teraz Menez czy Honda. Tyle,że żaden z nich nie grałby w 11 Juve:)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2014, 23:42

Akurat jeśli chodzi o darmowe transakcje przeprowadzone przez Marottę, to możemy być więcej niż zadowoleni. Nie sztuką jest pozyskać gracza za darmo, sztuką jest pozyskać gracza za darmo, który będzie stanowił o sile zespołu. Przykładami są choćby Pirlo, Pogba czy Llorente.

Ja żałuję, żę nie pozyskaliśmy Meneza, ale teraz mleko rozlane, chłopak gra w Milanie. My mamy w swoich szeregach wielki talent - Comana, który miejmy nadzieję eksploduję jak Pogba.

Co do meczu. Wyczuwam podobny scenariusz do tego z poprzedniego sezonu na San Siro. Milan przez całą pierwszą połowę cisnał nas niemiłosiernie, jedna groźna kontra i podcięliśmy im skrzydła, a w drugiej połowie już całkowicie je ucięliśmy. Nie mam nic przeciwko, żeby to sie powtórzyło.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2014, 23:58

Marian. pisze:Co do meczu. Wyczuwam podobny scenariusz do tego z poprzedniego sezonu na San Siro. Milan przez całą pierwszą połowę cisnał nas niemiłosiernie, jedna groźna kontra i podcięliśmy im skrzydła, a w drugiej połowie już całkowicie je ucięliśmy. Nie mam nic przeciwko, żeby to sie powtórzyło.
Ja to czuję takie 2:0 dla nas po 20 minutach gry i potem spokojne kontrolowanie meczu. Naskoczym na nich, ukłujem i zabierzem trzy punkty do Turynu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 22:02

Sytuacja jest adekwatna do tej z 2011 roku, kiedy wygraliśmy 2-0, z tym, że teraz my i Milan mamy sytuację o 180 stopni odwrotną do tamtej. Wtedy to Juventus się na nowo budował, a Milan był mistrzem i dobrze wiemy, że tak naprawdę to pokonanie Milanu dało nam taki pozytywny bodziec dzięki, któremu uwierzyliśmy, że możemy pokonywać najlepszych.
Tak więc nie możemy tego meczu przegrać bo to będzie właśnie taki pozytywny bodziec dla Milanu.

Jednak nie obawiam się o wynik. Milan gra fatalnie w obronie, co mam nadzieję wykorzystamy strzelając co najmniej trzy gole, oni niby dużo strzelają, ale przy naszej obronie dużo nie zdziałają, tak więc 3-1 dla nas ;)


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 23:01

Wojtek też tak to widzę.
Mi się wydaje że nasi mogą przegrać ten mecz a Milan zaliczy bardzo dobry sezon.
Narazie Juve gra strasznie nijako, wygrywamy ale sami kibice narzekamy na poziom gry.
Allegri to nie Conte, do tego gramy w mediolanie.
Milan na fali wznoszącej a Juve? póki co średnio.
Oni są strasznie podjarani tym meczem


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 23:28

sebatiaen pisze: Milan na fali wznoszącej a Juve? póki co średnio.
Oni są strasznie podjarani tym meczem
a dlaczego? Bo dla nich zwycięstwo to nowość, dla nas rutyna.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 23:30

Dla Milanu zwycięstwo to nowość?
to taka sama drużyna jak Juve.
Oni mają teraz głód zwycięstwa, poza tym wiedzą jak znami grać.
Zobaczymy.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2014, 23:45

Ja tam nie wierzę, że Milan powtórzy naszą historię - Inzaghi to nie Conte, a to trener "wygrał" nam pierwsze mistrzostwo. Nawet jeśli wynik w tym meczu będzie korzystny dla Milanu, to na koniec sezonu i tak my będziemy się cieszyć z rezultatów i kolejnego mistrzostwa. Bardziej obawiałbym się Romy. A co do jutrzejszego meczu, to obstawiam naszą wygraną w okolicach 2,3 do 1.


Obrazek
maniek793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 07:01

Panowie taka mała prośba dzisiaj mam ślub i nie będę mógł patrzeć na mecz w związku z tym napisalibyście mi wynik meczu??
mój numer to 725 965 355
z góry dziękuje:)


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 09:41

maniek793 pisze:Panowie taka mała prośba dzisiaj mam ślub i nie będę mógł patrzeć na mecz w związku z tym napisalibyście mi wynik meczu??
mój numer to 725 965 355
z góry dziękuje:)
Najlepszego na nowej drodze życia;)


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 09:44

maniek793 pisze:Panowie taka mała prośba dzisiaj mam ślub i nie będę mógł patrzeć na mecz w związku z tym napisalibyście mi wynik meczu??
mój numer to 725 965 355
z góry dziękuje:)

Haha :prochno:. Nie no spoko. Tylko nie mow tego zonie
:prochno:
Tevez jest w takiej formie ze sam rozszarpie obrone milanu, która jest cienka jak sik pająka. I Pogboom cos od siebie dorzuci, facet jest stworzony do strzelania ważnych i pięknych goli w takich meczach.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 11:09

Widzę, że niektórzy na forum i na stronie są pewni naszego zwycięstwa jakby to była buła z masłem. Lepiej zachowajmy pokorę i szacunek do rywala. Bo jak przegramy ten mecz to będzie, że taktyka wzięła w łeb, że Allegri won etc. Myślę, że nasz trener jest raczej przygotowany na ostre koszenie Teveza. Więc liczę, że cała drużyna wspomoże Apacza. Nawet w tamtym sezonie, który był dla Milanu daremny to na San Siro przeciwko nam gryźli trawę, co prawda wygraliśmy. Jednak każdy mecz ma swoją odrębną historię. Ale fajnie, że jesteśmy punktowo na równi z Milanem. Nie mogę się już doczekać, a ten mecz chyba odzyskał dawny prestiż. Liczę, że uda nam się wygrać po walce, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami i każdy wynik jest tutaj możliwy. Forza Juve ! :)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 12:11

Skibil pisze:Ja tam nie wierzę, że Milan powtórzy naszą historię - Inzaghi to nie Conte
Skąd ta pewność? Na razie, po tych dwóch minionych kolejkach ciężko jest jednoznacznie określić jakim trenerem jest Inzaghi i na co go stać. W ogóle razi mnie trochę arogancja niektórych Juventinich (nie piję tutaj bezpośrednio do Skibila). Inzaghi nie ma szans stać się drugim Conte, Roma nie pójdzie naszym śladem i nie powtórzy świetnego sezonu... :roll: A dlaczego nie?

Trudno nam będzie dziś wygrać. Milan jest w mentalnym gazie, atmosfera wokół klubu jest ponoć świetna, na San Siro ma być komplet i wielka oprawa. Jeśli nasi ustąpią ambicją to może być krucho. Myślę, że bez naprawdę świetnego występu ze strony zespołu Allegriego, może dziś naszych boleć tyłek.


Obrazek
Zablokowany