Serie A 13/14 (35): Sassuolo 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 13:44

Zagrają pewnie Barzagli i Bonucci, ale nie wiem, czy w tej chwili najlepszym rozwiązaniem nie byłoby Caceres-Barzagli-Chiellini. Wiem, że Andrea dopiero wraca do siebie po kontuzji i nie jest libero żeby grać ustawiony w środku, ale cóż - Bonucci w obecnej formie też nie powinien rozgrywać. Jak już Pirlo puszcza środkiem wszystko co się da to niech przynajmniej obrona wygląda szczelnie.
Skibil pisze: Może podpadnę paru osobom na forum, ale moim zdaniem zamiast Pirlo, w środku powinien grać jakiś defensywny pomocnik. Vidal i Marchisio marnują się tylko, gdy muszą skupiać się na odbiorze piłki i łataniu dziur.
Dlatego bardzo pasuje mi Verratti (wiem, wiem - mało prawdopodobne). Oczywiście ma swoje wady, ale gra dynamiczniej od Pirlo, a jak przeciwnik stara się wyłączyć go z rozegrania to przynajmniej można liczyć na jego odbiory. Pirlo jest OK i będzie dalej OK, ale nie może już grać tak często. Sorry Batory.


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 14:18

Przepraszam, że nie czytałem dokładnie wszystkich postów wcześniej. Czy ktoś ma filmik z tego co działo się na murawie po ostatnim gwizdku sędziego?


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 18:16

Wracając do Osvaldo - ktoś pamięta o jego obietnicy? :smile:

Zastanawiam się tylko kiedy - czy po następnym meczu, kiedy zapewnimy sobie scudetto, czy na koronacji?


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 18:25

Kimi pisze:Wracając do Osvaldo - ktoś pamięta o jego obietnicy? :smile:

Zastanawiam się tylko kiedy - czy po następnym meczu, kiedy zapewnimy sobie scudetto, czy na koronacji?
Przepraszam za offtop ale co to za obietnica? ;)

Edit: Już pamiętam ;) Pamięć nie ta co kiedyś ;)
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2014, 21:52 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2014, 21:46

Kamex22 pisze:
Kimi pisze:Wracając do Osvaldo - ktoś pamięta o jego obietnicy? :smile:

Zastanawiam się tylko kiedy - czy po następnym meczu, kiedy zapewnimy sobie scudetto, czy na koronacji?
Przepraszam za offtop ale co to za obietnica? ;)
Jeśli Juve zdobędzie scudetto, Osvaldo obiecał, że przebierze się za Jack'a Sparrow'a.


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2014, 08:15

Jak się już przebierze, to może wezwać Czarną Perłę i odpłynąć do Southampton:)


Zablokowany