LE 13/14 (1/8): Fiorentina 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:00

W następnej rundzie Alkmaar Basel bądź Salzburg :pray:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:00

CUDOWANIE!
Powiem szczerze że po 60 minutach miałem już ostrego stresa i wydawało mi się że nie damy radę że to 0:0 się utrzyma. Na szczęscie mamy takiego mistrza jak Andrea!
Ti Amo Juve! Po trofeum!!!!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:01

Jaram się jak Rzym za Nerona :D

Andrzej mimo kolejnego przeciętnego meczu pokazuje, że nawet gdy mu nie idzie, warto go mieć chociażby dla takich strzałów. Dobrze, że awansowaliśmy, bo ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz, ale chcąc wygrać ten puchar wydaje mi się, że musimy być jeszcze lepsi.
Llorente ewidentnie ciut pod formą, dużo strat, za to po raz kolejny Vidal udowadnia jaki jest niesamowity. Mimo biegania przez 94 minuty wszędzie go pełno. Akcja pod bramką Gigiego, Vidal broni, odbiera, akcja pod bramką Neto - Vidal napędza akcje, włącza się, strzela.

Cóż, mecz może bez większej historii, liczy się efekt, a w najbliższym meczu Serie A spodziewam się drugiego garniaka, bo to, że piłkarze pod formą to moim zdaniem minimalne wyeksploatowanie organizmów.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:01

Cobra pisze:Conte = Montella


Juventus > Fiorentina


Juventus < Europa


... jesteśmy impotentami europejskimi :cry:
Conte=Montela ? serio? :rotfl:

Jesteśmy impotentami europejskimi... to wolałbyś, abyśmy dalej siedzieli na 7 miejscu i o LM tylko marzyli? :bravo:

Conte dał wam palec, ale standardowo to za mało? dzisiaj mecz w wykonaniu Juve był całkiem ładny, trochę nieskuteczny, ale ładny. W środku rządziliśmy i o to chodzi. Llorente nic nie pokazał, ale jego akcja wygrała nam dwumecz, więc jak go nie lubić :prochno:
lenor pisze:za to po raz kolejny Vidal udowadnia jaki jest niesamowity. Mimo biegania przez 94 minuty wszędzie go pełno. Akcja pod bramką Gigiego, Vidal broni, odbiera, akcja pod bramką Neto - Vidal napędza akcje, włącza się, strzela.
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:02

Lipiński i Olbrycht dali dzisiaj świetny pokaz komentowania meczu...


Day after day I'm getting better and better.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:03

@D@$ pisze:Nie wiem czy czerwona się Tevezowi należała, ale wkurzają mnie czasem te jego strzały. Fajnie to wygląda w statystykach, że ma tyle celnych, ale większość w środek bramki.
No, ale z Milanem.. :whistle:
@D@$ pisze:Ogólnie nudy, ale dobrze że jest awans. Asamoah jak zwykle słabo w pucharach, ale grał chyba 4 mecz z rzędu (co 3 dni), także może i tu był problem.
Asamoah duzo biega, czy to Real czy to Genoa. Może być już troche zmęczony (na Boga kto go może zastąpić??), a dwa że najnormalniej częsciej graliśmy prawą stroną (ale to takie moje wrażenie)
sisman pisze:Lipiński i Olbrycht dali dzisiaj świetny pokaz komentowania meczu...
NO to było żałosne..


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:04

Eric6666 pisze:

Conte dał wam palec, ale standardowo to za mało?
Tzn. już do końca ery Conte mamy się cieszyć SA?

To normalna kolej rzeczy, że chce się więcej. Ale co tam, lepiej powspominać 7 miejsca niż końcówkę lat 90.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:05

Spokojnie mogliśmy 20 marca 2014 roku powtórzyć 17 marca 2012. To znaczy gdyby nie to, że wszystkie dogodne okazje szły albo obok, albo prosto w Neto.
yanquez pisze: Bierzmy Neto ;)
Daj spokój. Piłka chyba miała wbudowane automatyczne naprowadzanie na bramkarza Fiołków, bo Brazol mógłby po dzisiejszym meczu reklamować dezodoranty. 90 minut a ten nawet nie musiał się pocić.

Tevez też nie deptał Neto celowo. Wyraźnie myślał, że już pora na telemark. Jak tylko poczuł mięsko pod stopą od razu cofnął nogę, jakby wdepnął w coś, co bynajmniej nie pachnie fiołkami.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:05

dawid91 pisze: a od gry Teveza w drugiej połowie bolały oczy.
<suchar>A Neto boli nawet głowa</suchar>

Uważam że Tevez nie zrobił tego specjalnie - korzystny wynik, 90 minuta i tak doświadczony zawodnik miałby zrobić to specjalnie? Bez przesady...


