Serie A 14/15 (2): JUVENTUS 2-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 00:53

Odpowiedź na pytanie czy rzeczywiście wzmocnił ławkę poznamy szybciej aniżeli się tego spodziewaliśmy...teraz będzie znakomita okazje wręcz aby to zweryfikować...
Ciekaw też jestem czy poznamy odpowiedź na pytanie skąd nagle tyle kontuzji mając na uwadze fakt, że przez dwa lata pracy Conte było tyle kontuzji co przez dwa miesiące pracy Maksia... :wink:


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 10:14

alessandro1977@
Od razu może przez całą karierę Conte miał mniej kontuzjowanych graczy. Szkoda tylko,ze w zeszłym sezonie był pewien okres, gdzie nie było zmienika ani do obrony ani do środka pomocy, a raz nawet przy 6 napastnikach tylko 2 było zdrowych.No ale oczywiście Allegri ma metkę gościa u którego są kontuzję a Conte tego u którego nie ma. Bo Chiellini to doznał urazu w autokarze a nie u Conte na zgrupowaniu.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 10:57

mateelv pisze:
PrzemasJuve pisze:ja też się nie chcę czepiać, ale nie ma już nsport ;) JUVE w tv, lubię to
To co jest teraz zamiast nsportu?
Nie jestem w temacie coś czuję.
Nsport+


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 11:14

wloski pisze:
mateelv pisze:
PrzemasJuve pisze:ja też się nie chcę czepiać, ale nie ma już nsport ;) JUVE w tv, lubię to
To co jest teraz zamiast nsportu?
Nie jestem w temacie coś czuję.
Nsport+
A jest to coś dostępne na zwykłej kablówce? Do tej pory mając Vectrę mogłem spokojnie włączyć nSport i oglądać mecz, a teraz?


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 11:35

Kimi pisze:
wloski pisze:
mateelv pisze: To co jest teraz zamiast nsportu?
Nie jestem w temacie coś czuję.
Nsport+
A jest to coś dostępne na zwykłej kablówce? Do tej pory mając Vectrę mogłem spokojnie włączyć nSport i oglądać mecz, a teraz?
Ja w inei nadal mam nsport. Nawet nie zwróciłem uwagi, że pojawił się tam dodatkowo plus. Po prostu nazwa kanału się zmieniła, nic więcej.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 12:20

Dokładnie to tylko kosmetyka, po za tym, wszystko jak przedtem.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 17:05

wloski pisze:Dokładnie to tylko kosmetyka, po za tym, wszystko jak przedtem.
Może i tak, ale pamiętam, że jak brałem telewizję (jeszcze wtedy) n, to ich głównym atutem jeśli chodzi o sport były wszystkie mecze CL. A teraz wszystkie ciekawsze mecze lecą w kanałach Canal+, do których nie mam dostępu, a w nsport leci ten najmniej ciekawy, np. Ludogorets z kimś tam.
Wiem, że np. rok temu można było odblokować te kanały tylko na czas CL, ale to działało na miesiąc i później znowu to samo. I trzeba ciągać kable od internetu przez cały dom, bo dekoder stary i nie ma sieci bezprzewodowej.

Co do meczu, to o wynik się nie martwię, bo ławkę mamy silną, ale gorzej, że bez pełnego składu Allegri nie odważy się przestawiać na 4 obrońców, bo nie będzie chciał ryzykować. I ostatecznie skończy się tym, że wyjdziemy na Atletico wciąż w 3-5-2.

Chociaż z Chievo to ustawienie prezentowało się lepiej niż w ubiegłym sezonie. :think:
Ale może to raczej wina słabego rywala.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 13:04

Obrazek

Tak to ma dziś wyglądać. Starszy mnie Di Natale&Muriel vs nasza trójca, zwłaszcza, że nie będzie Vidala, który swoimi odbiorami genialnie wspomaga obronę. Liczę, że Pereyrze nie zmięknie faja na okoliczność spotkania z byłymi kolegami. Evra jak na moje oko dotychczas w barwach Juve wyglądał na lekko niekumatego i prostolinijnego, no ale prawdziwy test dopiero dziś i liczę, że nie będzie dawał się brać w tryby młodemu Widmerowi, który ponoć ma zadatki na konkretnego wahadłowego.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 14:54

Trzeba wyłączyć z gry Di Natale i nic złego nam się stać nie powinno.
Martwi brak w środku Pirlo i Vidala. Jednego ciężko zastapić, obu jeszcze trudniej. Test dla rezerwowych.
Mam nadzieję na fajny meczyk.


Obrazek
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 16:25

Juventus (3-5-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Ogbonna; Lichtsteiner, Pereyra, Marchisio, Pogba, Evra; Tevez, Llorente.
wg tuttosport dzisiaj


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 16:41

Nie wiem dlaczego, ale jakoś spokojny o ten mecz jestem - mimo, że widziałem skład :prochno:

Za Conte byłaby męczarnia, zobaczymy jak dzisiaj będzie.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 16:48

[RAF]ErrazoR pisze:Juventus (3-5-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Ogbonna; Lichtsteiner, Pereyra, Marchisio, Pogba, Evra; Tevez, Llorente.
wg tuttosport dzisiaj
A Asa gdzie? Też jest kontuzjowany?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 16:52

A Asa gdzie? Też jest kontuzjowany?
Asa bodajże w czwartek dopiero wrócił z repy


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 17:00

Tak, Kojo wrócił z kadry jako ostatni z całego Juventusu, bo Ghana w środę grała z Togo w eliminacjach do tego durnego PNA. No i po coś Evra kosztuje klub 5 baniek rocznie, nie? :D

Na lewej pomocy w Udinese prawy obrońca Ivan Piris, ostro pałujemy prawym skrzydłem :ok:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 19:15

Wreszcie mamy porządnych bocznych obrońcòw żeby można grać 4 z tyłu ale nie, lepiej zagrać pięcioma a taki Coman , Pepe czy Morata niech sobie siedzą na ławce.


Zablokowany