Trofeo TIM 2014: JUVENTUS 0-1 Milan | Sassuolo 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2014, 13:39

Wojtek pisze:Podrzuci ktoś linki ze skrótami oby dwóch spotkań? ;)
Z milanem
Gol z Sassuol,o poza nim warto tylko odnotować kiks Pepe...


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2014, 14:09

A nie wie ktoś czy da radę gdzieś ściągnąć te 3 mecze z trofeo tim ? Z chęcią bym zobaczył jak się prezentowało Juve i pozostałe 2 zespoły, a wczoraj nie miałem możliwości oglądania meczów.


@Milano1910,
dzięki bardzo :ok:
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2014, 15:35 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2014, 14:19







@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2014, 14:48

jackop pisze:Trzeba oddać Rossonerim, że w tym meczu pozostawili po sobie lepsze wrażenie. Szczególnie MdS, Menez czy Muntari.
Muntari to 2 razy tak faulował, że powinien wylecieć a przynajmniej kartkę dostać. Turniej w sumie towarzyski a on wyszedł z zamiarem połamania nóg.
Medzeer pisze:4-3-3

z matiello i pereyra na sklrzydlach i pepe jako srodkowy napastnik
Mi to wyglądało na jakieś niedorobione 3-5-2 bez napastników, ale oglądałem wyrywkowo, może masz rację.
Co do 4-3-1-2 w pierwszy meczu. Nie jestem zwolennikiem tego systemu, ale jak już to wolę wersję Prandelliego niż Ferrary. Czyli właśnie nie takie "typowe" z szukaniem trequartisty byle mu podać i niech kombinuje, ale bardziej takie "oszukane" - 4 dosyć podobnych pomocników z których wszyscy umieją odebrać i dobrze podać a większość wbiec w pole karne. Także to może się udać, Marchisio teoretycznie najbardziej z przodu z całej czwórki, ale jak trzeba będzie to przepuści Vidala lub Pogbę a sam zaasekuruje. Ogólnie gra oparta na wymienności pozycji. To tak na marginesie, bo prędzej widzę póki co 3-5-2 zamienne z 4-3-3 (4-3-2-1).

Najbardziej z Trofeo TIM podoba mi się to, że w końcu wiem jak wygląda Rubinho, ale najbardziej obawiam się o grę defensywną w tym sezonie, bo wczoraj wyglądało to "na wesoło".


Zablokowany