LE 13/14 (1/8): Fiorentina 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 18:25

Jakby nie było ten puchar właśnie Marottcie może najbardziej ułatwić pracę więc nie dziwię się jego radości :). Raz, że to dodatkowe pieniążki, a dwa to jakby nie było to też jest europejskie trofeum. Bez względu na rangę.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 18:37

Bardzo cieszy mnie ten awans. Teraz już sądzę, że na 100% podejdziemy do tych rozgrywek. Mogliśmy ich wczoraj dobić, ale nie ma co narzekać. Osvaldo mógł wejść wcześniej.
Teraz Lyon i pierwszy mecz na wyjeździe, szkoda, że bez Vidala.
Webb ma jaja jak arbuzy. Podobało mi się sędziowanie.

Martwi mnie tylko brak alternatyw w obronie (przez miesiac :doh: ). Trochę musimy się jeszcze napocić w Serie A a i w LE cel jest już chyba tylko jeden- finał!

Pirlo;* obiecałem sobie przed wolnym, że jak strzeli, to nigdy go nie skrytykuję, nawet jak przejdzie obok meczu :oops:
Ostatnio zmieniony 21 marca 2014, 18:37 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 18:37

I w końcu Conte trochę sobie pokrzyczał, aż podobno zaniemówił. To się ceni! Jak ja nie lubię, jak nasi narobią nam apetytu, a później odpuszczają. Mam nadzieję, że rzeczywiście zaczną myśleć poważnie o finale.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 18:41

nie potrafiliśmy oddać groźnego strzału na bramkę grając 11 na 11 i to boli ;] no ale wg niektórych mamy najlepszy atak od lat...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 19:00

Maly pisze:nie potrafiliśmy oddać groźnego strzału na bramkę grając 11 na 11 i to boli ;] no ale wg niektórych mamy najlepszy atak od lat...
Trzeba wziąć pod uwagę, że Llorente jest pod formą, a i z Fiorentiną w tym sezonie nam się strasznie ciężko grało. Mam nadzieję, że twój komentarz nie był na poważnie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 19:43

Myślę, że po tej "burzy" jaka wybuchła po meczu u nas klub zrozumiał jak ważny ten puchar jest dla kibiców.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 19:50

[quote="Maly"]nie potrafiliśmy oddać groźnego strzału na bramkę grając 11 na 11 i to boli ;] no ale wg niektórych mamy najlepszy atak od lat...[/quote]

Ostatnie parę meczy to cała drużyna jest delikatnie pod formą. Mamy dobre 20 minut w meczu i więcej nie idzie/nie chce się wybierz dowolne.

Pocieszające pozostaje fakt, że gramy słaby a kolekcjonujemy zwycięstwa.


endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 19:50

Troche poza stricte tematem ale ciekawi mnie dlaczego tylu kibiców oraz newsmanow nawet z tej strony uzywa skrotu "fiora". Z tego co mi sie wydaje to jest "viola" nigdy nie widzialem na wloskich dziennikach przydomku fiora.. proszę mnie poprawic jesli sie mylę. Moze sie czepiam ale za kazdym razem zwracam na to uwagę :)


JUVENTUS #LE6END
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 20:43

Fiora to czysto polski wymysł/skrót, viola jest bardziej na miejscu i odnosi sie do koloru, co chyba jest włoską tradycją patrząc na to jak nazywają wszystkie zespoły, ale to mój domysł żeby nie było :p


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 20:58

JA slyszałem o ,,ratsach'', tak na marginesie :smile: ;]


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 21:02

endrjuJT pisze:Troche poza stricte tematem ale ciekawi mnie dlaczego tylu kibiców oraz newsmanow nawet z tej strony uzywa skrotu "fiora". Z tego co mi sie wydaje to jest "viola" nigdy nie widzialem na wloskich dziennikach przydomku fiora.. proszę mnie poprawic jesli sie mylę. Moze sie czepiam ale za kazdym razem zwracam na to uwagę :)
Masz rację. Drugim takim przypadkiem jest pisanie o Sampdorii "Sampa". Nikt we Włoszech czegoś takiego nie używa.


Przyznam, że byłem zaskoczony wynikiem. Przed meczem stawiałem na 0:0. 18 lat czekamy na jakiś triumf w pucharach, fajnie by było, gdyby się teraz udało.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 21:04

ewerthon pisze:
endrjuJT pisze:Troche poza stricte tematem ale ciekawi mnie dlaczego tylu kibiców oraz newsmanow nawet z tej strony uzywa skrotu "fiora". Z tego co mi sie wydaje to jest "viola" nigdy nie widzialem na wloskich dziennikach przydomku fiora.. proszę mnie poprawic jesli sie mylę. Moze sie czepiam ale za kazdym razem zwracam na to uwagę :)
Masz rację. Drugim takim przypadkiem jest pisanie o Sampdorii "Sampa". Nikt we Włoszech czegoś takiego nie używa.
Próżno też szukać we włoskiej prasie sportowej określenia "merdacze" i "śmieciarze", a tutaj tego typu przydomki w odniesieniu do Interu i Napoli równie są dość powszechnie używane :prochno:


endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2014, 23:07

zahor pisze:
ewerthon pisze:
endrjuJT pisze:Troche poza stricte tematem ale ciekawi mnie dlaczego tylu kibiców oraz newsmanow nawet z tej strony uzywa skrotu "fiora". Z tego co mi sie wydaje to jest "viola" nigdy nie widzialem na wloskich dziennikach przydomku fiora.. proszę mnie poprawic jesli sie mylę. Moze sie czepiam ale za kazdym razem zwracam na to uwagę :)
Masz rację. Drugim takim przypadkiem jest pisanie o Sampdorii "Sampa". Nikt we Włoszech czegoś takiego nie używa.
Próżno też szukać we włoskiej prasie sportowej określenia "merdacze" i "śmieciarze", a tutaj tego typu przydomki w odniesieniu do Interu i Napoli równie są dość powszechnie używane :prochno:
Zgadza się. Różnica polega tylko na tym, że nagłówki newsów są często tutaj podawane "Fiora-Juve" itp. Sądzę,że jak na największy polski portal kibiców Juve bardziej profesjonalnie wyglądałoby używanie jednak poprawnych przydomków. Kibice mogą sobie pisać jak im się podoba...


JUVENTUS #LE6END
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 09:10

endrjuJT pisze: Zgadza się. Różnica polega tylko na tym, że nagłówki newsów są często tutaj podawane "Fiora-Juve" itp. Sądzę,że jak na największy polski portal kibiców Juve bardziej profesjonalnie wyglądałoby używanie jednak poprawnych przydomków. Kibice mogą sobie pisać jak im się podoba...

Serio ? Dajcie sobie już spokój. Tak się w Polsce przyjęło i koniec. Nie podoba się to nie używajcie tych przydomków i nie ględźcie.

Czy na tym forum zawsze muszą powstawać problemy z niczego ? Wy ludzie naprawdę nie macie się czym przejmować tylko głupotami ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 09:45

Ludziom od tego dobrobytu się poprzewracało :prochno: Za Del Neriego i Ferrary było lepiej, nikt na stronę nie narzekał :smile:

Gdyby takiego Cuadrado wstawić do nas to mógłby naprawde wystrzelic. Nie miałby tak wielu zadań, a i drugie skrzydlo mogłoby go odciążyć. No i w meczach z nami pokazuje, że w obronie grać potrafi, co wiele osob długo negowało. Asa grając przeciwko niemu, psuje sobie statystyki dryblingu w whoscored :prochno: Szkoda, że to raczej nierealny transfer.


Zablokowany