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:06

Eric6666 pisze:
Cobra pisze:Conte = Montella


Juventus > Fiorentina


Juventus < Europa


... jesteśmy impotentami europejskimi :cry:
Conte=Montela ? serio? :rotfl:

Jesteśmy impotentami europejskimi... to wolałbyś, abyśmy dalej siedzieli na 7 miejscu i o LM tylko marzyli? :bravo:

Conte dał wam palec, ale standardowo to za mało? dzisiaj mecz w wykonaniu Juve był całkiem ładny, trochę nieskuteczny, ale ładny. W środku rządziliśmy i o to chodzi. Llorente nic nie pokazał, ale jego akcja wygrała nam dwumecz, więc jak go nie lubić :prochno:

Montella ma słabszy skład i jest elastyczniejszy od Conte. Na 4 mecze w sezonie jest 2-1-1, z czego ten ostatni, tylko i wyłącznie dzięki czerwonej kartce, bo jestem przekonany, że Fiorentina grając w 11 nie przegrałaby!

Serio uważasz, że Conte nakrywa czapką Montellę? :snooty:

Co do Europy, to Conte w tym momencie to pionek - przykro mi, taka prawda :stop:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:09

Pirlo miszcz. 8)
Poniżej możliwości - Vidal i Asamoah. Chiellini też babole na środku walił.
Na miejscu Teveza też bym się wnerwił, skoro Lichtsteiner i Osvaldo powinni wystawić mu piłkę na patelni, a tak facet dalej czeka, aby się przełamać w pucharach.
_______
Sezon w pucharach po tym meczu uznaje za akceptowalny, całe szczęście widmo kompromitacji się oddaliło.
Ostatnią rzeczą, którą mógłbym znieść to Viola zdobywająca LE na naszym stadionie.
Kończymy sezon gier z Fiorentiną bilansem 2-1-1. Jest w miarę klawo.
Mam nadzieję, że jeszcze w tych pucharach będziemy się po trochu "wyrabiać".

Mój w miarę entuzjastyczny ton wynika z tego, że przed meczem szanse awansu oceniałem 60-40 na rzecz rywala.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:09

lenor pisze:Jaram się jak Rzym za Nerona :D

Andrzej mimo kolejnego przeciętnego meczu pokazuje, że nawet gdy mu nie idzie, warto go mieć chociażby dla takich strzałów. Dobrze, że awansowaliśmy, bo ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz, ale chcąc wygrać ten puchar wydaje mi się, że musimy być jeszcze lepsi.
Llorente ewidentnie ciut pod formą, dużo strat, za to po raz kolejny Vidal udowadnia jaki jest niesamowity. Mimo biegania przez 94 minuty wszędzie go pełno. Akcja pod bramką Gigiego, Vidal broni, odbiera, akcja pod bramką Neto - Vidal napędza akcje, włącza się, strzela.

Cóż, mecz może bez większej historii, liczy się efekt, a w najbliższym meczu Serie A spodziewam się drugiego garniaka, bo to, że piłkarze pod formą to moim zdaniem minimalne wyeksploatowanie organizmów.
Mnie najbardziej martwi to,że kolejny mecz nasi napastnicy nic nie grają. Inna sprawa ,że w ogóle nie rozumiem zejscia Islii, który grał całkiem ciekawie. Liczy się awans taka prawda, ale trochę spuchlismy , przez co boję się o końcową fazę sezonu.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:10

No faktycznie Rodriguez miał w 31 minucie już pierwszą kartkę, więc po drugim przewinieniu słusznie wyleciał z boiska...Fakt, iż dobrze kierował ich grą defensywną, ale dziecinny błąd komentatorów z tą niesłuszną czerwoną kartką dla defensora Fiołków. W odpowiednim momencie drugi mecz z rzędu - błysk geniuszu Brodacza :bravo: Zespół jednak, długo nie potrafił stworzyć sobie klarownej sytuacji, lub brakowało przysłowiowej kropki na I
Tevez przez cały mecz spoko, ale szkoda tej ostatniej sytuacji...
Będzie pewnie masa wrzasków czemu Webb nie dał czerwa dla Teveza.
Z pewnością nie było to mistrzowskie spotkanie w naszym wykonaniu, ale cieszy fakt, iż swoje zadanie chłopaki wykonali.
:ok:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:12

Czy Vidal bądź Tevez będą zawieszeni na kolejny mecz? I swoją drogą kiedy mniej więcej mecze kolejnej rundy?


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 20 marca 2014, 21:12

Ehh zawsze gdy stawiałem na Juventus to były pewniaki i właśnie wtedy zawodzili, dzisiaj to był totalny no-bet i siadło, także dzięki Andrzej i dzięki Ferdek. Ale Vidal to powinien strzelić dziś bramkę. Jak zwykle rozbawiła mnie jego reakcja gdy "edit :prochno: :puknął" się w głowę po chybionym strzale :D Kozak : :rotfl:
Ostatnio zmieniony 20 marca 2014, 21:20 przez Mate.G, łącznie zmieniany 3 razy.


Zablokowany