Serie A 13/14 (37): Roma 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:49

Sila Spokoju pisze:Hehe już chciałem pisać, że fajnie się mecz oglądało (głównie ze względu na frustrację Romanistów) i jestem zadowolony z tego 0:0, bo w następnym meczu pęknie setka, a tu Osvaldo ładuje na 0:1 :D. Niezły pstryczek w nos Romie, a my mamy szanse na 102 punkty :bravo:
No ja chwilę przed golem też myślałem coś podobnego ale innego,w sensie że mecz fajny ogólnie ale szkoda,że nie skarciliśmy tych "piłkarzy" z Rzymu,a tu bum,pyk i cyk no i ich pokaraliśmy :ok:

Cieszę się jak ministrant lizakiem otrzymanym od proboszcza.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 19:59 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:50

Nie wiem, jak to jest możliwe, że ten mecz zakończyło 22 zawodników... Chiellini, Torosidis, Totti - wylecieć powinni byli jak się patrzy (Giorgio i Grek za 2 żółte, burak Francesco nawet bezpośrednio). Naingollan z Pjaniciem też na dobrą sprawę mogli (nie żeby bezpośrednio z czerwoną, ale wejść na żółtą mieli co najmniej po dwa). Sędzia na za dużo pozwalał, mogli się wzajemnie połamać przed mundialem w meczu o pietruchę...

Czułem pod skórą, że Osvaldo ich ukąsi za te gwizdy :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:50

Nie ma innej opcji 100 pkt bedzie nasze a prawdopodobnie nawet 102. Pokazalismy Romanistom kto jest mistrzem :dance:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:51

Słaby mecz z happy endem, fajnie, że wygraliśmy i to w takim stylu, co pewnie romanistów zaboli, nie chce skupiać się na szczegółach, jedyne co mnie mocno drażniło to wszystkie wolne bite przez Pirlo które nie są strzałem, no porażka, nie przypominam sobie nic dobrego co by z tego wynikło w dalekiej przeszłości nawet, czasami chce przechytrzyć wszystkich a jedynymi oszukanymi są piłkarze Juve, no ale jak mówiłem, jest happy end, będzie przynajmniej 100pkt! :)


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:51

Gandalf8 pisze:mina Tottiego po końcowym gwizdku bezcenna :rotfl: .
Poratuje ktoś fotką? Bo mi transmisja się skończyła zaraz po gwizdku i Jurgen Klopp zaczął reklamować samochód.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:54

lenor pisze:
pumex pisze: Łehehehe, ale pstryczek dla Romy. Chyba każdy mógł im strzelić, ale Osvaldo? :D
Szkoda, że Mirka na boisku nie było :D
Osvaldo gorzej, z Mirkiem rozstanie było w zgodzie. W ostatniej sekundzie i akurat on. No nic nie mogło ich bardziej upokorzyć.
:)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:57

Myślę, że Osvaldo zasłużył na wykup. 17 mln to nie jest jakaś zaporowa cena, a napadzior by się przydał na kolejny sezon. Jak sprzedadzą Pogbe to brać Osvaldo, jak nie to trzeba przeliczyć eurocentówki i wybrać on czy Sanchez


forumowy ujadacz
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:58

Słabiutka druga połowa.
Od początku sezonu nie chce Nam się, ale dzisiaj przesadzili. Jak już Tevez nie biega, to wiesz, że coś się dzieje. Conte zakazał im dziś chyba dobrej gry, żeby pokazać Agnelliemu i Marottcie, że jesteśmy słabi i potrzeba wzmocnień.
Storari pokazał klasę. :bravo:
Bramka stracona w ostatnich sekundach meczu, przez co w konsekwencji nie będą drużyną niepokonaną na własnym stadionie i w dodatku strzelona przez nienawidzonego ex-Romaniste. Można było to sobie lepiej wymarzyć? I don't think so. :smile:
Conte ma już w głowie chyba sprzedaż Llorente i wykupienie Osvaldo. :prochno:


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:58

filippo pisze:Myślę, że Osvaldo zasłużył na wykup. 17 mln to nie jest jakaś zaporowa cena, a napadzior by się przydał na kolejny sezon. Jak sprzedadzą Pogbe to brać Osvaldo, jak nie to trzeba przeliczyć eurocentówki i wybrać on czy Sanchez
Nie wiem czy sobie żartujesz, ale ta bramka chyba nie była aż tyle warta :p


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 19:59

W Romanistów wjezdzaja Stephan i Osvaldo. Lepiej byc nie moglo :D

Moze w końcu zrozumieją gdzie ich miejsce ;)

102!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 20:02

Kimi pisze:Poratuje ktoś fotką? Bo mi transmisja się skończyła zaraz po gwizdku i Jurgen Klopp zaczął reklamować samochód.
ObrazekObrazek

Nie potrafię sobie wyobrazić przebiegu meczu, który wywołałby większe pieczenie u rzymian niż to, co zobaczyliśmy. Pięknie. 102!


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 20:03

:C

Jak tu się nie cieszyć? Zwycięstwo na terenie najbardziej butnego rywala, który twierdził, że przegranie mistrzostwa to była kwestia detali.. Zwycięstwo w ostatnich sekundach. Gol Osvaldo i to jaki! :prochno: Nie mogło być piękniej. :smile:

Mecz na remis. O ile w pierwszej połowie to my byliśmy górą, tak w drugiej skupiliśmy się chyba na dowiezieniu remisu do końca. Na uwagę zasługują Skorupski (świetnie się wykazał w kilku meczach - niech dadzą mu szansę na regularną grę, wywalą ze składu Pana "Eeeer sistema" i będzie chłopina jak znalazł) oraz Storari (klątwa Marco w dalszym ciągu wisi nad Romą :C ). Totti powinien wylecieć, podobnie jak Chiellini (nasz piłkarz rzeczywiście ma nierówno pod sufitem).

Dobrze, że bramka padła po normalnej akcji, bo znowu byłoby gadanie o pracy sędziów... Ten sezon w lidze był wybitny w naszym wykonaniu i choć wcześniej oczekiwałem 100 punktów, tak teraz celujemy w 102. :shock: :ok:

Z jednej strony mamy zwycięstwo na takim terenie, z drugiej bramkę Osvaldo. :prochno: Będzie wykupiony? Marotta już pewnie negocjuje. :smile:

Obrazek

:smile:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 20:09

pablo1503 pisze:Agnelliemu i Marottcie
Agnellemu i Marotcie
mrozzi pisze:"Eeeer sistema"
O co z tym chodzi?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 20:17

Łukasz pisze:
mrozzi pisze:"Eeeer sistema"
O co z tym chodzi?
Włosi mają z tego bekę. :D Nazywany jest tak De Sanctis, który swego czasu uważał, że to przez system wygrywa właśnie Juventus. :wink:



Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2014, 20:20

Nie wiem co on tam mówi, ale jeżeli przez system rozumie drużyne która zdobywa więcej goli, a zarazem zdobywa na koniec 3pkt w meczu, ma racje :p


Obrazek
Zablokowany